המלצות לשבוע.

ZeusMan

New member
המלצות לשבוע.

Perfect - That's The Way על ה-LOVE RIDDIM. Junior Kelly - Youths Dem Nah Cool על ה-CUSS CUSS RIDDIM. Fyah RIDDIM יושבים עליו : Jah Mason Fantan Mojah Anthony B Luciano Lutan Fyah Richie Spice

ZeusMan

New member
the viceroys - YA HO

סינגל מעולה מתוך אלבום שיצא ב-95.... אם לא את האלבום כולו אז לפחות לכו חפשו את הסינגל.

reality i

New member
תדייק בקשה :

מדובר באוסף שקיבצה חברת HEARTBEAT בשנת 1995 לחומרים שהקליטו הviceroys (שלישית זמרים) בעשור שנות השישים והשיבעים באולפני studio one שבג'מייקה. הרכב שזכה למעט הצלחה אך ללא ספק מדובר בהרכב שיצר שלל טיונים מדהימים ! עוד שווה לחפש : VICEROYS - WE MUST UNITE אלבום מופת מ1982 VICEROYS - BREDREN & SISTREN אלבום ראב-א-דאב כבד ושמנוני מ1983 VICEROYS - LOVE IS ALL אלבום שלא יצא עד לפני שנה והוקלט ב1983,מעולה ! VICEROYS - INNA DE YARD אלבום אקוסטי שהוקלט בחצר בג'מייקה,מדהים ! INTERNS - DETUOR אלבום של ההרכב עם שם שהחזיק איזה שנה בלבד ,רוקרס סטילל 1979 ! ריאליטי

טובא

New member
המלצה לאלבום קצת ישן אבל משובח

של המאסטר! burning spear-mek we dweet שמכיל בתוכו את TAKE A WALK שאהוב עלי במיוחד

SaBaGMaN

New member
well

לאנשים שרוצים לירקוד STONE LOVE -WEDDY WEDDY-18 המון פעמים אני מוריד קבצים ולא יוצא לי לישמוע אותם את סטון לוב אני שומע לא מעט זמן יום שישי עברתי על כל מה שלא יצא לי לישמוע זה יושב אצלי משהו כמו 3 חודשים הטיונים עצמם לא חידשו לי המון את כולם אני מכיר אבל הווייב ההגשה..לא סתם הם מיספר אחד שם קצת מהטיונים שאני שומע עכשיו.. cocoa tea - pose up culture - jah party face abyssinians - satta a masgana (חפשו את קפלטון על החידוש של הרידם) sylford walker - jah golden pen dirtsman - stand out jigsy king - gal a fuss acpache indian - chok there general levy - champagne body זה פחות או יותר הליסט שלי מהבוקר.. המשך שבוע מוצלח לכולם!

K C

New member
אני מתאהב...

ב-Rocksteady. איזה מוזיקה The Maytals Alton Ellis The Jamaicans ועוד... איזה שמות ואיזו מוזיקה! הייתי נותן כמה המלצות, אבל נראה לי שהן איפשהו דף אחד או שתיים אחורה המלצה : Trojan Ska Boxset 1 & 2 Plus Rock Steady Boxset

reality i

New member
עוד אחד של וינסטון רודני :

או כפי שהוא מוכר בתור הבארנינג ספיר , התחילו בתור להקת שלישיה כאשר מהר מאוד הזרקורים הופנו אל הזמר המוביל....וינסטון רודני שזכה לכינוי אישי בשם הלהקה. אחד האלבומים המדיהים שלו הוקלט ב1980 באולפני tuff gong עם חלק ממהרכב של מארלי אז שם האלבום : HAIL HIM מעולה וחובה לכל חובב רוטס ככל וחובב ספיר בפרט ! ריאליטי

K C

New member
../images/Emo45.gifאיזה אלבום גאוני

אין שיר באלבום שלא מושלם. פשוט שיר שיר... African Postman איזו שירה מצטרף לריאליטי. חובה

למעלה