המלצות לשבת..

S t o l a

New member
המלצה לשבת

כנסו לאתר הזה: http://soundpedia.com//index.php?keyword=reggae&type=tag יש פה מאגר עצום של אומני רגאיי !! ומה שיפה פה שאפשר להיכנס לכל אומן ולבחור מבין האלבומים מה בא לכם לשמוע ופשוט לשמוע... לא בכל אלבום אפשר לשמוע את כל השירים: חלק אפשר במלואם וחלק 30 שניות.... פשוט מלא אומנים!!!!! תהנו.

Carcass

New member
המלצות לשבת..

Break Time Riddim 2006 אחלה רידים,מקצב מגניב שכזה... יושבים עליו שושלת מורגן,קינג דייויד,ווריור קינג(!!!) ואחד המלכים הבלתי מעורערים ברגאי,King Yellowman!! Desperate Lover Riddim 2006 ניו רוטס\קונשס זההענין,וההרכב שיושב עליו יכול לזכות בדאבל,לא רק אליפות. Jah Mason,Luciano,Lutan Fyah,Sizzla,Norris Man,הם רק חלק מההרכב הפותח של הרידים המעולה הזה. Groove On Riddim ניו רוטס\קונשס גם פה כשפה יש לו שתי גרסאות,בגרסא שיצאה באמצע 2006 ישבו jah mason,tony rebel,sizzla ועוד כמה חברייה,על הגרסת retail של הרידים הנ'ל,הם לא מופיעים ובמקומם,כן כן: I Wayne,Anthony B,Lutan Fyah,Perfect,Norris Man,Ras Shiloh וטוני רבל (עם טיון אחר לגמרי). טיון דאנסהול אחד לא קשור של סיזלה,Dash Dem Way,על רידים מ 2002 שנקרא blaze fire blaze,תענוג.

ZeusMan

New member
מממ

ב-Groove On Riddim כמו תמיד, לוטן פייה מבחינתי מתעלה על כולם....

קצת המלצות לפורים../images/Emo154.gif../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

טיונים שעושים אותי שמח וישר עושים אווירה של לרקוד. מוזמנים להעלות גם את שלכם... קודם כל, ליצן החצר Elephant Man המלך בטיונים שתמיד עושים רצון להשתולל ברחבה: Yuh 2 Bad Mind Father Elephant ואם מדברים על ליצן - Idonia עם Loly, טיון מקפיץ בטירוף עם נגיעות של מערב פרוע ואם מדברים על BAAAADNESS אז אלבום השנה הקודמת הוא בעיניי Too Bad של הגרגמל, אדון בוג'ו בנטון, כמעט כולו תואם להגדרה שלי... מה נשאר לנו? אני אמליץ על טיון שתמיד עושה טוב, Admiral Bailey & Beenie Man-Della Move Remix רימיקס גדול ומגניב! זה מה שיש לי בינתיים. שיהיה לכולנו חג שמח!!!

ואם כבר פורים...../images/Emo77.gif

אני לא יודע לגבי המסיבה אתמול כי הצבא היום לא איפשר לי להרשות לעצמי להגיע אליה, אבל המסיבה בבי"ס רוגוזין - הייתה פשוט טייירווווףףףףףףףףף, באמת, אני לא חושב שבחיי הייתי במסיבה יותר פסיכוטית מזו שהייתה שם! לא להאמין!!! כן יירבו כאלה.. ואם כבר שמחה - חברים, אני לא רוצה להרוס הפתעות, אז אני רק אגיד לכם שהשבוע של יום העצמאות 2007, הולך להיות השבוע הכי גדול שהיה לרגאיי בארץ אי פעם! תזכרו מה אני אומר לכם! כמה אנשים פה לא יוכלו להוריד את החיוך מהפרצוף למשך הרבהההה זמן. הפתעההההההההההה :) ובכלל - 2007 הולכת להיות, אם היא לא כבר, ה-שנה של הרגאיי בישראל, לא הייתה עד היום שנה כה גדושת הופעות מתוכננות מחו"ל, של פריחה בקהילת הרגאיי, כמו השנה. תזכרו מה אמרתי! חג שמח

Grand Master G

New member
מסיבת שכונה - TO DA MAX!!

לצערי הלכתי יחסית מוקדם בדיוק כשרודבוי עלו, אני חייב לומר שהיה מגניב לאללה. חוץ מהבלאדקלאאט חארות שהתחילו את הבאלגן עם הבקבוקי בירה בכניסה! מה זה החרא הזה? מה הלך שם בכלל?

K C

New member
היה חם אש!! כולל שריפה!

ובקבוקי בירה עפו על הרגל שלי
לא הבנתי מה קרה עם השריפה שם אבל המשיכו להפציץ! respect to aimar!!

rudeboy sound

New member
respect my youth dance faya

וויבס מטורף אתמול בהודנהנהנהנה, איזה קהל! הרבה זמן לא היה כזה רעש בדאנס אחד... כבוד לכל המאסיב שתומכים! וכמובן המון מזל טוב לאוריג'ינאל מאד מאן - טבסקו!! ככה חוגגים יומולדת... ככה חוגגים פורים... גם הפסקת חשמל לא תעצור אותנו! RAGING BULLLL ALL AN PULLLLLLL

ZeusMan

New member
פאונדיישן שיצא לאחרונה

Al Campbell - National Front NATIONAL FRONT THEM A HUFF AND A PUFF OYEAH

vigiman

New member
אלבום מגניב

canaman - dub, weed & fyah להקה ספרדית מצליחה לאללה עם אומנים אורחים באלבום כמו junior kelly, frisco kid,Bongo Herman (יש להם גם שירים עם קפלטון אנתוני בי ועוד תותחים באלבומים אחרים) 2 דיסקים,אחד של הרבה שירים וכל מיני intros מגניבים ואחד של דאבים

Carcass

New member
עוד

Raw Blaze Riddim 2007 רידים שעל פניו מורכב מההרכב המנצח של הדאנסהול,סיזלה,בוג'ו,קפלטון,ביני מאן,ויין וונדר.. אבל וואלה הוא נשמע דיי מוזר,מזתומרת,האמנים שרים והכל על הכיפאק,מפגינים ביצועים,על הכיפאק,אבל הורז'ן עצמו,או שהוא חלש מדי,או שזה בכוונה ככה,לאדע..בכל מקרה הווקלסהרבה יותר חזקים מביט של הורזן ברקע. anyway כדאי לשמוע את זה רק כדי לשמוע את החבר'ה האלה מפגינים ביצועים.

ZeusMan

New member
alborosie

alborosie - Ghetto רימיקס מטריף לשיר של אייקון אם אני לא טועה... אלבורוזי מראה שהוא מתאים גם לליגות הגבוהות בנוסף לטיון הענק שיצא לו לאחרונה Herbalist...

ZeusMan

New member
לא לשכוח את הרידים הזה..

DA RULE הולך להקפיץ אתכם בדאנס הקרוב לביתכם... Cali P & Queen Omega - Right time Dodo - Oh No

ZeusMan

New member
עוד מ-CALI P

The truth על ה-Spectacular רידים... על הAQUA RIDDIM הטיון Redemption... ו... High Grade על ה-TRAGEDY RIDDIM בדקו את הבחור החדש הזה...

למעלה