המלצות לשירים

eviaman

New member
המלצות לשירים.... משהו נייסססססס

אוקיי... שימו לב... jUNIOR KELLY- Jah nuh dead Morgan heritage - earthquak Morgan heritage - liberation Sizzla - only take love Gentleman - Jah ina jah life Gentleman - RAINy days Anthony B - Luciano - WHY SEED - RESPECTNESS JAH MASON - SLIP AND SLIDE זה משהו משהו משהו ... תנסו.. תגידו מה נראה לכם ...

Jah 3

New member
בקשה

גיל ושאר חברים חסרים לי ההמלצות שלכם + הקישורים להורדה של הטיונים הכי חמים והכי חדשים ישר מהיארד... Jah Bless

איזה יארדי חחח

בכל אופן נתתי המלצה שתשמח אותך כאן. וטיונים חדשים יוצאים כל הזמן, קשה לעקוב. כשאני שומע משהו שאני אוהב אני גם ממליץ עליו בפורום...

וקח כמה המלצות ממני אלייך!!! ../images/Emo9.gif

Damien Marley - move TOK - Bun Friend Enemy (Lightning Riddim) Buju Banton & Nadine Sutherland - Wicked Dickie Shabba - Cutty Ranks - Admiral Bailey - Reggie Stepper super cat - Girlstown (remix Sanchez & LadyG - Half my age dr_evil-more_punanny-jah lady_g_&_mr._vegas-hotta_than_de_rest-rupt Nardo Ranks - Cemetry Cutty Ranks - Chop Chop baby sham - Man A Man tony_matterhorn-dutty_wine Ninja Man - More Reality (Duck Riddim) Attitude raggamuffin (Savage riddim) ninjaman - underground יאללה תהנה
-כשף!

חחחחחח ידעתי פעם.. אפילו שמתי ../images/Emo9.gif

פשוט, אנ'לא זוכרת כל כך.. גם מלא פעמים זה לא יוצא לי
אבל חפיף... מקסימום עובדים על זה חצי דקה יותר.. שיהיה יום מהנה ומלא סאטלה באטלה ציבעונית כזו לפנים!!!!! (= -כשף!

תודה כפרא.. אני מסודרת ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

אממ.. תגידי- גם לך זה נראה לנכון להצמיד את השירשור של יונתן (Jah 3), והשירשור הזה?!!? אפילו גם אופצייה להוסיף את השירשור של רביד נצ'י נץ' אליק בליק בום פתח את האלבום... חהחהחהחהחהחה לי זה נראה לנכון.... וואי השמש... פיייי.... -כשף!

המלצה לאתר (כן.. עם קישור) ../images/Emo9.gif

אם בקרוב אתם נוסעים לתאילנד.. רצוי מאוד שתבקרו באתר הזה!!!פאב, מסעדה, בריכה, סאטלות.. מה שבא חהחה.. בסך הכל תלחצו כאן ותקושרו (נראה לי) לאתר.. גלישה נעימה -כשף!

eviaman

New member
קבל...

חוץ ממה שכבר נתתי אני יתן עוד טיונים מטורפים שלא נתתי אבל מוכרים יחסית , עם אתה לא מכיר אז תכיר עכשיו... Gentleman - superior dem gone intoxication live it up Seeed - Waterpumpee jacpot girl RESPECTNESS כל האלבום שלהם שנקרא - MUSIC MONKS הוא פצצה חזק לגמריי תרכוש אותו מומלץץץ מאוד Peter tush - Bushman doctor legalize mama africA Gladiators - Dreadlocks jah works בכלל תשמע כמה שיותר רוטס זה הספיריט... RICHIE SPICE - getto girl marijuana youth are so cold Alfa blondie - massada jerusalem yizhak rabin coco le rasta! Anthony B - mor love police why good love king of the world jah mason - slip and slide!!! pagaz! תוריד כמה שיותר CAPLETON MORGAN HERITAGE SIZZLA BURNING SPEAR JAH CURE LUCIANO !!!! JUNIOR KELLY DAMIAN MARLEY ZIGGY MARLEY ALL THE FAMILY... תרכוש תוריד תשמע תאזין אישית אני אוהב את הסגנון הזה...ויש כלכך הרבה.... פשוט תקרא תאזין ... ROOTS ROCK REGGAE! JAH BLESS...

eviaman

New member
תודה כשף, בקרוב מתלקט ...

בקרוב מתקלט יחד עם ידידי ורעי ZEUSMAN
בפאב הבאר קיבוץ צאלים נותנים בראש ברגאיי הכי טהור וכי קצבי שיש ! E.Z SOUND פרטים בקרוב.... אנשים שהיו במסיבה שהייתה אחרי ההרצאה של רוג'ר סטפנס בקיבוץ צאלים יודעים על מה אני מדבר... JAH BLESS

eviaman

New member
איפשהוא כנראה בחודש מאי...

אנחנו עובדים על ערב רגאיי גדול עם שתי להקות (עדיין לא נפרסם כי זה עדיין לא סגור) ובסוף תיקלוט... פרטים בקרוב אינשאללה יצא לפועל... PEACE!

למעלה