המלצות מהלב...

ZeusMan

New member
המלצות מהלב...

שירשור נוסף של מוזיקה מתחיל פה... אל תהססו לכתוב...

ZeusMan

New member
שלי..

ZIGGI... אחרי הטיון המקפיץ BLAZE IT זיגי מראה שיש לו גם מהרגש... ziggi - high time CHECK IT OUT עוד אחד של זיגי שלא הצלחתי להוריד עדיין, ושמעתי רק את התקציר שלו So much reasons... גם טיון מלא ברגש...

ZeusMan

New member
עוד זיגי

בא לכם לרקוד עוד קצת עם זיגי All Obstacles זה הטיון בשבילכם

ZeusMan

New member
שחכתי פרט חשוב

יש בטיון הזה שיתוף פעולה מעלף... House Of Riddims בוורס מדהים

יאאללה המלצות כחול לבן ../images/Emo104.gif

תענוג - רגאיי רוקנרול יוניטי סאונד - אהבת חינם קובי רכט - רגאיי הבטלן בזוקה - איזה חום צ'ול- מלכות בבל התקווה 6 - סתמבאלישן איאם - היי היי סילברדון - שיר לשרים טוני ריי- יום טוב מוקי די - עוקף מלמעלה *יוניטי סאונד ספיישל* וואה וואה איזה רידים!
קנגרו- פשע מלחמה סול ג'יי - תפוס מחסה פישי-אדם בן לביא- כולם לקפוץ לרקוד תהנו
-כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
גם אני ~!~~~

התקווה 6 - dem a feel בזוקה - כשהתותחים יפסיקו לראות צ'ולו - יגדל אלוהים חי מספיק בינתיים :p

bigwill

New member
אופס.. הנה:

אהוד בנאי - הא ידיישע רסטהמאן
איאם - כסף כסף איאם - באבילון
הג'ירפות - רמי מואשם באחזקת סמים קלים סאבלימינל וצ'ולו - לא לבדה סילברדון ואיאם - אין אמונה שוטי הנבואה - הכללל
תומר יוסף - הולך ישר אבנר דניאל - רגאיי רבי נחמן (ענקקקקקק
)

ZeusMan

New member
טיון קשוח וחדש מג'נראל לוי...

יהודי ?
General Levy - Time Dread

ZeusMan

New member
לא חובב דאנסהול אבל...

כשמדובר בזיגי... זה יוצא משובח.. שיתוף פעולה עם shanaira rey... לשם הטיון קוראים in my head ...

ZeusMan

New member
אחרון של זיגי, מבטיח ../images/Emo13.gif

Ziggi Feat Lovey - lve Jones וואוו, איזה טיון... @!!! שילוב של מין היפ הופ רגאיי וזיגי...

ZeusMan

New member
דרך אגב..

רב הטיונים שכתבתי עליהם של זיגי נמצאים באלבומו so much reasons

K C

New member
Andre 3000 - Prototype

רמי קלינשטיין - חוץ ממך כלום ( לא קשור, בכל זאת ) Sukhwinder Singh, Sapna Awasthi Featuring Panjabi Mc - Chaiyya Chaiyya The Abyssinians - Peculiar Dub Outkast - Spottieottiedopaliscious וזהו

Nechi Nech

New member
זוכרים אותי?

Coolie Buddz - Bun Down Di System Solidiers Of Jah Army - Open My Eyes Kymany Marley - Who We Are Born Jamericans - Yardcore (Dancehall Remix) Sluggy Ranks - Ethiopia תבואו היום למקסים

K C

New member
אני חייב להגיע לשם מתישהו

כל שבוע אני מתכנן להגיע ומגלה ששכחתי שזה היום

Carcass

New member
...

Little John - What Is Catty,אולד סקול דאנסהול זה השם,טיון מצוין משנת 85. נעזוב לרגע,אבל לא לגמרי,את תחום הרגאי.. כה,ג'אנגל,אז הגיע לידי וואחד טיון... אמן בשם Alix Perez ,טיון נקרא Dubrock,מתחיל כג'אנגל נורמלי לחלוטין,וכן,אז הוא הופך לרמיקס לאחד מהטיונים הכי גדולים אי פעם לדעתי ברגאי,Rod Taylor - His Imperial Majesty,הטיון נהיה משוגע לגמרי,הבחור לקח פשוט את הקטעים הכי טובים בטיון המקורי,והפך אותם למשוגעים לגמרי,מומלץ מאוד מאוד לאוהבי הג'אנגל.

למעלה