המלצות על אתרים לילדים

פלגיה

New member
המלצות על אתרים לילדים

אני מחפשת אתרים מעניינים, מהנים, (ו- כן, גם מלמדים) שמתאימים לילדים. יש המלצות?

לאה_מ

New member
הנה כמה המלצות:

Enchanted Learning - המון מידע ופעילויות (יצירה ואחרות) לילדים בגילאים שונים (באנגלית). האתר של נאס"א - הרבה מידע מעניין (באנגלית, כמובן), בעיקר לחובבי חלל ואסטרונומיה. דף-דף - אתר מקסים על ספרים וסופרים. אני אישית מאד אוהבת גם את סנונית וגלים, אבל מאז שגלים הפך לאתר בתשלום אני לא משתמשת בו.

מירי 4

New member
בעניני חיות

שאצלי היו מבוקשים מאד. אני עשיתי עם הילדים פרויקט בסביבות גיל 5: כל אחד בחר חיה, שאל עליה שאלות שמעניינות אותו (הכין לבד בקובץ WORD, כחלק מהלימוד), ואז חיפשנו מידע ברשת. בעברית יש את האתר של גן החיות התנכ"י. באנגלית יש כמה מרשימים יותר. ועוד שמשום מה נעלמו, אשוב בקרוב.

ofik

New member
אתר מעניין נוסף

נאופטס, זהו אתר שבו נירשמים (בחינם) ובוחרים חיה. חלק אחד בו הוא הטיפול בחיה קצת כמו הטמגוצי של פעם אבל הרבה יותר חביב ולא מתים. חלק אחר אוסף משחקים שניקוד עליהם מרוויח כסף של האתר שבו ניתן לקנות דברים לחיה שלך. חלק יותר מורכב הוא פתיחת חנות ומכירת דברים שהרווחת. בקיצור אצלנו בן ה 7 משחק במשחקים ומאכיל את החיה שלו. בת ה 12 פתחה חנות אבל עוד לא השתלטה על רזי כלכלת שוק חופשי ובת ה 15 כבר יודעת לתמחר, לחפש מוצרים מוזלים וכו, וגם היא נהנית סתם מהמשחקים. דורש קצת עזרת הורים בהתחלה בגלל האנגלית אבל שווה. עופיק

ועוד אחד (למרות שקצת ממוסחר לי...)

כל העניין של דיסני וכו'... ובכל זאת... באתר יש משחקים ישנים וממכרים (כמו פאק מאן) ותמונות לצביעה שניתן להדפיס.
לגוון את עניין הצביעה, למשל: להדפיס את הציור במדפסת על שקף ולצבוע (ואז אפשר לתלות על החלון...) או להדפיס פעמיים ולצבוע. להדביק דף אחד על קרטון ולגזור ממנו פאזל ואת השני על קופסא (שישמש דוגמא להרכבה. או, לצבוע בטכניקות שונות: קולאז' עיתונים, קולאז' חול ואדמה, מריחת פלסטלינה וכו'...

noa_f

New member
לא מלמד, בעצם קצת כן, אבל נחמד

ועוד אפשרות לפעילות: חזיר-מעופף אמנם הרוב בתשלום, אבל יש כמה אופציות בחינם (אם כי צריך מדפסת)

למעלה