המלצות צצות מכל פינה

ZeusMan

New member
המלצות צצות מכל פינה ../images/Emo210.gif

Anthony Cruz - Half Way Tree יושב על ה- Half Way Tree Riddim Sizzla - Smoke Marijuana יצא כסינגל יחד עם Sizzla Feat Busta Rhymes - Rebel Music, שני סינגלים שממחישים את הכיוון החדש שאליו סיזלה הולך, המעבר לארה"ב ועולם ההיפ הופ. T.O.K - Marijuana ISTAMBUL RIDDIM חם חם חמוד... Junior Kelly - Wonderful לא מפסיק להיתנגן אצלי... על ה-GIDDIMANI RIDDIM... Anthony B - Dreadlocks Fi Grow יושב מעולה על ה-H.I.M RIDDIM

S t o l a

New member
המלצה חמה !!

אתמול יצא לי להיות בכינרת.. בגרוב על הים כינרת
וואלה דיןדין הייתה סבבה.. מוש קצת איכזב אותי... ואז עלתה סיסטר קרול... בליווי להקת Dubba ... והיא הייתה גדולהההה !!! וואי כמה אנרגיות היא נותנת בהופעה!!!! נהנהתי מכל שניה שהיא היתה על הבמה.. פשוט גדולה!!! אז הנה המלצה, יום חמישי, ה20 לחודש, היא מופיעה בבארבי לכו לכו לכו לכו!! לא תתאכזבו
שירים מומלצים שלה: Sister Carol - Black Cinderella Sister Carol - Oh jah jah היא נתנה לזה ביצוע אדיררררר בהופעה! Sister Carol - Murdee and Stylee Sister Carol - Wicked Draw A Sensi

livestu

New member
לייב - חדר החזרות - 35 ש"ח לשעה

לייב - חדר החזרות - 35 ש"ח לשעה **** מבצעים חדשים בלייב **** נגן ככל יכולתך : ימים א-ה 105 ש"ח בין השעות 16:00- 8:00 מחיר שעת חזרה 35 ש"ח רגילה. (המחיר כולל הקלטה). מחיר שעת אימון תופים 20 ש"ח. המחירים כולל הקלטה איכותית של החזרה במקרופון לכל כלי וצריבה לדיסק בפורמט MP3. החדר ממוקם במושב סמוך לצומת רעננה -כפ"ס צפון. (לא רחוק מת"א כמו שהייתם חושבים). החדר מקצועי (ומשתדרג כל הזמן), מצויד, ממוזג ופועל 24\7. 09-7467183 **** רוצים להופיע ?? בקרוב: FACE OFF - תחרות להקות **** לפרטים טלפנו. יום נעים.

ZeusMan

New member
שניים נוספים...

Richie Spice - Mind Offa Me משהו חדש מהספייס מאן, טיון קליל בעל רוח צעירה וטובה... Rose Apple Riddim עבודה יפה של גיטרה עם טון של "תן לו בסינגולדה"... הבולטים שיושבים על הרידים מביחנתי : Fantan Mojah- In These Times Mr Prefect- I Cant Forget

SaBaGMaN

New member
עוד קצת ממני..

כבר לא ממש יוצא לי להיות פה בכל מיקרה,הפעם אני יחזיר אותכם טיפה אחורה בזמן Chaka Demus - Kuff Shabba Ranks - Ting A Ling Burro Banton - Dem A Gangster Eek-a-Mouse - Wa Do Dem Yellowman - Letter To Rosie Junior Reid & Bounty Killer - Worlds Too Haunted Chaka Demus & Half Pint - Hold On Ninja Man - Test The High Power (מומלץ למימונה:)) Admiral Bailey - Punanny (כנ"ל) Super Cat - Ghetto Red Hot לשם שינוי לא המלצתי על רוטס.. בכל מיקרה חבר'ה שלא מכירים את הטיונים מומלץ! חג שמח ושבוע טוב!

למעלה