המלצות שחוזרות לשורשים

ZeusMan

New member
המלצות שחוזרות לשורשים ../images/Emo79.gif

ברשותכם, בו נחזור לרגע בזמן לשנות ה-60-70.... שירשור זה הוא למען אלו שלא מכירים ורוצים להכיר מאיפה הכל התחיל... קצת בוב, טיפה פיטר, לא לחסוך בדניס ובטח שיש מקום לברנינג ספיר, איזראל וייבריישן והגלדיאטרז... חברה, אל תתביישו, תמליצו על הרוטס פאונדיישן שעושה לכם את זה...

ZeusMan

New member
Peter Tosh

שם מולד : Winston Hubert McIntosh נולד בתאריך : 9 לאוקטובר 1944 כמה מילים : גודל ע"י דודתו כי הוריו לא רצו בו. בהמשך הוא ודודתו עברו לגור בקינגסטון ובגיל 15 דודתו ניפטרה שם. פיטר עבר לגור אצל דודו בקינגסטון ושם לראשונה הוא פגש בבוב מארלי ובאני ווילר ואיתם הקים את הווילרז. ב-1976 פיטר הלך על קריירת סולו לאחר פירוק בווילרז. ב-11 לספטמבר 1987 פיטר נירצח ע"י שלושה אנשים, אחד מהם הוא אדם שפיטר עזר לו להשתקם לאחר שישב בכלא, הכל היה כי לפיטר לא היה כסף לתת לו באותו רגע שהוא ביקש. מוזיקה מומלצת : שירים : Peter Tosh - Stepping Razor Peter Tosh - Bush Doctor Peter Tosh - Oh Bumbo Klaat Peter Tosh - Johnny B. Goode Peter Tosh - Whatcha Gonna Do Peter Tosh - Downpressor Man Peter Tosh - I Am That I Am בנוסף מומלץ האלבום Legelize It

ZeusMan

New member
שירים מומלצים :

Knowledge - Dreadlocks Time Jimmy Cliff - Who Feels It, Knows It Culture - Jah Pretty Face Steel Pulse - Drug Squad Max Romeo & The Upsetters - Chase The Devil Lee 'Scratch' Perry - Seaside Macka B - Bob Peter Broggs - Rastaman Chant Niahbinga Jacob Miller - I'm A Rastaman Winston Mcanuff - What Man Sow Linval Thompson - I Love Marijuana The Abyssinians - Black Man Strain

ZeusMan

New member
Black Uhuru

מי הם : Ervin "Don Carlos" Spencer Rudolph "Garth" Dennis Derrick "Duckie" Simpson --------------------------- Michael Rose Errol "Jay" Wilson Sly Dunbar Robbie Shakespear Sandra "Puma" Jones כמה מילים : אחרי קשיים רבים בהפקה, Don Carlos עזב לטובת קריירת סולו, דניס הצתרף ללהקת ה-Wailing Souls ודריק סימפסון המשיך את הלהקה עם חברים חדשים,Michael Rose שירה,Sandra "Puma" Jones שירה, Sly Dunbar תופים ו- Robbie Shakespear באס. ב-1983 היא הפכה ללהקת הרגאיי הראשונה שזוכה בגראמי. פירוש השם שלהם הוא המילה Freedom (חופש) בסוואהילית. מוזיקה מומלצת : Black Uhuru - Puff She Puff Black Uhuru - Guess Who's Coming To Dinner Black Uhuru - Sinsemilla Black Uhuru - Sponji Reggae Black Uhuru - Shine Eye Gal Black Uhuru - Abortion Black Uhuru - Bull in the Pen Black Uhuru - I Love King Selassie

אתה לא היחיד...

ב7:30 כבר הייתי ערה...הרגשתי נורא אבל שמתי בוב ברקע והרגשתי טוב יותר..חיחי

ZeusMan

New member
זה משקורה ש...

אני לא מתקלט, אין מסיבה מעניינת באיזור, שאני מנקר על הכורסה בשעה 23:00 והבחורה שאליה אני מביע את אהבתי לא בבית...

אבל זוס.. אם אין מסיבה טובה..

באזור שלך.. ולא בראש שלך לבוא מרכזה למסיבה.. אז למה אתה לא פותח איזה ליין רגאיי באזור שם?!?! הבנתי ממלא חבר'ה שם שיבש אחושרמוטה בסופי שבוע באזור שלכם.. אז יאללה תזיז את עצמך.. תפנה לאיזה מועדון/פאב ותתחיל להריץ שם מסיבות! אני גם יוכל לעזור לך להביא קהל מהדרום!!!!!!! יאנו אם אני הייתי גרה בצפון או בדרום והיה יבש מבחינת המסיבות, ועוד הייתי מתקלטת בכלל הייתי מריצה מסיבות באותו אזור!
תחשוב על זה -כשף!

למעלה