המלצות!!!-שרשרו לפה !

Carcass

New member
המלצות+שאלה

קונשסססס lutan fyah - rise and shine מתוך האלבום Time And Place מ 2005 עדין לוטאן.. Never Stop Hail Rastafari מתוך האלבום האחרון והמצוין,you bring blessings,יושב על ה street swing riddim. נשארים באותו אלבום, No More Pillow Talk וויקיד טיון Richie spice אני חוזר ואומר וממליץ על lynch and pinch ,זה לא מצחיק אני כבר חודשיים לא יכול להפסיק לשמוע את הטיון הזה מינימום פעם אחת ביום!!!! jah cure ft Alborosie - life,אחלה טיון. קצת דאנסהול sizzla -Wine Up Yuh Body Girl spain town riddim 2006 בונא זה רידים ממש מוזר,אבל באמת אגרסיבי ומהיר,בכל מקרה קלונג'י יושב עליו מעולה. Vybz Kartel Vs Lukie D - Still Be Friends,וואלה טיון מעולה ושילוב טוב בין יכולות הדיג'י האולטימטיביות של קארטל לבין היכולות הווקליות של לוקי די,לא ברור לי אבל על איזה רידים זה יושב. ושאלה,באוסף Trojan Ras Reggae Box מ 2004 יש טיון של קינג ילומאן,שנקרא war,לאדע מאיפה זה מוכר לי,בכל מקרה זאת הפעם היחידה ששמעתי את ילומאן על רידים של רוטס ולא בדיג'יינג,בכל מקרה מישו יודע על איזה רידים,או לחילופין באיזה אלבום או אנערף של ילומאן הוא מופיע?

K C

New member
1 joint

R. Kelly - one me בוא נשים בצד מה שהוא עשה, הבנאדם יודע להכניס אותה למצב רוח;-)/tapuzforum/images/emo8.gif/tapuzforum/images/emo8.gif

K C

New member
יצאתי סוטה ../images/Emo13.gif

R. Kelly - The Greatest Sex R. Kelly - Just Like That שתיהם מ- Tp-2.Com Youssou N'Dour - Set (זה ששר עם ננה צ'רי) Mory Kante - Yeke Yeke אם אני כבר ביבשת אפריקה Khaled & Cheb Mami - El Houari (ג'אז אלג'ירי) Harry Belafonte & Miriam Makeba - Africa Malaika (קליפסו) Awasthi Featuring Panjabi Mc - Chaiyya Chaiyya Bollywood Joint) (הודי) Femi Kuti - Scatta Heada (גרסאת דאב לשיר המקורי. Genious@!) Femi Kuti - I Wanna Be Free וזהו

למעלה