המלצות תחילת השבוע, כדי לשים לב

eviaman

New member
המלצות תחילת השבוע, כדי לשים לב../images/Emo23.gif

הרבה זמן לא כתבתי כאן המלצות... כי פשוט לא היה לי כוח אבל עכשיו יש לי... אז קבלו.. Sizzla feat Capleton- Vibes Bascom x- Live it up Bascom x- Beautifule world Bascom x- just one Bascom x-eyes on the prays חברים האומן הזה הוא פשוט תותח ולצערי הוא לא מקבל פה מספיק חשיפה... Bascom x- lonley -hard time riddim elephantman- Blaze it up דאנסהול משהו טוב... Sizzla- GIVE ME A TRY היה לו הופעה משגעת ביום חמישי בבארבי.... והשיר המרגש שלו נקרא כך Lukie D- give me a chance שיר נוגע , גיטרה אקוסטית והקול הקסום של לוקי! והטיון השני המומלץ הוא CRYING שהוא עשה אותו דרך אגב בהופעה... שיר חזקקק יושב על ה TRIUMPHANT רידים Anthony B- system יושב על HARD TIME RIDDIM Wayne marshall- Happy days יושב על SEASON riddim Turbulance- waiting for jah Turbulance- four thousand Turbulance- rest asur Turbulance- burn dem UP אני אוהב אותו כלכך שזה רק הגיטרה והוא! הוא פשוט גדול.... Turbulance- love her foreveR טורבולאנס אדיר כמעט כל טיון שלו קולע! Turbulance and Sasha- we got the love Sizzla- run out pon dem Pain Feat. Vybz Kartel - I'm Sprung קארטל הסוטה הזה ... פשוט שולט! טוב זה הכול לבינתיים... כדי לכם לנסות עד שאני יושב וכותב...

Carcass

New member
המלצה...

הקיצר, אמן צרפתי שעונה לשם ghislain poirier,עושהשילוב מעניין של רגאמאפין והיפ הופ צרפתי. במיוחד מומלץ טיון בשם Mic Diplomat,ראגאמאפין לפנים(הטיון מופיע גם באנ בי איי לייב 07 ) :)

למעלה