המלצות - Drop It

Carcass

New member
המלצות רידימים.

ממש מהשבועיים שלוש האחרונים: NUH FEAR RIDDIM - RUSSIAN הסינגל הראשון עליו היה קארטל עם na fraid a nobody שיצא לפני איזה חודשיים,עכשיו יוצא הרידים,ג'ה וינצ'י באד,פופקאן בפאנן חח SET ME FREE RIDDIM כמו בקודם,גם פה קארטל הוציא סינגל לפני איזה חודשיים על הרידים הנ'ל - love dem,עוד על הרידים - מבאדו באדד עם house cleaning',אססין עם hand to mouth,אלפנט עם gyal waah wh.. Money Machine Riddim למי שזוכר את Money machine של אססין וסדיקי מסוף 07,עכשיו יוצא רידים בהשתתפות איראפ,פליפה מאפיה טניה סטפנס וכמובן אססין.. School Bell Riddim יש הרבה הייפ על הרידים הזה,בעיקר על קארטל עם gaza ting a ling,אם תשאלו אותי זה על הפנים משעמם והוא לעולם לא יהיה שאבה,לעומת זאת אלפנט עשה את זה בסטייל שמה עם you a di wife,לטעמי הא אל תצלבו אותי חח :) בגזרת הקונשס והרוטס: i know my herb riddim בורו באנטון לעולם לא ישתנה - צ'ון ע-נ-ק -->Love me sinsemillia אלבורוסי גם לעולם לא ישתנה,במקרה הזה אני פחות מרוצה כי הוא משעמם חח לצ'ון קוראים Outernational herb zink shack riddim הרידים עצמו באאד היו יכולים להושיב עליו את מיטב הדיג'יים באי,אבל משומה הביאו רק אמני קונשס(??),בכל מקרה טורבולנס סבבה עם give thanks,לוטאן פייה עם grounds. מלפני כמה חודשים שלא הספקתי לכתוב עליו: Street Team Riddim במילה אחת MOCKINGBIRD -מבאדו שוחט את כולם.

ב ז ו ק ה

New member
Riddims

Tripple Bounce Riddim - קרטל רוצח את הרידים (Mr. Officer -לכל המעשנים), טוני מטאראן עם קיו קיו לא רע גם, איידוניה וכמובן מובדו עם Hope & Pray. רידים לוהט בטרוף. Gaza Mi Seh riddim - הפקה של ביג שיפ, עם ביני, קרטל וכל החבר'ה שלו מפורט מור. אחלה רידים. Street Team Riddim - חם אשששששששששש!!!!! אני דווקא בעד קרטל עם Supem a go happen וכמובן Nah..גם מובדו טוב ולא נופל ממנו בכלל. גם בייבי שאם עושה אחלה עבודה עם Dem fi Gweh. בינימאן גם טוב - בקיצור הרידים לוהט. טיונים: Mad Cobra - Poetic אין על קוברה כשזה מגיע לליריקס. צ'ק איט. Wasp - Mr. Officer וויקיד טיון, בא טוב רגע לפני הבלאגן. Pattex - Protect Mi Jah טרי מהטוסטר - תקשיבו ליוט' הזה. יאללה, מחר אנטוני בי - ג'ה נו!!!

Carcass

New member
תכלס

אחרי האזנה מרובה לצ'אטה בוקס וטואלט פייפר ... קארטל עונה לו כמעט על הכל משפט במשפט..אבל דחילאק בסופו של דבר זה מסתכם בכל משפט מתחיל או נגמר בבאטימאן או פוסי,קארטל ה-דיג'יי שלי על באמת,אבל באונטי הרג אותו הפעם חח,בתכלס רק האינטרו של צ'אטה בוקס רוצח אותו,לא צריך להמשיך את השיר חח

gully god

New member
../images/Emo59.gifthe war is on

קארטל התחיל עם זה http://www.youtube.com/watch?v=QBq6rY0ZpKM&feature=related

למעלה