המלצות FRESH.

Carcass

New member
המלצות FRESH.../images/Emo218.gif

נגד הרגלי אני אפתח בהמלצת קונשס.... New Chapter Riddim 2009 הפקה של סטיבן מקרגור...ועוד איזו הפקה קלטו מי יושב עליו: אבא פרדי,בצ'ון לבד ועם לושיאנו,צ'ינו(הבן השני של פרדי),אנת'וני בי,אססין,כריס מרטין,פטה מורגן,ויין מארשל,את'נה ועוד....אחלה רידים עם אחלה צ'ונים. ועכשיו לדאנסהול.... Like Me Riddim 2009 דמארקו עם Beautiful..מיסטר איבל עם צ'ון חזק - money, אנדרו ו ואדא בלאד ( שוב פעם כבוד לפאמילי) עם wine for me,ווייסמייל גם סבבה עם little bit more. Triple X Riddim 2009 הפקה של sniper,צ'ון חריף של קראטל - anything goes,ביני מאן עם Wine.

Carcass

New member
חוצמזה אני בטוח שאם תחפור מספיק אחורה בארכיון

תמצא אותי רושם על ביני מאן,לא אשמתי שהוא נהיה קוקסינל בשנתיים האחרונות חחח

הוציא טיונים מהטובים של העשור הקודם.

וגם של תחילת הנוכחי. ואני רוצה האמר כמו שלו מתישהו...

ב ז ו ק ה

New member
Fresh!

Charlie Blacks- Rich this year אחרי 'בודי איננה יו פום פום' (צריך להוציא חולצה כזו עם כיתוב בעברית) צ'רלי עוקץ עם הטיון הזה. יצא אמנם יחסית לפני זמן מה אבל עכשיו הוא מקבל את ההתייחסות הראויה לו. אגב, צ'רלי ממשיך את המסורת של טוני מטאראן - מאם סי (בבייס אודיסי) הפך לאמן. BEENIE MAN FT BUSTA RYHMES - GIGGLE על ה SWAGG רידים. באסים מטורפים, האמן בפרונט ובלי חארטה מיותר. ככה עושים רידים שנותן כאפות על התחת של הליידיז. עוד על הרידים: MAD COBRA - CHAT A STREET תמיד טוב לדעת שמרסילס עדיין בעניינים - MERCILESS - SEND IT ON VYBZ KARTEL - BORN STRAIGHT בקיצור בלאגן. שבוע טוב

more fresh

לא יודע עם היה אבל שווה שמיעה OOOH RIDDIM הכוכב Perfect הטיון I Smoked A Spliff http://www.youtube.com/watch?v=z6MZC9MHOq4

ב ז ו ק ה

New member
Let me hear yuh seh..

MORE TUNE! יש עוד: Jr. Reid & Capelton - Take it Easy טיון של באדמאנים.קומביניישן מטורף. שילוב כזה לא היה המון המון זמן. Elephant Man - New Day אלפאנט בסטייל יותר איזי מבד"כ. נחמד ומקורי - לא רגילים לשמוע אותו ככה. ביזי סיגנל לא עוצר אף פעם זה כבר ידוע - מפיל להיט ענק ומינימליסטי: Busy Signal - Me Decide fi Ansa וגם - Busy Signal - Any Gyal גם על רידים רגוע יחסית, הפקה חביבה גם כן. לא לדאנסים אומנם אבל סבבה. Voicemail - lie down להיט מצויין. הליידיז יאהבו מאד.

ב ז ו ק ה

New member
והכי הכי חשוב!!!!!!

Bad Boys RIDDIM!!!!2009!!!!!!!! בומבוקלאאאאאט סטארררררר - הרידים האגדי חזר סוף סוף - גראמי רידים עם בוג'ו באנטון עם שיר שפוגע בול, בורו באנטון מטורף עליו וגם פרפקט טיפה איירי ועוד מלא. רידים פשוט ענק!! להיט מיידי. הרידים שעשה לי את החודש הזה כבר מעכשיו!!@!@!@!@$@#$~! בומבוקלאאאאאאאאאאט!!!!! בורו לקח את הרידים לדעתי. אני כבר רואה את הספיישלים הרבים שהולכים להיחתך על זה. BADDD RIDDIM!@#!@#!@#!@#$!@#$

xXx Shiraz xXx

New member
טריפל אקס זוכה בתואר הרידים הכי מעפן

שהורדתי למחשב בחודשיים האחרונים. אני חושבת שאם אשים ידיי על האקפלה ללא העסק הצורם הזה ברקע, אולי אוכל להסכים איתך על הצ'ון של קרטל!

למעלה