המלצות

EmMANuElle2

New member
המלצות../images/Emo221.gif

עכשיו כשיש עבודה ויש כסף לבזבז קצת
הייתי רוצה לקבל המלצות לדיסקים של רגאיי ישראלי או של כל סגנון מוסיקה שקשור ויאללה נתחיל לתמוך באמנים הישראלים שמגיע להם את כל הכבוד בעולם על המוסיקה המדהימה שיוצרים לנו פה בארץ ועושים לנו טוב בלב ובנשמה!!!
תודה אמי

נדב88

New member
אני ממליץ על תומר יוסף

בהחלט שווה. ואני לא יודע אם הוציאו אלבום, אבל התקווה 6 הם בהחלט שווים את זה.

Jah 3

New member
הוציאו דיסק הופעה ששווה ביותר לקנות

קנגרו גם הם הוציאו אלבום חדש יחסית שכדאי לקנות.. הדבר הכי טוב לעשות זה להיכנס לחוד המחט, ולבקש המלצות על רגאיי ישראלי... יטפלו בך טוב שם..

EmMANuElle2

New member
תודה חברים :)

כן כן תומר יוסף כבר בתכנון הקנייה והתקווה 6 כבר נרכש ועבר מספיק לופים אצלי במערכת.. עוד המלצות?

afficoman

New member
המלצות!!!

פאנסט - לייב ראגא פאמפקין (הדיסק של אם סי קרולינה) אלבום המשלב רגאיי-סול-פאנק-ר'נ'ב מעולה! חיים לרוז - סאונדסיסטם (האלבום החדש שלו 2006) אלבום מצוין המשלב קונשס רגאיי ומקצבי דאנסהול אלקטרוני מטורפים כל הגרסאות עם זמרים ג'מייקנים אקסנטריק סאונדסיסטם - אפרו רידים סשן 1 (החדש של יוסי פיין) אלבום מטורף עם רידמים חצי רגאיי חצי אפריקה והכל עם זמרים ג'מייקנים אנטוני בי, קלצ'ה נוקס, פרזידנט בראון, דוניקי, ועוד!!!! אלו כרגע הרליסים האחרונים שעשו לי את זה בגדול!!! המלצות מיקסטייפים --- סוליקו עם אורי שוחט ואלארם (2006 ) המיקסטייפ החדש מבית סוליקו שוב מראה לנו מיהם מלכי רחבות הריקודים מיקסטייפ חכם ומושקע בטירוף - הרבה מאוד דאנסהול (רמיקסים ומאש אפים שלהם) ממוקסס בצורה מבריקה, ערוך מעולה -- בקיצור לרכוש מהר!!! ועוד מיקסים מעניינים לא פחות!!! רודבוי סאונד - איימר סאונד -- אפיקומן

Carcass

New member
אם כבר תומר יוסף..

אז כמובן מצטרף להמלצה על האלבום החדש.. מוסיף להמלצה את האלבום הראשון שלו .."תגידו משהו" שהתרכז כמעט אך ורק ברגאי ופחות בז'אנרים האחרים שתומר יוסף עוסק בהם. ו Balkan Beat Box - הרכב שמערבב נגנים מכל קצוות תבל,ביניהם תומר יוסף ותמיר מוסקט שמנגן גם באלבום החדש של תומר יוסף. משלבים רגאי ודאב עם אלמנטים בלקניים,צוענים ומוסיקת עולם בכלל. הם חתומים והוציאו את האלבום היחידי שלהם תחת הלייבל היהודי אמריקאי Jdub,שבו גם מתיסיהו הוציא את אלבומו הראשון(לפני שסוני מיוזיק חטפו אותו לחיק המסחריות).

מצטרף להמלצה על האלבום של תומר יוסף

אלבום מופלא ומרתק, שופע סגנונות ומקצבים. תענוג במחיר לכל כיס! כמובן האלבום המעולה של קנגרו והתקווה 6 לייב בקרוב אלבומים חדשים לצ'ולו, סילברדון ואיאם. ועוד ב"ה :) נעקוב כמובן... ריספקט.

s h i d a n

New member
אני מחכה לאלבום של תענוג

זה צריך להיות משו לא נורמלי!! האלבום של גלעד גם יפה שבע - גן אחד החזקים והדיסק של פאןסט מפיללללל

למעלה