המלצות...

ZeusMan

New member
המלצות...

יצא רידים חדש עם מיטב האומנים עליו ושמו free life riddim... וזו רשימת השירים של אותו רידים : Jah Mason Only see me crying Luciano The Cannabis Lutan Fyah No more pillow talk Natural Black Shame face Norrisman I´m a free man Sizzla You´re the woman in my life Turbulence As sure as the sun shine Mo-Bay RIDDIM גם יצא עם הרבה אמנים טובים עליו... לרידים הזה יש וייב מעולה, הוא קצת איטי, אבל מלא בבסים מרעידים... רישמת השירים שלו : Luciano Can´t take the pain no more Lutan Fyah Stand in my way Natural Black Love gonna conquer evil Norrisman Get together Sizzla Stop all this violence Turbulence Go down babylon

Carcass

New member
אומנם הזכרתי את זה כבר..

אבל ככל שאני שומע אותו אני יותר אוהב אותו... אני מדבר על האלבום החדש של אלוף הקונשס שלדון קמפבל AKA טורבולנס. האלבום נקרא X Girlfriend,כה שם חרא חח אבל הוא לגמרי לא מרמז על מה שיש בתוכו. שני האלבומים האחרונים שלו דיי אכזבו אותי,גם הנטייה טיפ'לה לכיוון ההיפ הופ(לדוגמא הטיון נוטוריוס,שאומנם היה טיון אדיר,אבל היפ הופ),גם הרידימים של פילוני חח :),בכלל לא היו משו בכלל... הקיצר טורבולנס חוזר ומפציץ בקונשס לפנים טיונים נהדרים כמו Ital Stew(שאחד משירי הבונוס באלבום זאת גרסת היפ הופ שלו,אבל מעולה) Cant Dis Rasta(Notorious Pt 2 Ganja Head The future ועוד.. אגב הפלאברה אומרת שגם ל Luciano יש אלבום חדש שאמור לצאת בקרוב ולהקרא Revelation Time,מצפה לשמוע גם אותו.

Carcass

New member
טוב אחרי עבודת מחקר..

ללוציאנו יצאו 2 אלבומים בזמן האחרון,אחד שכבר יצא והשני שעוד לא יצא אלא רק הפרומו. לראשון קוראים Child Of A King,רובו טיונים חדשים אך יש שם גם כמה טיונים יותר ישנים שלו כמו For The Leaders,על ה Drop Leaf Riddim. ו Silver &Gold על ה Hard Times. השני שעוד לא יצא הולך להקרא Revelation Time.

למעלה