המלצות!!

Carcass

New member
המלצות!!

War Riddim 2006, רידים עם ניחוח פאונדיישן\רוטס כבד..יחסית לזה שהוא יצא לא מזמן,בכל מקרה רוב האמנים שיושבים עליו לא מוכרים לי(Looter?Prince Alla??)אבל יושבים עליו שני אמנים מהבכירים ביותר אי פעם,אמן הד'יג'יי סטייל Ranking Joe עם טיון ענק שנקרא Politicians והאחד והיחיד,אחד מהאהובים עליי בפאונדיישן אי פעם,רוד טיילור(!!)עם ביג טיון שנקרא Satan In War With Jah. Skylarking עוד רידים עם ניחוח ישן יושן,שיושב על הטיון skylarking של הוראס אנדי,מחודש כמובן.. הוראס אנדי יושב על הורזן של עצמו עם טיון חדש בשם Stand Up Firm אנתוני בי עם Love Triangle סיזלה קלונג'י עם Judgement - טיון ענק אגב. עוד טיון על הכיפאק של אמן בשם flourgon שעשה רמיקס לטיון של שוגר מינוט,הטיון נקרא Rise. ועוד רבים וטובים...

K C

New member
../images/Emo210.gif

Manu Chao - Mentira Manu Chao - Minha Galera Manu Chao - Clandestino ולרגאיי Sylford Walker - Babylonians קרדיט לאלעד Sylford Walker & Welton Irie - Lamb's Bread Internacional - 08 - jah come גם זה שלך carl murphy - lick i pipe ranking dread - marijuana in my soul

SaBaGMaN

New member
כמה טיונים שרצו אצלי היום..

קבלו קצת נוסטלגיה.. Merciless Little Hero Action - Like A Thief In The Night Cutty Ranks - Dominate Cocoa Tea - Rockzian (מגיל צעיר הטיון הזה מקבל אלפיי השמעות אצלי אין עליו!) Beres Hammond - I wish Wayne Wonder - Only You Antony B - Raid The Barn וכמה שרצים עכשיו בליסט Ninja Man Ft Devonte - Bad Like We (אין המון טיונים של נינג'ה שאני מסוגל לישמוע אבל הוא לא רע) Bounty Killer - Warlord Stephen Marely ft Damian Marley Ft Buju Banton - Traffic Jam (יופי של טיון..מזכיר תקופות יפות!) Mega Banton ft Mr Lex - Original Gangsta Vybz Kartel - Gun Session Ward 21 - Garrison (טיון טוב של החבר'ה האלה) Check Fenda - Cry For My People Capleton - Steppin Up (טיון חובה,אני מקווה שיגיע עוד אלבום שורף לאיש האש!) המשך שבוע מוצלח לכולם!

DuBsYs

New member
Carol Kalphat - African Land ( HitR

רידדים חזק ביותר, מומלץ! מכירים עוד טיונים חזקים של הדוד הזה?

למעלה