המלצות!!!

Carcass

New member
המלצות!!!

והפעם דראמ אנד בייס!! אז ככה,נתקלתי באוסף שיצא לא מזמן שנקרא Xclusive Drum And Bass 2007,אוסף משולש ומשובח. קיצר משו משו טראקים של הדיג'יים המובילים: high contrast,shy fx,ragga twins,wickaman,noise factory,logistics ועוד.. עכשיו איך זה מתקשר לרגאי?כידוע יש חיבור לא מבוטל בין הרגאי לבין הג'אנג'ל.. אז באוסף הזה אפשר למצוא כמה וכמה טראקים כאלה,כשהמנצח שבהם הוא מיקס ל: Capelton - that day will come,באוסף הוא נקרא capelton - small world,המיקס שייך ל Quik Responses Unit. יש גם ר-מיקס לבאונטי קילה לטיון originality,מיקס של psycho freud. שיהיה בעל הכיפאק.

BullsDuDe

New member
והיכן...

ניתן להשיג את האוסף הזה? אם זה לא חוקי, אז בפרטי הכל חוקי.

ZeusMan

New member
מוסיף המלצה משלי...

Martin Jondo, אמן רגאיי גרמני, שסיגנונו מאוד מזכיר את סיגנונו של GENTLEMAN, ובנוסף לדמיון בסגנונות, אי אפשר להתעלם מהדמיון בקולות שלהם... הכל התחיל בטור ש-GENTLEMAN יצא אליו בשנת 2002, ולטור הזה הוא צירף גיטריסט/כותב שירים/זמר, עם קול מדהים וכישרון ענק העונה לשם MARTIN JONDO, בחור חצי אסייתי חצי גרמני שהיה בתחילת דרכו כסולן באותם זמנים... לאחר הטור הזה, GENTLEMAN ו-MARTIN כל כך נהנו אחד מהשני עד כדי כך שהם קבעו לאחד כוחות בעתיד וליצור שיר משותף.... לאחר שנתיים של עבודה קשה משני הצדדים, הצמד סוף סוף מצא זמן לאחד כוחות, וכוחות אלו יצירו את השיר RAINY DAYS, שבנוסף לישיבתו על הרידים STORM ALARM השיר גם צורף ל-Live-DVD שג'נטלמן הוציא עם ה-FAR EAST BAND... ב-2005 מרטין פצח בקריירת סולו שסימלה התחלה של משהו גדול שרק והתרחב עם הזמן... בנוסף להוצאת האלבום RAINBOW WARRIOR ולאחריו כל שנה הוא הוסיף עוד אלבום לרפרטואר... ב-2006 את ECHO AND SMOKE... וב-2007 מתוכנן עוד אחד... מרטין יכול לרגש, יכול להרקיד, יכול לגרום רק להקשיב, הוא אמן מאוד ורסטילי... שירים מומלצים : Martin Jondo - Are You Reakky Waiting Martin Jondo - Caught In A Ghetto Martin Jondo - Jah Gringo Martin Jondo - Raindrops Martin Jondo - Rise Up ועוד ועוד... הרשימה של השירים המומלצים כל כך גדולה, שאני אתן לכם כבר להחליט למה אתם מתחברים ולמה פחות... נ.ב לחוששים, הכל באנגלית...

Ras Or

New member
רייני דייז השיר האהוב עלי של ג'נטלמן

איזה רידים יא ווארדי
ראס.

ZeusMan

New member
אני חושב שמצאת סיבה מספיק מוצדקת...

לתת צ'אנס לבחור הזה...

Ras Or

New member
בהחלט!

האמת שאני וג'ה מייסון נהיינו חברים טובים לאחרונה, ממליץ ראס!.

vigiman

New member
../images/Emo45.gif

גם אני חיפשתי קצת שירים שלו אחרי ששמעתי את הבית שלו ברייני דייס,והבחור בהחלט אחלה זמר.

Ras Or

New member
now you risen & smilen leaven & jamming

זה הוא שר את הקטע הזה בשיר אני מניח , זה הוא? ראס.

vigiman

New member
כן אחי זה הוא

Breaking The shackles around my neck ! הנה השיר שהוא היה חדש בלייב,היפני זה מרטין יונדו http://youtube.com/watch?v=E8pb9NnWA1Q BLESS

Miresc0tt

New member
שווה...

עוד קצת המלצות: tester, debaser, twinhooker&paulie walnuts, illicit, 16 armed jack RAGGA פאקינג JUNGLE

Carcass

New member
טוב אז העלתי,

את המיקס לקפלטון - היום יגיע. Capelton - Small World(Quik Responses Unit) פה.

BullsDuDe

New member
קטע שורף....

אז השגתי את האוסף אחלה אוסף בהחלט יוסיף לי לסשן הזה שלי. אבל הרימיקס שורף בהחלט כמה אנרגיה יש לו.

למעלה