המלצת אמצע שבוע שכזה...

Carcass

New member
המלצת אמצע שבוע שכזה...

SoulJah Riddim רידים ניו רוטס שכזה עם טיונים מאמנים מובחרים שיושבים עליו: Spectacular - See You Again,בעוד יציאה משובחת שלו.. Ras Mc Bean - Only Love Malijah - There A Light Lorenzo - There For Me ועוד..

ZeusMan

New member
בדיוק שעה וחצי של מוזיקה טובה...

Bob Marley - Roots Rock Reggae The Gladiators - Roots Natty Burning Spear - Hail H.I.M Israel Vibration - On The Rock Groundation Feat Congos & Don Carlos - Freedom Tasking Over Dawn Penn - No No No Alpha Blondie - Itzak Rabin John Holt Feat Sizzla - Police In Helicopter Junior Kelly - Wonderfull Lutan Fyah - Never STop Hail Rastafari Seeed - She Got Me Twisted Rod Taylor Feat Capleton - His Imperial Majesty Chuck Fender - I swear Tanya Stephans - Its A Petty משינה - רני בפריז Tiken Jah - Justice שוטי הנבואה - במלון ברבת אמון Bob Marley Feat. Damian Marley - Stand Up Jamrock (Ashley Beedle Remix) TOK - Marijuana תומר יוסף - אל תטוסי Richie Spice - Youths Are So Cold

vigiman

New member
טוב גם כמה המלצות

סתם דברים די מגוונים אבל הכל ביחד יוצא טוב אחלה מוזיקה בלי יוצא מהכלל Groundation - wish them well dam ושוטי הנבואה-generation bongo herman - chairman of the board dub incorporation - holy mount Gentleman - jah jah never fail תומר יוסף - איש קטן Big Mô- Chant Down De System Jah Cure - Rasta Man Chant Israe Vibration - why you so craven ziggy marly - love is my religion Bob Marley - Trechtown Rock burning spear - jah see and know Alpha Blondy - Ragga gangster התקווה 6 - world war x The Abyssinians - Satta a Masagana habakuk - soul food Pato Banton - Legalize israel dub foundation - army time love tony rebel - if jah tiger ranks - party wit me time - easy all star טוב מספיק בינתים כי מילא שמו פה חוץ מאלה עוד מלא דברים שיעסיקו אותכם ואותי אה וזאוס אני זוכר פעם מזמן מזמן המלצתי על השיר של גראונדיישן והקונגוס אני רואה אימצת,גאה בעצמי חח

Carcass

New member
די ריל גרגמל....

יאס איי,אלבום חדש לבוג'ו באנטון הנושא את השם Too Bad. ענק,אין צורך להרחיב מעבר.

Carcass

New member
טוב קיצר,

אחרי שמיעה ארוכה וממושכת,אני חייב לציין,האלבום הזה פשוט רוצח!!! הרשיתי לעצמי לעלות דוגמית קטנה. פה

SaBaGMaN

New member
fe real

בהחלט דיסק השבוע שלי.. הבעיה שבשוני מ til shiloh ושאר האלבום של בוג'ו too bad נימאס עליי מהר מידיי יכול להיות כי שמעתי חלק מהטיונים עוד ליפניי שהאלבום יצא בכל מיקרה הוא לא ישרוד עוד המון השמעות עוד המלצה קטנה sound clash - killamanjaro vs mighty crown קלאש שכולו פאונדיישן ספיישלס (הקובץ שלי הוא 30 דקות) מאוד נהנתי..הסינים האלה מביאים אותה בהשקעה הרשימו אותי עם הספיישל של סנטנה ווייקליף ברור שהאמנים הג'מייקנים יותר מעניינים אותי מהם אבל מקוריות זה חלק בילתי ניפרד והם משחקים אותה בדברים האלה

Carcass

New member
יש מצב שזה בגלל,

שרוב השירים די מונוטונים... אבל אני אוהב אותו,אולי לא כמו til shiloh,אבל הוא מעולה.

S t o l a

New member
רוטס מאסיב

השבוע יצא לי לשבת קצת אצל מר קונגו 12 טרייבס היקר! הוא ניגן קצת מוזיקה ופה ושם וגיליתי את השם הבא: Yabby You חזרתי הביתה וחפרתי באינטרנט והורדתי כמות אלבומים שלו... פשוט טוב!! את האלבום הזה ממש אהבתי והוא ההמלצה שלי לאמצע-סוף שבוע!! שתהיה שנה טובה ונתראה בתל יצחק!

DuBsYs

New member
yabby you - jesus dread

תבדוק את האלבום הזה, מלא טיונים מצויינים שהוקלטו בין 1972-1979. עוד טיון ענק שלא ממש קשור ל yabby you, זה Norman של Max Romeo מתוך האלבום המצויין War in a babylon בהפקתו של הגאון לי פרי. שתהייה לכולם שנה טובה ונתראה בשבת בהודנא!!!

eviaman

New member
בקשר ל YABY YO

יש לי טיונים שלו במחשב שהוא משתף פעולה עם KING TUBBY סגנון דאב ממש יפה...

Nechi Nech

New member
Beres Hammond - Rock Away

ובחיי, שכל מילה מיותרת. אחד הטיונים המשובחים שיצא לי לשמוע אי פעם. ללא ספק שיר השבוע שלי (והשבוע שלפניו, ושל השבוע שלפניו... וכנראה גם של שבוע הבא :))

למעלה