המסיבות בבתי הספר

BanjoKazooie

New member
המסיבות בבתי הספר

מה היה לכם בבצפר (גלילי,רבין,הרצוג,כצה) במסיבות חנוכה? בהרצוג היה די מצחיק שזרקו סופגניות על שייגעצ והם קיללו חחח

ba r2 0 1 0

New member
אני לומד בבר לב ו...

הייתה לנו אתמול מסיבה כזאת שנקראה: ערב להקות צעירות. היו כל מיני להקות רוק כאלה והאמת הרוב אמרו שהיה דיי חרא! (הייתי והלכתי אחרי כמה זמן...). נראה שהלהקות היו מכפר סבא... אני זוכר כמה שמות: איפה ג'וש וכרומוזון 47 (או 49.. חח לא זוכר) אחת מהן ניגנה עם הדורבנים גם נראה לי אבל עדיין לא משהו... מקווה שלכם יהיה יותר טוב! חג שמח!

badboy3919

New member
אני ברבין והחארות לא הביאו אף אחד!!

זה היה פשוט לא נורמאלי...שייגעצ היו 20 מטר מאיתנו ולא נתנו לנו להכנס להופעה שלהם,היו כאלו שעוד הצליחו לקפוץ מעל הגדר ויש כאלה שגם תפסו אותם באמצע הקפיצה ואחרים ורבים,ואני אחד מהם, לא ראינו את שייגעצ רק שמענו...במקום זה עשו לנו כשרונות צעירים שהיה כל כך מסריח...חצי בית ספר קם באמצע ורצה ללכת הבעיה שלא נתנו לנו..סגרו את האולם והכריחו אותנו לשמוע את כל האנשים שנקראים "מוכשים" בבית ספר שלנו... בקיצור,רבין אכזבו אותי חשבתי שיביאו משהו רציני יותר או שלפחות יתנו לנו לראות את שייגעצ... וחוץ מזה בלי קשר...עברתי היום טסט פנימי (אם אפשר לקרוא לזה "עברתי")...

BanjoKazooie

New member
הרצוג שולטיםםםםםםם

שוב הוכחה למה הרצוג התיכון הכי טוב בכפר סבא לנו גם יש כשרונות צעירים בלי קשר בסוף המחצית וגם שייגעצ ומישל מפרוייקט וואי הביאו
))))))))))

ba r2 0 1 0

New member
חח ראיתי בערוץ 6 פתאום את בר-לב

זה היה נראה לי בחמש וחצי בקשר לטביעות אצבע וזה...

badboy3919

New member
לא יודע אם זה התיכון הכי טוב

בכפר סבא אבל בקשר לזה שהם היו ממש טובים שהביאו את שייגעצ אני מסכים איתך...

BanjoKazooie

New member
ברבין מחייבים להתנדב

ואל תגיד לי שזה תרומה לקהילה וזה טוב זה ממש גרוע שמחייבים אותך לעשות דברים שאתה לא רוצה! וכן זה תרומה לקהילה וזה טוב, אבל זה לא התנדבות זה חובה כאילו מאיימים עליך בסכין שתתנדב אחרת יזרקו אותך מבצפר

badboy3919

New member
בקטע של ה"התנדבות" אתה צודק

באמת מחייבים אותך לעשות משהו שאתה לא ממש רוצה לעשות אבל אם מסתכלים על זה מהצד החינוכי (אני נשמע כמו מורה עכשיו) אז זה דבר לא רע בכלל שאנשים מתנדבים לכל מיני מקומות...

Night-Girl

New member
זה בסדר,

בזמנו, בכיתה י' אני התנדבתי לפתח את אתר האינטרנט של ב"ס בשעות הפנאי.. עם עוד שני בחורים, חושבים שבאמת עשינו משהו? לא כולם באמת טרחו להתנדב בצורה הסטנדרטית, אבל בהחלט ניתן לומר שברבין "חובה להתנדב"

SUPERLOVE

New member
בהרצוגגג היה בןן זונההה!!!!

היה את שייגעצ ומישל מפרויקט וואי!!! חח היה מצחיקקקקקקקקק

Night-Girl

New member
שנה שעברה ברבין

היה כישרונות צעירים כהרגלי בשישי- נו ,סיימתי בעשר- לא הגעתי להופעה השנה..? לא יודעת, הייתה לנו מתכונת 25 בפסיכומטרי איזה דרך לחגוג

למעלה