המפגשים החודשיים שלי עם סימה תמיד

המפגשים החודשיים שלי עם סימה תמיד

מניבים תוצאות יפות. בחודש שעבר היא עזרה לי בהכנת אלבום בת מצווה לבת שלי .ובינתיים ציירה לה קופסא. והחודש ציירנו פרחים.

אילו כמובן היו רק דוגמיות

עכשיו הקופסא שציירתי אצל סימה השבוע. סימה אמרת לי לא להוסיף כלום לפני שהלכתי אבל אני פשוט לא מסוגלת להיות מינימליסטית . מקווה שלא קילקלתי... הבטריות במצלמה בדיוק נגמרו אז לא יכולתי לצלם את התחתית אבל סרטי התחרה ממשיכים גם בתחתית הקופסא ועוטפים את כולה.

Sימה

New member
פייה אלה שהוספת מקסימים, חשבתי שאת

רוצה להוסיף את הקידודים 5 מסביב ואחד באמצע וזה ניראה לי "פןשטי" מה שהוספת עכשיו ...מקססססססססססססים מחכה לחודש הבא

איזה כייף , אז לא קילקלתי

האמת היא שרציתי להוסיף את הקידודים אבל ביקשת אז החלטתי ללכת על משהו אחר ובאמת צדקת לדעתי כי הקידודים היו יוצאים דומים מידי לקידודים של התחרה וזה היה יכול ליצור בלאגן. היתה לי גם בעיה עם המרכז. תמיד אני שוכחת לצייר קודם את העלים במרכז ובסוף קשה להוסיף אותם בין הפרחים. אולי אם אצייר לעיתים יותר מזומנות אצליח לזכור. מזל שלפחות פעם בחודש יש לי אותך שנותנת לי השראה....

פייתי../images/Emo24.gifהכריכה יפהפיה../images/Emo99.gifוכל

הדפים מאד יפים לטעמי
והקופסה... את יודעת שיש לי קופסטיטיס במצב מתקדם... היא משגעת

smady a

New member
פיונת מקסים מקסים.אני רואה שאת כבר

מציירת את המשך התמונה עם ורדיםםםםםםםםםם משגע יופי של ציורים מותק. מזל טוב לנכדה..

עכשיו אני רואה שנעלמה התמונה

הראשונה וגם כל מה שכתבתי לסימה. כשיצאתי מסימה היא אמרה שהקופסא מושלמת ואני לא צריכה להוסיף לה כלום אבל אני לא מסוגלת להיות מינימליסטית ותמיד מרגישה שכדאי עוד פרח ועוד עלה אז סימה לשיפוטך. קילקלתי או לא?

קזבלנקה

זהו שמה של הגרבובה שהכנתי עם הילדים שלי. החשק בא בעקבות הקריאה בבלוג של עינבלית שתפרה זוג גרבובים חמודים. בבלוג שלה יש הפניה לאתר עם גזרות לבובות גרביים. בפנים היא ממולאה בחתיכות בד קטנות שילדי גזרו במספריים מכל מיני בגדים ישנים וסמרטוטים. השם שלה נבחר כי בדיוק באותו שבוע ראינו בטלויזיה את הסרט קזבלן . זהו להפעם

Sימה

New member
פייה--את האלבום ראיתי והוא מושלם ו

הילדה ---חמסה חמסה
מתוקה ושיהייה במזל טוב . הקופסה מושלמת כמובבבבבבבבן-- לא הבנתי איזה פרחים את רוצה להוסיף--- אלה בהחלט מתאימים. מחכה לחודש הבא בקוצר רוח . Sימה

למעלה