המפץ הגדול הא אופיום למדענים או אלוהים

Hard Nut

New member
המפץ הגדול הא אופיום למדענים או אלוהים

המפץ הגדול איננו יותר מאשר ספקולציה ילדותית משהו, של קבוצת מדענים שרצו להחליף את תיאוריית הבריאה של אלוהים, ושכחו לשים לב שהתיאוריה שלהם מריחה כמו אלוהים, מרגישה כמו אלוהים, נשמעת כמו אלוהים, טעימה כמו אלוהים וחשה כמו אלוהים. ואם משהו טעים, נראה, מריח, נשמע, חש כמו אלוהים, אז כנראה שהוא אלוהים. אין אפשרות להחליף את אלוהים באלוהים. ואם המפץ הגדול הוא בריאה אלוהית - חזקה על אלוהים שהוא יכול לעשות בעולם שברא כרצונו. וזה כולל את יכולתו לקבוע שמשהו מסוים יראה כמו "חוק" האבל, או שלא. ולקבוע שמשהו מוסים יראה כמו גרביטציה, או שלא. ולקבוע שמשהו מסוים יראה כמו מאסה, או שלא. ולקבוע שמשהו יראה כאילו הוא מקיים חוק שימור, או שלא. ולקבוע שהיקום יראה לנו כמו שאינשטיין ראה, או שלא. ולקבוע שהיקופם יראה לנו כמו ששרדינגר ראה, או שלא. ולקבוע אם יש בכלל דבר כמו "זמן" או שלא. ולקבוע אם יש דבר כמו "מרחק" או שלא. ולקבוע אם יש דבר כמו יקומים נוספים או שלא. ולקבוע האם היקומים הנוספים יכולים (בנקל) להסביר את המפץ הגדול האידיוטי הזה או שלא. ולקבוע אם אנחנו בני האדם נצליח בכלל להבין משהו, או שלא. ולקבוע אם חוץ מ"אני" יש עוד משהו או שלא. ולקבוע אם "אני" קיים או שלא. ולקבוע אם "אני" מבין מה זה "אני" או שלא. ולקבוע אם "אני" מבין מה זה "מבין" או שלא. ולקבוע אם אם יש בכלל "אני" או שלא. ולקבוע אם יש "יש" או שלא. ולקבוע מה זה "לקבוע" או שלא.

למעלה