המפרקית המצליחה ב - SG

מצב
הנושא נעול.

סלוס

New member
74 או 74א מרמת אביב לחולון

יש קו לחלון מהתמח"ת?
או לבת ים? רעננה, קניון רענננים, יש? אני פשוט מה זה לא מכיר את אגד. אני לא זוכר שנסעתי בה בכלל. =/
74 או 74א מרמת אביב לחולון
דרך עזריאלי, והר ציון.

סלוס

New member
בגוש דן יש רק 2 מפרקיות מ.א.ן לאגד

נחמד.
המרצדסים הללו, מגיעים מהר? או שיש יותר מאנים ממרצדס? תודה מראש.
השאר מרצדס. המפרקיות עובדות לכיוון חולון בעיקר אחה"צ, בקו 74א.

mister K

New member
ה-87-266-01 שייכת לסניף ראשל"צ

השאר מרצדס. המפרקיות עובדות לכיוון חולון בעיקר אחה"צ, בקו 74א.
ה-87-266-01 שייכת לסניף ראשל"צ
ויש לה סידור קבוע בקו 174. ה-87-367-01 של סניף חולון עובדת על קו 74 עם הנהג קובי זייטוני.

mister K

New member
מסכים. הגיר עושה את ההבדל!

המפרקיות של אגד לא רואות את הSG של
דן ממטר!!!!!! גיר 4 הילוכים לעומת 3 הילוכים עלובים בדן, בידוד טוב יותר באגד, בולמי זעזוים טובים יותר, מנוע טוב יותר. אין מה להשוות, (אני אחד שבדרך כלל בעד "דן"...)
מסכים. הגיר עושה את ההבדל!

אורי404

New member
אולי, תקציב. בכל מקרה המאנים שיש

לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תסבירו לי למה אגד עברו אחרי דן למאן אם הכל כל כך טוב אצל מרצדס???????????????????????????
באגד (העירוניים והבין עירוניים) הם אוטובוסים טובים מאוד.

3 היחיד

New member
לקרוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

באגד (העירוניים והבין עירוניים) הם אוטובוסים טובים מאוד.
יש משהו....מאן יותר זולים ממרצדס וזה הזדמנות לדש את צי האוטובוסים של אגד בחדשים יותר ...אבל זו לא הסיבה היחידה ...זה לא מעבר כזה פשוט...מדובר במאוצ מילוני דולרים...זה לא רק חידוש צי זה גם בעיות עם מרצדס חוץ מזה המוסכים של אגד הם כמו פורים חלקי חילוף מהכל.....וולו...מרצדס...מאן....לדן יש רק מאן.....ככה מצליחים ....וכמה ספרינטרים של מרצדס.

אורי404

New member
עדיין. יש חלפים משותפים: למשל, גיר

יש משהו....מאן יותר זולים ממרצדס וזה הזדמנות לדש את צי האוטובוסים של אגד בחדשים יותר ...אבל זו לא הסיבה היחידה ...זה לא מעבר כזה פשוט...מדובר במאוצ מילוני דולרים...זה לא רק חידוש צי זה גם בעיות עם מרצדס חוץ מזה המוסכים של אגד הם כמו פורים חלקי חילוף מהכל.....וולו...מרצדס...מאן....לדן יש רק מאן.....ככה מצליחים ....וכמה ספרינטרים של מרצדס.
משותף (ZF). מעבר לזה באגד יש מאות מאנים, מאות וולוואים ומאות מרצדסים. ככה שהעניינים שם מסודרים. ודרך אגג - ל"דן" יש גם וולוואים ממוגנים ושני "מארסים".

אורי404

New member
דרך אגג-דרך אגב.

משותף (ZF). מעבר לזה באגד יש מאות מאנים, מאות וולוואים ומאות מרצדסים. ככה שהעניינים שם מסודרים. ודרך אגג - ל"דן" יש גם וולוואים ממוגנים ושני "מארסים".
דרך אגג-דרך אגב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה