המצב לא טוב.. ממש לא אנשים..

brotal

New member
המצב לא טוב.. ממש לא אנשים..

היום לקחתי את החברה, רובה ושאר הציוד לים. טמפ' המים 21 מעלות למי שלא מודע.. לפני שאמשיך עלי לציין שירדתי במשקל די הרבה.. הורדתי 7 קילו בשבועיים. תבינו את גודל המכה.. בקיצור, אחרי חורף שלם שלא צללתי ולא בדיוק התאמנתי על הנשימות, הלכתי עם החברה בשעת צהריים למקות חדש שרציתי לבדוק כבר לא מעט זמן באשקלון. חוף מדהים ודי נסתר אבל לא למי שיודע איך לחפש. ואחרי סיבוב ראשון אכן גילתי עולם תת קרקעי מדהים! ים סלעים! צמחיה! מערות! סרטנים! וכמובן סרגוסים בגודל פיתה שיתאימו לי לצלחת יופי טופי. כמובן באתי בשעה לא הכי הכי לדיג, אבל אין מה לעשות.. החליפה עוד בהזמנה, ובינתיים נבוא כשחם. לומר את האמת? בושה.. אני כזה חלוד.. בקושי הצלחתי לדרוך את הרובה כמו שצריך. הזרמים טילטלו אותי בגלל שירדתי המון במשקל, ונכון שהתרגלתי יופי למים הצוננים, אבל יצאתי מהעומק רועד מקור.. כמה יריות אך ללא הועיל.. סרגוס מבסוט אחד, סופר את הפסים של עצמו, ודייג כושל אחד חוזר הביתה. כזה מבאס.. ותבינו, בקושי החזקתי זמן למטה! איזה מתסכל זה.. וכזה חוף טוב!!!! אני כנראה אוכל הרבה על האש בזמן הקרוב. אחכה לחליפה, הרבה אימוני נשימה, הרבה שכיבות שמיכה, ובפעם הבאה גם נהיה שם באיזה 5 בבוקר ויהיה סבבה. חוץ מזה דיי נהנתי להסתכל מלמעלה.. לוקוסון חמוד חייך אלי ונעלם לו.. על בטוח שניתקל בעוד בהמשך. בסך הכל יום דיי נאחס. די מתסכל. אבל לא מוותרים אף פעם. כמו שצריך, בגישה ספורטיבית-נתאמן ונצליח!

בשרטי

New member
אחינו זה כמו לרכב על אופנים ברגע שיודעים

אז מרעננים ומצליחם! אולי מחר אצלול ואדווח!

brotal

New member
אני יודע אחינו.. אבל תסתכל על זה ככה..

אנחנו עכשיו בעונת ביניים, עוד יש דגים טובים כמו בחורף.. מצאתי את אחד החופים הטובים באשקלון, ובגלל כל מיני סיבות טכניות מעצבנות כאלה אני לא יכול לנצל את ההזדמנות הזו..

למעלה