המצב

• פותח הנושא orlon
  • פורסם בתאריך

orlon

New member
המצב

טוב כל מי שמכיר אותי מפה (בערך...אף אחד) יודע שאני ילד מושפל ומטומטם שאוהב לדחוף אגרוף לפה בזמנו הפנוי( תנסו, תנסו זה כיף!!!!) ואגב, אין הרבה אנשים שמצליחים לעשות את זה (אני ילד פלא!!!!!!!..... אבל אני מעדיף ``מיוחד``) ואגב, זה לא נחשב אם אתם מכניסים עד האצבעות… צריך עד הסוף….. בכל מקרה קמתי אתמול בבוקר והחלטתי שהיום אני מדביק את כל הסרטים שלא ראיתי. הקיצר הלכתי עם כמה חברים והנה סדר היום: 11- קניון עזריאלי - המומיה 2: איייייךךךךךך אאההבבתתייי אתת הססררטט הההזזההה!!!!!! זה בעצם אותו סרט רק..... זה אותו סרט!!!!!!! רק הילד הזה עיצבן אותי! אני שונא ילדים מתלהבים שיש להם בוחטה כסף. 13- קניון עזריאלי - טומב ריידר: ת`אמת? לא שמעתי על הסרט הזה דברים טובים, אבל בתור מעריץ (איזזההה כווווסייית!!!!) של אנג`לינה ג`ולי (אייייזזזהההה כווווסייייתתתת!!!!!!) לא יכולתי שלא ללכת, ו.... אייייזזזהההה כוווווסייייתתתת!!!! אני באמת לא מבין מה הבעיה של כולם: יש אפקטים (אאאאאפפפפקקקקטטטיייייםםםםםםם!!!!! ~גל~) יש אנג`לינה ג`ולי שמכסכת את כולם (אאיייייזזההההה כווווססססייייתתתת) ו..זהו!!!! אבל מה צריך יותר??? 3- קניון עזריאלי - יום אהבה קטלני: זה סרט מגעיל של בנותתתתת, איייייכסססס!!!! 5- קניון איילון- אטלנטיס: זה הסרט (כמעט) הכי יפה שראיתי בחיים!!!!! בקיצור היה די נחמד (כן! כן!) אבל הגעתי למסקנה שאין כמו צעקה 3........ (דה, כאילו.... הסרט שאני הכי אוהב.....) לכו תבינו….

אנגלינה

New member
היי לך

שלום בקשר לסרטים שראית באמת סרטים נחמדים אבל יום אהבה קטלני זה סרט ענק טוב אני בת :) כניראה שצדקת וצעקה באמת 3 סרטים גדולים מכירה אותם בע``פ אנג`לינה

למעלה