המקום לחופשה הכי גרועה פתאל מארחים באכזבה

המקום לחופשה הכי גרועה פתאל מארחים באכזבה

התארחנו במלון מתאריך 17/4/14 ועד 22/4/14. הגענו אחר הצהריים לאחר נסיעה מתישה בתקווה להתאקלם במהירות ולהתחיל את החופשה לה ציפינו ככ הרבה. נתקלנו בפקיד קבלה אדיש ומעצבן בתהליך קבלה שנמשך כ40 דקות!!! פשוט לא להאמין. כשהגענו כבר לחדר גילינו לאט לאט שישנה מכת יתושים נוראית באיזור ואף אחד לא אמר כלום, היינו שם חמשה ימים ולא ראיתי אפילו פעם אחת שבצעו ריסוס נגד יתושים כלום לאף אחד לא היה אכפת, הילדים החלו להראות כמו מצורעים,ילדים עם רגישות החלו להתנפח ונלקחו לבדיקת רופא במיון ואנחנו כולנו מתגרדים. אורחים שצעקו ועשו רעש בקבלה קבלו איזה אביזר לשקע החשמל לדחיה של יתושים... כוסות רוח למת. ונגיד שעברנו את זה, כנראה שהכל כלול בישראל גורם למלון, הנהלה, עובדים להיות חסרי אכפתיות ואפתים לגמרי. כשמגיעים למלון שהכל כלול כדאי שיהיה יותר מעמדה אחת של אוכל ושתיה אחרת מקבלים קניבליזם ישראלי במלוא הדרו. עובדי חדר אוכל, אלו שלא מבינים עברית היו יותר אכפתים ובאמת ניסו לעזור, אלו שמדברים או מבינים עברית היו חוצפנים ולא שירותיים כלל. האוכל היה סביר אהבתי את חלקו אולם לא היה קפה נורמלי בבוקר כי לא הצלחנו להשיג מים חמים בשום מקום ובאף אחד מהימים. ביום שבת לאחר בילוי בבריכה חזר על עצמו טקס המגבות בו אנו נאלצים להתקשר לשירות לאורח ולבקש מגבות( כמה פעמים אפשר להגיד אנחנו חמש נפשות בחדר משפחה דלוקס ותמיד מקבלים ארבע מגבות בלבד) ובכן ביום שבת נגמרו המגבות במלון!!! אין מגבות לתת תחכו שעתיים עד שיהיו מגבות ונביא לכם, זו התשובה שקבלנו. לאחר דין ודברים עם אשת השירות לאורח שעונה לטלפון כאילו היא מדברת עם חברה שלה ומדברת לאורחים כאילו אנחנו חייבים לה שירות והיא רק שם לעשות לנו טובה, בקשתי לדבר עם מנהל תורן והובטח לי שהוא יתקשר אליי. מיותר לציין שנאלצתי לגשת לקבלה לחכות דקות ארוכות למנהל תורן שישב מולי במשרד עם פרצוף של כלב פודל נעלב בזמן שאני וגיסתי שוטחים בפניו את טענותינו על טיב השירות ומצב החדרים, כמובן שלא שמעתי ממנו אחרי הפגישה למרות שבקשתי שיצור איתי קשר כדי לעדכן אותי מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב רוח של כולנו.צוות הבידור היה נראה כאילו נמאס לו מלהופיע, אבל הילדים נהנו וזה מה שחשוב. נהננו לבלות בבריכה שם היה נחמד. ולסיכום, לשם החלטנו שאנחנו לא חוזרים מקומות בילוי גרועים יש בשפע ולנו זה היה מספיק בהחלט.

beky1

New member
לפתאל יש כמה מלונות, זו רשת, באיזה מלון מדובר?

axe9

New member
צא לי אך כך לא מנסחים תלונה

באיזה מלון מדובר וגם כל הסיפור מעורבל
להבא העבר את המסר בנק' קצרות
לא ברורה מטרת הפוסט

בהצלחה רבה

למעלה