המרינה בהרצליה

המרינה בהרצליה

שלום לחברים, המצב על הפנים אמש בין 20.00 -01.00 בערב לים עם קלמר-שרימפ-תולעים התוצאות דייג מתוסכל- 0 ים -3 (משקולות וקרסים)כנ"ל לכיוון הבריכה.מה עושים שרואים בוסניקים מוציאים בורים יפים למטה ואתה מאכיל את הדגים?האם לחזור למקורות ולבוס?!מי שמצליח יותר שיקום וידווח!(מקומות-פתיונות-שעות)

New member
למה הדילמה? אפשר את שניהם..

דבר ראשון ביום חמישי שעבר בצהריים היה ים סוער מאוד והסרגוסים ממש טרפו את הגמברי,הוצאתי כמה חתיכות יפות וגדולות וכל זה קרה במרינה בנהרייה. אני תמיד מתחיל לדוג עם רולר,במידה ואין התנפלות אני משאיר את הרולר ופותח הבוס כשמדי פעם אני בודק הרולר לראות אם יש לי הפתעה שם.

אוריא

New member
היום במרינה.

היום הלכתי לז´רז´ר במרינה. התחלתי לקראת הקצה וז´רזרתי בתוך המרינה. כלום. אפילו לא אכילה. ניסיתי רפלות וגם מבריק. כלום. יותר מאוחר לקראת שש בערב ראיתי מעלי, על המזח צוללן עם רובה. התחלנו לדבר, והוא אמר שהוא התחיל בחוף וצלל לכל אורך המזח עד שהוא יצא בצד השני 1200 מטר.הוא גם אמר שהוא לא ראה כמעט שום דגים לכל אורך המזח. הוא הוסיף שיש מלא דגים קטנים, לקראת אמצע המזח היתה להקה של מרמירים, ובהתחלה ממש על החוף היתה להקה של לברקים. סיכמנו שהוא הולך להביא מקל מהאוטו ונלך לז´רז´ר שם. הנקודה המדוייקת היתה בערך 40 מטר מהחוף, לכיוון הים. ממש בהתחלה. העומק שהיה שם אולי 1-2 מטר. הוא קשר מצוף קלקר לבן של 40 גרם. ממנו 1.5 מטר חוט שמחובר לפתיון גומי תמנון ירוק בגודל של 5ס"מ. זרק ומשך די מהר ובמהירות קבועה. המצוף עושה מעת גלים. אני לא יודע אם זה משפיע על הדיג. אבל ממש אפשר לראות מעין חץ. מאחורייו פשוט ראינו את הדגים קופצים על התמנון. זה היה מחזה באמת יפה. 2 נתפסו בגודל של 25 ס"מ. פעם ראשונה שאני רואה את אחד מפתיונות הגומי באמת עובד.

לייזר

New member
אבי בלי להתבייש כן

קצת קמח שני שקל .לחם ישן ודלי גדול בהצלחה

סרגוס

New member
הדייג במרינה

אני הייתי בשבת במרינה בין השעות 7 בבוקר עד 11 הייתי בסוף המרינה איפה שהמגדלור והוצעתי עם בוס קילו של בננות והיו כמה חתיכות יפות!!!!!!

לאבי הגבוה

המרינה באמת היתה על הפנים אבל בראשון בערב באולגה היה נחמד

אבי אני מבין אותך ../images/Emo10.gif

אם אתה זוכר אתמול אתה לימדת אותי והסברת לי הכל על הדייג. היום הלכתי ליקי ברעננה וקניתי את כל הציוד...... {מסרתי לו ד"ש } היום הלכתי למרינה בשעה 9 עד עכשיו וכמו אתמול......המצב מבאס .....! ! !

יאוש מדיג?!

חיים אל יאוש ישנם הרבה דגים בים והרבה מקומות נוספים.מקווה שנהנת מהציוד החדש.אני אמשיך על אפם וחמתם של שוכני הים..עד שיעלה הדג הניכסף... המורה:יש טלפון ואינטרנט בעולם אז מה יקרה אם אצטרף לבנדה?? לייזר:כנראה שאתה צודק והיגיע הזמן להוציא מהבוידם את חכת הפיברגלס הישנה לקשור חוט ומצוף ומשקולות וכו´.אגב היכן אתה יושב במדוייק (להצגת תכלית)? ולבסוף:אתמול יום ב´ בשעות הערב המוקדמות במפרץ בעג´מי התוצאות:3 קרסים 400-300 גר´ אז בכל זאת יש חיים...והעיקר שהאישה מגלה סימפטיה...

לאבי

הסבלנות והסובלנות. הינם המוטו של החיים הטובים.. אז אל יאוש.. הרי לבד ראית מה קורה כשיש סבלנות.. אגב לפני כשבוע באולה היה נחמד.. אמנם לא כזה גודל אבל סביר באחלט,, נ.ב כרגע יש המון המון המון קטנים באזור.. אז הם אלו שמחסלים לנו את הפתיון....

למורה

מתכנן מחר "קאם בק" על השובר במרינה בסביבות 05.00-05.30 עם הפתיונות הרגילים ועם ז´רז´רה כסופה של 40ג´+משולשת. מקווה לטוב.במידה ואתה סובל מדודי שינה אתה מוזמן.

למעלה