המשוגעים חזרו לדבר....

שמאלני

New member
המשוגעים חזרו לדבר....

בסה"כ עברו 6 שנים מאז רצח רבין והנה המשוגעים שוב חוזרים להסית,הפעם נגד ראש הממשלה. דוגרי זה אכפת לי למרות שהוא מהימין,כי אני רואה סוף סוף ששרון מתחיל להבין שהסיסמאות שהוא זרק,"7 ימי שקט עד לתחילת משא ומתן","אני לא אנהל משא ומתן תחת אש",וכו.... אלא רק סיסמאות אי אפשר להתקדם ככה,רק חבל שהוא הבין את זה מאוחר מדי. אבל מה שרציתי לכתוב זה,שהימנים הקיצונים משוגעים משהו = יש"ע,חזרו לבלבל לנו את המוחב דברי הסתה. יש"ע אמרו,"שרון מעודד טרור". ולמה הם אמרו זאת אתם בוודאי מנחשים,כי הם נפגש עם בכירים ברשות הפלסטינית בכדי להגיע איתם להסכם,בשלב הראשון 42% שטחים יוספחו לפלסטינים,יעני שם תקום המדינה שלהם באופן זמני. ולאחר מכן יסופחו להם עוד שטחים,זה כמובן בעד שלום אמת. ולא "השלום" שעד עכשיו היה. בעצם מעולם לא היה שלום,גם בתקופת רבין לא היה שלום כי עדין פעלו ארגוני הטרור. שאני מתכוון לשלום אני מתכוון שאין בכלל כזה מושג ארגוני טרור. שאחמד יאסין יבחר,או שהוא יושב בכלא,או שהוא עוזב את המקצוע שלו יו"ר ארגון טרור. וכמובן לא רק הוא יש עוד כמו ברגותי וכמו ראש הג´יאהד האיסלמי ועוד... תראו כמה קיצונים אלה מיש"ע,שהם שומעים רק ששרון שוב מתחיל לדבר עם הפלסטינים בכדי להגיע לשלום הם כבר משתגעים שחס וחלילה לא נהיה קרובים לשלום. הרי לא יתכן ש-250,000 איש ינהלו ל-6 מיליון את החיים במדינה הזאת.אני אישית תומך בהחלטת שרון להתחיל לדבר איתם בכדי להגיע להבנה עם הצד השני. דבר שני שרציתי לכתוב זה,שמעין צדקת ההסכם הזה זה רק הסכם ביניים. תחילה תקום מדינה פלסטינית על 42% מהשטח,ולאחר מכן ימשיכו הדיונים במשך שנה על הסכם קבע.

למעלה