המשחק הקרוב של הפועל כפר סבא

badboy3919

New member
המשחק הקרוב של הפועל כפר סבא

לכל המעוניינים וכחלק מתפקידי אני בא כדי להודיע לכם: המשחק הקרוב: דרבי העולות בגביע הטוטו הפועל כפ"ס תארח את קבוצת מכבי נתניה במסגרת מחזור נוסף במשחקי גביע הטוטו. המשחק יערך במוצ"ש בשעה 19:45. מחירי כרטיסים: מבוגר - 50 ש"ח ילד/נער/חייל/סטודנט/אישה - 25 ש"ח מכירת המנויים תמשך בקופות האצטדיון. תבואו בהמוניכם,הקבוצה צריכה אתכם...

badboy3919

New member
משום מה נמחקה ההודעה שפירסמתי

לתפוז יש כנראה הרבה בעיות היום עם השרתים שלהם. כן,השנה זה עולה כסף בגלל שעכשיו זאת ליגת העל (לא שזה מעיד על משהו שקשור לעלליה ברמת הקבוצה) בקיצור,כן זה עולה כסף.

פעם היו מוכרים כרטיסים ב 10 שקלים

שקבוצת הפועל כפ"ס שיחקה בליגה שניה (לאומית) ועוד בגביע טוטו.

Double U

New member
../images/Emo45.gif

כשהייתי בכיתה ג'-ד', אב הבית היה מחלק בחינם כרטיסים למשחק השבת באיצטדיון בכפר סבא.

ואני הייתי מקבל מנוי חינם מבית ספר

"אונים" שלמדתי שם פעם, מנוי לכל העונה כולל גביע טוטו.

ba r2 0 1 0

New member
אאף אחד מכם לא שם לב?!

הקבוצה הזאת ממש סטריאוטיפית! שימו לב: מבוגר- 50 ש"ח ילד/סטודנט/חייל/נער/אישה - 25 ש"ח פשוט סטריאוטיפיות! מה ההבדל בין אוהד מבוגר זכר לאוהדת נקבה (לא שזה נוגע לי אבל זה ממש מפריע האמת...!)?! המורה שלי למשל (חח בין הדוגמאות היחידות שמצאתי) היא אוהדת של הפועל ת"א יותר שרופה מהרבה אוהדים גברים שאני מכיר...! לתשומת לב הקבוצה...!

אני יכולה רק לשאר

שרוצים לעודד נשים להגיע. אבל אני בהחלט לא מסכימה עם האפליה הזאת- גם אפ במקרה הזה היא כביכול לטובתי.

badboy3919

New member
אני חושב שהכוונה היא שבכל מקרה

מספר הנשים שבאות למשחק הוא קטן מאד אז אם כבר את באה אז תקבלי "פרס" על זה ותקבלי הנחה...מה רע בזה? להיות חייל זה לא נקרא להיות מבוגר ובכל מקרה הוא משלם על חצי מחיר.

חחחחחחחחחחח את רוצה תשלמי

50 ש"ח האם תהיי מרוצה יותר?????? מה איכפת לך לשלם 25 ש"ח זה מה שמפריע לך?????? שיפריעו לך דברים הרבה יותר חשובים. מי יתן ואלה יהיו הבעיות של האשה במציאות הקיימת חזקי ואמצי ותמיד תחפשי את הצדק הארה סוף שבוע נעים

25 שקל לנשים? בושה!

לנשים בד"כ לא עולה כסף להכנס למשחק, כמו גם לתינוקות עם אמם שנכנסות למשחקים.

אפי לא הבנת אותה היא רוצה

לשלם כמו גברים. ולהרגיש שווה ביניכם. אתה יכול לסדר לה??????????? חחחחח הארה

Super Chuly

New member
שריתתת!!!

נכון, אני מסכימה, זה אפליה, אבל הם עושים את זה כי הם יודעים שפחות נשים מגיעות למשחק, ולכן הם מנסים למשוך אותן. ככל שהמחיר לאישה יהיה יותר נמוך כך יותר נשים יבואו (ההנחה הבסיסית) וכך או כך- מרוויחים כסף, אפילו אם פחות מהסך הכולל של כרטיסי הגברים ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
דרך אגב, העלימו את התמונה שלכם

בבר-לב.... שמו את של המחזור שיצא עכשיו.... חחחח שרית באה עם בגדים ירוקים שלשום אז אמרתי לה: "שרית מה קרה שבאת היום כולך עם מכבי חיפה (היא הייתה חולצה, מכנסיים ונעליים ירוקות)?" אז היא כזה צעקה: "שלא תעז להגיד את זה אפילו!!!!"

Super Chuly

New member
חחח חאיזה חמודה

מזל שהזיזו את התמונה, התמונה שלי בטח מפחידה את כל הזיניקים ליהי :)

למעלה