המשחק, חלק א'

dark max

New member
המשחק, חלק א' ../images/Emo58.gif

את התשובות יש לשלוח לי או לאישידה. אני אפרסם את זה כל יומיים... נראה לי... כל מי שרוצה יכול להשתתף, לא משנה מאיזה שלב ולא משנה אם הוא נרשם או לא. אני לא מעיפה אנשים שלא ענו על הכל, כך שאין לחץ. אממ... עוד משו? לא זוכרת כרגע... והרי השאלות: חלקן מכילות
. 1. מהו הולו ומה קורה לו כשהוא מת? 2. מדוע הסול סלייר של איצ'יגו כה גדולה ושונה מהסול סלייר של האחרים? 3. איך רוקיה מנעה מאיצ'יגו לעשות סצינה כשהגיעה לכיתה? התשובה דורשת תמונה. 4. מה השם של החבר של איצ'יגו שאוהב נשים מבוגרות? 5. מי הרג את סבא של אישידה, מדוע ואיך אישידה מגלה זאת? הביאו תמונה של הסב. 6. מה שמה וסיפור חייה של הלוטנט מיחידה 11? [ומה אתם חושבים עליה
, מסקרן אותי XD. לא חובה לענות על זה.] 7. מדוע איצ'יגו לא יכל לחתוך את מפקד יחידה 11? מדוע המפקד לא ידע את שמה של הסול סלייר שלו, ומתי הוא גילה? הוכיחו. 8. מהו קון, באיזה פרק מגלים את זה, למה הוא השתלט על הגוף של איצ'יגו ואיך, למה האיש בכובע נבהל כשהוא נתן אותו לרוקיה וציינו 3 עובדות עליו שלא נכללו בתשובות לשאלות/בשאלות עצמן. 9. מדוע רוקיה חושבת שהיא אינה שווה הצלה? 10. כתוב את סיבותיו של כל אחת מהדמויות לכך שהיא יצאה להציל את רוקיה? [אתם צריכים לברר מי הן הדמויות ומה המניעים שלהן].

dark max

New member
חח

אני אעבור על התשובות שלך מחר... נו, אפחד אחר לא עונה? אפילו לא על חלק?

0Onegaineko0

New member
אני עניתי >_> אבל למה צריך תמונה?

אל תגיד "תשימו תמונה" או משהו. אם זה מבחן של להיות שיניגאמים, אז תעשה למשל "איזה קידו סוגר את האויב בנעילת טיי דאון?" או משהו כזה.... אה! ואולי תעשה מחלקות? D= מי שיש לו תשובות יותר מדויקות יילך להקבצה הראשונה אנד סו און...

dark max

New member
אני אחשוב על ההצעה השניה

את הראשונה לא ממש הבנתי :S ...

נחמד ^^

אבל אין לי כח לענות על זה עכשיו....אני אחרי עוד פסיכומטרי ויש לי עוד פרק שלם בתנ"ך ללמוד אליו כי יש לנו מחר בוחן -_- בעע שאלון באמת נחמד ^^ בע"ה אני אענה עליו מחר

dark max

New member
../images/Emo45.gif

בקצב הזה המשחק באמת ייקח הרבה זמן, לא שאני מתנגדת XD. עזבו, התחרפנתי...
.

למעלה