המשימה שלכם להיום

ZeusMan

New member
המשימה שלכם להיום ../images/Emo195.gif

קחו לכם אמן שאהוב עלייכם במיוחד ובנו לו מין תעודת זהות שכזאת... בתעודת זהות זו עלייכם למלא מידע רב ככל האיפשר על אותו אמן... תוכלו להשיתמש בקטגוריות אלו : 1. שם מולד : 2. כינוי : 3. שירים שאהובים עלייכם : 4. מקום הילודה : 5. אלבום אהוב עלייכם : 6. למה בחרתם דווקא באמן זה : 7. מצב מישפחתי : * אם ברצונכם להוסיף או להוריד קטגוריה זו או אחרת, אל תתביישו לעשות כן. בהצלחה !

ZeusMan

New member
Richell Bonner

שם מולד : Richell Bonner כינוי : Richie Spice מקום הילודה : Kingston, Jamaica אלבום אהוב עלייכם : Spice In Your Life למה בחרתם דווקא באמן זה : הבחור שר כל כך טוב, מלל מעניין, כל החבילה שהוא מציג בפני קונה אותי בלי הרבה ניסיונות שיכנוע... יש לו אייכויות ווקליות שאני לא מוצא אצל הרבה אמנים מתוך או מחוץ לעולם הרגאיי, הוא משחרר הרבה ריגוש בשירים שלו, וזה קונה אותי... שירים שאהובים עלייכם : Richie Spice - Dont Worry Richie Spice - Blood Again Richie Spice - Ghetto Girl Richie Spice - Youths Are So Cold Richie Spice - Marijuana

ZeusMan

New member
The Gladiators

ההרכב : Albert Griffiths David Weber Errol Grandison אלבום אהוב עלייכם : Dreadlocks The Time Is למה בחרתם דווקא באמן זה : לדעתי עושים רגאיי מעולה, שירה מרגשת, לחנים נוגעים ומלל שמדבר לקהל רחב... שירים שאהובים עלייכם : The Gladiators - The Best Things In Life The Gladiators - Roots Natty The Gladiators - Let Jah Be Praised The Gladiators - Mix Up The Gladiators - Eli Eli

ZeusMan

New member
Peter Tosh

שם מולד : Winston Hubert McIntosh מקום הילודה : Grange Hill, Jamaica תאריך לידה : October 19, 1944 אלבום אהוב עלייכם : Legalize It למה בחרתם דווקא באמן זה : מספר 2 אחרי בוב בשבילי, הוכיח לי שהוא היה מסוגל ליצור מוזיקה איכותית גם בלי בוב והווילרז... לחנים מעולים, מילים נועזות, האיש אגדה מבחינתי. שירים שאהובים עלייכם : Peter Tosh - Legalize It Peter Tosh - Stepping Razor Peter Tosh - Johnny B. Goode Peter Tosh - I Am That I Am Peter Tosh - Bush Doctor * טוש נרצח ב-1987 בביתו ובכך נמנע מאיתנו לנשום עוד מוזיקה ורוח מהאיש הגדול הזה...

Jah 3

New member
אוקיי אני אתן כאן 2

האמן הראשון הוא כמובן הגדול מכולם שאי אפשר להשאיר רשימה כזאת בלעדיו. שם מולד- Robert Nesta Marly כינוי- Bob Marly שירים שאהובים עליי- היה כאן שרשור עם השירים האהובים של בוב מקום הילודה- Nine Miles, Jamaica אלבום אהוב - Exodus למה בחרתם דווקא באמן הזה- פשוט חשבתי שזה יהיה עוול לעשות שרשור שכזה בלי בוב, למרות שאני בעיד לתת פה כמה שיותר שמות בשביל האנשים שרק מתחילים עם הרגאיי ובשבילם רגאיי= בוב מארלי מצב מישפחתי- נפטר:\

Jah 3

New member
Alpha Blondy

שם מולד: Sedou Kone כינוי : Alpha Blondy שירים אהובים- Masada, Cafe Cacao, Cocody Rock, Yeye מקום הילודה- Dimbroko, Ivory Coast (חוף השנהב באפריקה) למה בחרתי דווקא בו- אלפה בלונדי לדעתי הוא שם שחייב להיכנס פה לתודעה של האנשים, זמר ואמן מעולה שאני מאוד מאוד אוהב את הסגנון שלו ואת המוזיקה שלו. מצב משפחתי-

ZeusMan

New member
Seeed

מי הם ? הזמרים : Pierre Baigorry aka Enuff שהוא חצי צרפתי Frank Delle´ aka Eased שהוא חצי גנאי Demba Nabe´ aka Ear שהוא חצי גינאי אחראים על המוזיקה : Luke - wheels Jerome "Tchamp" Bugnon - trombone Dubmaster Reibold - vital organism Rudeboy Rudy - up & downstrokes Tobsen - 4 strings underneath Alfi Trowers - spooky toys Based - beats on skins Moritz Delgado - sax Olsen Involtini - mixing desk מהיכן ? Berlin, Geramny מתי נוסד ההרכב ? 1998 למה בחרתי בהם ? הכייף שבמוזיקה שלהם פשוט משמחת לבבות... זה לא רגאיי דאנסהול רגיל ולכן הוא גם גורם אצלי עיניין של משהו עם צבעים שונים שלא מוצעים רבים כמוהם... אלבום אהוב : Music Monks ו-NEXT שירים אהובים : Seeed - Respectness Seeed - She Got Me Twisted Seeed Feat. Cee-Lo - Aufstehn! Seeed - Release Seeed - Next...! בונוס : Seeed - See The Monks Ride Again

אוז בת

New member
סיזלה....

. שם מולד :מיגואל קולינס 2. כינוי :סיזלה, או בשמו המלא Sizzla Kalonji 3. שירים שאהובים עלייכם :black woman & child love is divine ' princess black 4. מקום הילודה :ג'מייקה 5. אלבום אהוב עלייכם :black woman & child 6. למה בחרתם דווקא באמן זה : כי כבר כתבתם על בוב מארלי..וביקשתם אומן יחיד אז החלטתי את סיזלה כי הוא משוגע מטורף ויש לי חיבה מיוחדת אליו..וחשוב לציין שמאלבום לאבלום הוא השתפר..אבל אף פעם אבל ממש אף פעם לא מבינים אותו..וזה גורם לחפור לו בשירים כדי לקלוט אותו.. 7. מצב מישפחתי :אין לי מושג...

אוז בת

New member
"ישראל ויבריישן"

1. שם מולד :ססיל ספנס (סקלי), אלברט קרייג(אפל), ולאסיל בולגין(וויס) 2.:כינוי<רשום בצמוד לכל שם מקורי> 3. שירים שאהובים עלייכם pay the piper ,crisis ,Strength Of My Life : והרשימה לא מסתיימת.... 4. מקום הילודה :ג'ממיקה ...נראה לי אם אני טועה תקנו אותי 5. אלבום אהוב עלייכם :On The Rock pay the piper 6. למה בחרתם דווקא באמן זה :כי הם מיוחדים ויש להם היסטוריה שמראה כי הצלחה לפעמים קשורה אך ורק בנו ולא במזל...ומוזיקה עושים באהבה?!אז ישראל ויבריישן שמו את כל האהבה במוזיקה שלהם! 7. מצב מישפחתי :לא יודעת... 8. אוסיף ואכתוב עליהם כי שלושתם חולים במחלת פוליו הם נפגשו כילדים במרכז שיקום אליו הגיעו עקב מחסור בכסף וממון בבית וכל השאר כבר היסטוריה..יש לציין כי הופיע בישראל ...

Dead Man 10

New member
יש לי שאלה בקשר ללהקה הזאת...

קודם כל, אחת הטובות ששמעתי בזמן האחרון. עכשיו, יש בלהקה אחד עם פלואו וקול מיוחד, מה השם שלו? בשיר what you deserve is what you get מתוך music monks הקטע שלו מתחיל אחרי 2:27 דקות (קטע חזק)...

roirosenthal2

New member
בוג'ו בנטון

שם: Mark Anthony Myrie תאריך לידה: July 15 1973 מקום לידה: Kingston slum of Salt Lane כינוי: בוג'ו, גרגמל(אני לא צוחק) אלבום אהוב: unchained spirit למה בוג'ו: אלף סיבות שכן, אף סיבה שלא. הוא פשוט תותח

אוז בת

New member
ברשותץך אומר

כי פעם לא אהבתי את בוג'ו....היה לי רועש מידי המוני מידי עד שיצא הדיסק שילה, שם חיבבתי את בוג'ו ופיתחתי חיבה והיחסים שלי אתו נהיו חזקים יותר אפילו הייתי בהופעה שלו בפלמחים

למעלה