המשך בנושא לחלומות צלולים.....

LucidGuess

New member
המשך בנושא לחלומות צלולים..... ../images/Emo70.gif

היי לכולם, אמיר דבר ראשון אני ממש מפציר בך לקרוא קצת על התופעה המדהימה הזאת באתר של המכון לחקר חלומות צלולים. קרא שם דבר ראשון את ה FAQ ( שאלות ותשובות נפוצות על חלומות צלולים ) , זה ממש ממש מעניין!!
קרא גם באתר החלומות הצלולים של אלון, פחות מקצועי אבל גם חומר מאד מעניין. יש גם מומחה ישראלי לחלומות צלולים - דוקטור יוסי באומהקר, הוא מרצה באוניברסיטת תל-אביב, יוסי באומהקר כתב ספר עברי בנושא חלומות צלולים שנקרא "ספר התודעות המשולבות" או משהו דומה, אם אתה רוצה אני אתן לך את הפרטים שלו - טלפון בבית והאי-מייל שלו אם בא לך לדבר איתו. זה שזה נראה מוזר לא אומר שזה לא הגיוני, עובדה שזה קורה! בעצם, הרבה אנשים, אולי אפילו אתה, חוו לפחות פעם אחת בחיים שלהם חלום צלול! תגיד לא קרה לך אף פעם שהיה לך חלום מפחיד, סיוט כלשהו אחרי סרט מפחיד שראית? ואז בשלב מסויים בחלום,ברגע מאד מפחיד, פתאום אמרת לעצמך "רגע זה רק חלום!!" ואז במהירות הערת את עצמך בכוח כדי להספיק לברוח מהמיפלצת שרדפה אחריך?? זה בדיוק חלום צלול! "כל רצון לכוון את החלום לכיוון כלשהו הוא מודע. האם עצם הרצון לא מוציא אותך מהחלום?" אז זהו שבדרך כלל כן, בדרך כלל אנשים שלא שמעו על הנושא ומבינים בזמן חלום שהם חולמים הם מאד מתרגשים ומיד מתעוררים, אבל זה לא חייב להיות ככה, ישנן שיטות שמאפשרות לך להישאר בתוך החלום כשהוא צלול ולהמשיך אותו בצורה מודעת לגמרי בלי להתעורר במשך זמן רב! ואז אתה יכול להסתובב מודע לגמרי בסביבה שבה אתה נמצא, אם אתה בתוך בית לדוגמה אתה יכול להסתובב בחדרים, ליפתוח מגירות וארונות ולבדוק מה יש בתוכם, אתה יכול לאכול או לשתות משהו. השיטה הכי טובה להישאר בחלום היא פשוט לשמור על קור רוח, להישאר רגוע ולא להתרגש, אם מרגישים שהחלום הולך להתפוגג השיטות הכי יעילות למנוע התעוררות הן לשפשף ידיים אחת בשניה או להסתחרר במהירות במשך כמה שניות. בכל מקרה זה אמיתי לגמרי, היו לי לא מעט חלומות צלולים עד היום, וזה הדבר המדהים ביותר שאיי פעם נתקלתי בו, זה ממש כמו להיות ער, רק שאתה יודע שאתה חולם. כדאי לך לקרוא בשני הקישורים שרשמתי לך למעלה, בעיקר באתר של המכון לחקר חלומות צלולים ( קרא שם את ה FAQ שלהם ). אשמח להמשיך את הדיון בנושא אם זה מעניין אותך, לדעתי חלום צלול הוא המקום היעיל והאפקטיבי ביותר לשיטות של דמיון מודרך, בחלום צלול האפקט של שיטות דמיון מודרך הוא החזק והיעיל ביותר. ביי ביי
Lucid

למעלה