המתנחלים מתחזים לציוניים !!!

astrix4

New member
המתנחלים מתחזים לציוניים !!!

אבל מה שמניע אותם זה רק הכסף... הרי איפה הם יוכלו לקנות/לבנות וילות בכ"כ זול כמו בהתנחלויות? הם טוענים שהם עושים זאת מאהבת המולדת וציונות ...לאאאאא זה לא מספיק ציוני בשבילם ליישב את הנגב? זה לא מספיק ציוני בשבילם לחזק עיירות פיתוח שכמעט קורסות? זה לא מספיק ציוני בשבילם לחזק דמוגרפית את ירושלים? זה לא מספיק ציוני בשבילם לחזק דמוגרפית את הגליל? ולא תבינו אותי לא נכון, אני לא לגמרי נגד התנחלויות. מה שמרגיז אותי זה התנחלויות של 30 משפחות שמאותן מאבטח גדוד שלם. מה שמרגיז אותי זה מאחזים של קרוואן ורבע שעליו שמים 10 חיילים לאבטחה. מה שממש מרגיז אותי זה שהמתנחלים עושים "מה שטוב בשביל המדינה,עזרה למדינה", ההתנהלות והיומרות של המתנחלים-זה לא מה שעוזר לנו, לרוב המדינה, המתנחלים צריכים לשאול אם צריך עזרה ולא לקבוע עבורנו... ודבר אחרון שמרגיז אותי במיוחד, ההשוואה לשואה או לנאציזם. איך אין לכם בושה! אתם מדברים כך אל החיילים והשוטרים שמגינים עליכם!!! אני יורק בפניו של כל מי שמשתמש בהשוואות נלוזות שכאלה!!!! ו....כן ! ברורררר... אם היה משאל עם שקובע התנתקות המתנחלים בטח היו מתפנים בלי שום בעיה... כן ,בטח....

למעלה