הנה משהוא שלא היה לי זמן לספר..

הנה משהוא שלא היה לי זמן לספר..

כשהראו את הפרק.. זוכרים את הפרק שלאיריס היה מילקשייק ואני בקשתי קצת.. ושתיתי הכל.. עכשיו אופר.. (שזה הבימאי).. רצה להתעלל בי קצת.. (זה היה באמצע הצילומים.. כבר אחרי שהקרנו כולם ממש טוב..) הוא צילם.. והסצנה יצאה מצוין על הפעם הראשונה.. אבל הוא עשה עוד טייק הוא אמר שזה לא יצא טוב.. בסדר.. עשינו שוב.. ואז עוד פעם.. אז עשינו שוב.. וכל פעם שתיתי כוס שלמה... ומילה כוס שלמה של מילקשיק.. הבעיה שזה בכלל לא היה קר.. זה היה סתם סמיך ומגעיל כזה כאילו זה מילקשייק של כופסת שימורים.. וכולם כבר יודעים וצוחקים באוזניות... ובחדר שחקנים רועי מתפוצץ מצחוק.. (כי הוא ראה במוניטור..) ואז הוא עוד אומר טוב יש לנו הכל אני רק צריך עוד פעם אותך רק שותה את זה.. שתיתי ורק אז הוא אמר לי.. והיה לנו עוד איזה כמה סצנות אחרי לצלם.. ואני בכל הסצנות מת להקיא כולי מלא במילקשיק מגעיל.. חחח

ר י ן 1 1

New member
חחחח..

התעללות! תריך לדווח למשטרה! לצה"ל! חחח... איך היתה הנשיקה עם שרון? היא יודעת לנשק טוב?

חמוטלוש

New member
חחח אוי מסכן

אבל למה כ"כ שונאים אותך בהפקה? או שסתם הם נהנים להתעלל בך....

לא מה פתאום.. חחח

זה היה בצחוק.. אני ממש נהנתי בהפקה.. ולא התעללו בי כל הזמן.. סך הכל פעם אחת.. וזה היה כי אני עשיתי לו משהוא אז הוא רצה להחזיר לי.. חחח

edenshkertzy

New member
שמעעע

יונתן יש לך את הכפכפים הכי נדירים בארץץץץ עם קוציםם איזה נדירר

talush105

New member
ליונתן דחוף!!!!

יונתן אני חייבת לדבר איתך.... ממש דחוףףף מואההההה

talush105

New member
יונתן דחוף ח...

וואי אני ממש חייבת לדעת מאיפה אתה... אתה פשוט לא מבין... אתה ממש מולשם!!!! אני ראיתי אחד ממש דומה לך באיזשהו ערב מגמה ברעננה ואני חייבת לדעת אם זה אתה.... פליזזז תגיד!!! מואהההה

korala

New member
יוננננתן :)

יונתן אני אוהבת אותך .. אתה משחקק יפפהה , ומפתיע כל פעם מחדש ! תצור איתי קשר :) קורללל

יונתן אני חולה עליך!../images/Emo99.gif

אתה חתיך של החיים ושחקן מצוין... אני רואה את הסידרה רק ביגללך...מתה עליך!!! פליזזזזז תגיב..

ואי ממש ממש תודה..

וטלוש.. כן אני מרעננה בבהיס אביב.. וכן היה לי ערב מגמה.. זה היתי אני.. אני זה ששחק את הקוקסינל..

ליונתן המושלללללם!

אתה כזה חתיך....תגיד איך היה להתנשק אם שרון?!?!

למעלה