הנה עוד יום חמישי הגיע
כבר הגיע שוב

dafgol

New member
הנה עוד יום חמישי הגיע ../images/Emo70.gif כבר הגיע שוב ../images/Emo70.gif

איך עבר השבוע שלכם? מה טוב מה רע מה לא נורא? זה השרשור לשתף לספר להשוויץ ולקטר. יום חמישי שמח

dafgol

New member
השבוע שלי....

היה בסימן איכסה עם התקף סטרידו קשה של ברי, שבוע נטול שינה וכוחות. כל השבוע גולן הגיע מאוד מאוחר וכל הנטל של הטיפול בילדים בבית וכו'....כמובן היה בטיפולי. אבל אוטוטו נגמר השבוע ואני מתכוננת לנוח בשישבת, אבשל היום ואנקה בערב, מחר אתבטל ככל שאוכל ובשבת אנחנו בטבעון אצל ההורים שלי. חוצה מזה.....נפרדתי לשלום ולא להתראות מ 10.1 קילו
נשארו רק 20 לרדת ....טוב אולי קצת פחות
עוד שבוע וטיפונת גולן ואני נצא למסעדה לבד ללא הילדים אחרי המון זמן שזה לא קרה....טוב לא ממש לבד, אלא עם כל החבר'ה מהעבודה של גולן....אבל גם זה סוג של בילוי והתאווררות לא? זהו כרגע..... רק טוב לכולנו

frige

New member
תרגישו טוב ושיחקת אותה עם המשקל

מתה כבר לראות אותך.
שרית

Shukilida

New member
טוב שנגמר

האיש היקר היה במילואים כל השבוע והייתי לבד עם הילדים. היה לא קל... אתמול הוא חזר והיה שמייח
חוץ מזה נורא נורא נורא חם....
דפנה - מה קורה עם כל המחלות האלה? ואני חשבתי שמצבי קשה!!! יללא שיעבור כבר ושכולם ירגישו טוב (ואל תשכח את עצמך - את גם צריכה לנוח).

S r 35

New member
עוד שבוע חם ושגרתי חלף עבר לו

היה סטנדרטי לחלוטין. מודה על כך שעברנו אותו כשכולנו בקו הבריאות, עסוקים בעניינו השגרתיים.
ככה בלי שנרגיש - עבר לו החודש הראשון של הקיץ. אנחנו כבר באוגוסט וזה אומר שעוד מעט גם הילדים יהיו בחופשה ואנחנו צריכים לשבור את הראש באיך/איפה/במה להעסיק אותם.... ניר רוצה ללכת, שוב, לפארק ספיידרמן בתל-אביב: אולי נעשה להם יום כייף שם מחר, בהרכב משפחתי מלא. לכל החולים, מאחלת בריאות, התאוששות וסופ"ש מלא אנרגיות ומילוי מצברים. לדפנה, אחותי, כל הכבוד על עשרת הק"ג שהורדת
- הלוואי עלי
ולכולם כאן, סופ"ש נפלא

O n y X

New member
להשוויץ

לפני כמה ימים סיימתי את הצילומים שלי באיל מקיאג'...לדעתי יצא יפה (עד שאני אקבל את התמונות
) עכשיו הייתי צריכה לאייץ להם בטלפון את שם המשפחה שלי באנגלית

frige

New member
מי זוכר בכלל מה היה השבוע? זוזו,תנו לנשום קצת

אז אחרי האאאאאאאאאאאההההההההההההההההההההההההההההההההההההה שלי בשבוע שעבר, נראה לי שאני על סף התמוטטות. מה שהם עושים לי, הרגו אותי. אחרי שעות של מריבות בלתי נגמרות על שטויות. בזמן שהכנסתי בגדים לכביסה, הראל צורח, "אמאאאאאאאאאאא בואי תראי מה שני הקטנים האלה עשו" אני מגיעה ואני רואה ששני הבנדיטים הקטנים עלו על כיסאות, עומדים ליד מגירת התבלינים, המגירה ריקה כולה, גם הקופסאות ריקות כולן וכל הריצפה מלאה בתבלינים, הריצפה הפכה להיות בצבעים ססגוניים ביותר של כורכום, פפריקה, קארי, אורגנו, זעתר, גרגירי פלפל שחור, בזיליקום יבש, פלפל שחור, כמון, מלח, סוכר, הכללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל על הריצפה, כל התבלינים שאתם רק יכולים לתאר לעצמכם. מה שאומר שאין אוכל בבית יותר, זהו. הילדים מכף רגל ועד ראש מרוחים בתבלינים, ישר הכנסתי אותם לאמבטיה והם קיבלו אמבטיית כורכום לתפארת. את כל התבלינים עד שאספתי מהריצפה (עם מטאטא כמובן), אח"כ לקרצף את הכיסאות שהפכו את ציבעם מצהוב לכתום, אח"כ לקרצף את הריצפה, איך שהתיישבתי אחרי ששטפתי את המטבח מהכל ואת הסלון מכל המעדנים, התיישבתי לי לשנייה בדיוק ואז איתי הוריד את הטיטול והשתין על הריצפה שלולית ענקית, שוב לשטוף את הכל. מה זה? מה קרה? הכריזו עליי מלחמה אחרי שהכרזתי אתמול על התפטרות, טוב, הבנתי, אתמול כבר הודעתי שחזרתי בי ואני מוכנה לבצע את עבודתי נאמנה, אבל ככה??????????????????????? מה עשיתי? במה חטאתי? במה פשעתי? מוכנה לגלות את כל הסודות המדיניים שאני יודעת, רק שיתנו לי לנשום קצת. אחרי שאלי חוזר (לפחות יחזור לבית שטוף -חמסה-, לא לפתוח פה לשדונים), ניקח אותם לעפולה יש שם מתנפחים והופעות לילדים. מקווה לשוב אליכם שלמה. תהיו חזקים, הכל יהיה בסדר. עוד לא נגמר היום, עוד לא תמו כל פלאיהם. "כי צריך את הכוורת לסדר ולנקות, גם לדאוג לארוחות ולטפל בתינוקות"
שרית

שבוע שלי..... עובר.....

אז ככה- בתחילת השבוע כרגיל, התחיל בהשתלמות (לפחות מעניינת כפי שציינתי , ושם אני באמת לומדת) ה- 2 ! אבל, אני כבר לא יכולה לסבול את האלרגיה הזאת, היא
! לא נותנת לי מנוחה ! יא אפשר לחיות, יא אפשר לנשום, יא אפשר לישון, כל הזמן אפצצצצצצצי ואפצצצצצצצצי ! ואני כבר התיאשתי !!! אבל ממש! ואחר כך, כאילו שזה לאאא מספיק, ביום רביעי- בדיוק שלאמי יש יום הולדת
, בבוקר, בהשתלמות אני מרגישה שהשן שלי נשברה ל 2 ! אמרתי לעצמי "אווף, שוב
!". רק לא חשתישהיום לעשות כתר לשן עולה 960 ש"ח. כמעט 1000
ה ש"ח. נחמד, לא? וביום שבת, נחגוג לאמי את יום הולדתה, ה 50
! שזה לפחות משמח אותי!
. מאחלת לכולם שבת שלום....... בריאות
! אושר.................

סוף שבוע רגוע ושמח שיהיה לכולנו

עבר עלי שבוע טוב מאוד בלי הרבה רעש ובלאגן ,אני ממשיך לספור את הימים לקראת סיום הלימודים שלי בינתיים מחפשים עבודה במזכירות ממוחשבת נראה מה יהיה

לולי72

New member
אתה יודע להקליד בהקלדה עיוורת?

אצלנו בבית משפט תמיד מחפשים קלדנים וקלדניות. יש בבית משפט השלום קלדן אחד. בינתיים.

כן אני יודע

ספרי לי קצת יותר פרטים על המשרה הזאת איך היא מתבצעת מה ההקפה ועוד פרטים שיכולים להועיל ותרום לי

למעלה