הנה שיר ראשון-

הנה שיר ראשון-

יום שבו...28.9 סתם עוד יום פשוט עוד יום רגיל. עוד יום שבו אתלונן וארגיש רגיל. יום שבו שום דבר טוב לא יבוא סתם כך. יום שבו אחשוב שהעולם לא נהפך. יום שבו (כמעט) ארדם לי כי אין לי מה לומר יום שבו אחשוב שלכולם מאוד קר. יום שבו אחייך רק אם אצטרך. יום שבו לא אשים לב על מי אני דורך. יום שבו אני חושב שאדע מה יהיה ומה היה יום שבו לא אבחין שאולי אני אעשה מעשה מדהים משהוא שיעזור למישהו ובשבילו זה לא יהיה סתם יום, כאילו זה יהיה חג- סיבה למסיבה, אפילו. ואני, אמשיך לי, סתם, כי משעמם יום שבו לא אשים לב, לאנשים שאותם אני כול כך אוהב... *אשמח לקבל תגובות!!!!

D i s o r d e r

New member
היי ../images/Emo13.gif

היום הזה... הוא משהו שאתה מרגיש כל יום? כל יום שלך- "רגיל", "פשוט"...? אהבתי.

*מרגישה-זה א'

ב'- לא...לא כול יום- זה היה יום פשוט כזה- סתמי- בגלל זה... רק מילה: פתאום, השתנה מזג האוויר ונעשה יותר קריר... הרוחות התגברו והייתה סערה מאז שעזבת מאז אותה דקה... מאז שאמרת "שלום" וחייכת בלית ברירה. הרוחות התגברו בתוך ליבם של האנשים עצבות שטפה אותם מבחוץ ומבפנים... אני קצת גדלתי לא פיספסת הרבה... אני קצת למדתי, איך לחיות את החיים בלי שאת תיהיה שותפה בעיניינים. אני עדיין לא למדתי לגמרי עדיין לא השלמתי עם הכול... ואותה סערה, שעשתה לי 'חור' בלב לא מילאה לי אותו בחזרה. החור בליבי קיים עדיין הוא קצת גדל, ובנתיים הצלחתי קצת לדחוק כמה שיכולתי ומה שלא הצלחתי, החור לקח והגלל זה הוא גדל כול כך.. אז זהו, רק רציתי לספר לך מילה, או שתיים לא אפריע לך יותר תשני בנתיים... ורק לפעמים, כשאצטרך מאוד שתשמעי ממני, מילה לפחות אספר לך, מה חדש איתי כדיי שתמיד חלק מחיי תיהיי... *זה שיר שכתבתי והראתיבפרוייקט- זה מוקדש לדודה שלי ז"ל

D i s o r d e r

New member
אופסי ../images/Emo9.gif

בעייתי לקלוט לפעמים אם מדובר בבן או בת... קבלי את התנצלותי.
ריגש אותי מאוד השיר שלך...
נשמע שדודה שלך היתה מאוד משמעותית בשבילך....

ornit4

New member
זה יפהפה

מאוד אהבתי את העניין שבהתחלה היום מאוד מאוד רגיל ושגרתי, ומרוב שהוא כבר מובן מאליו אז הוא משעמם, ופתאום, ככה, הכל מתהפך. :]

כרגע...

הנושא סביבו התבססה הכתיבה הוא מקסים. הרבה מאיתנו חושבים שהימים נראים אותו הדבר. ראשית אני לא מאמינה ששגרה זה רע. משפט שאני מאמינה בו: "כשהימים נראים אותו הדבר כנראה אנחנו לא רואים את ההווה אלא חושבים על העבר".... תודה על השיתוף

למעלה