הנושא חורג מהטייטל של הפורום ובכל זאת:

dory30

Well-known member
משישי בערב יש לי כאבים בכף הרגל. בעוד שעתיים יש לי תור לרופאת המשפחה ובהמשך היום צילום באחד ממכוני מכבי בתל-אביב. אם יש לכם עצות להחלמה ולהתנהלות, אשמח מאוד לשמוע. תודה רבה ושיהיה לכולם יום פורה ושקט.

פולגאר

Well-known member
משישי בערב יש לי כאבים בכף הרגל. בעוד שעתיים יש לי תור לרופאת המשפחה ובהמשך היום צילום באחד ממכוני מכבי בתל-אביב. אם יש לכם עצות להחלמה ולהתנהלות, אשמח מאוד לשמוע. תודה רבה ושיהיה לכולם יום פורה ושקט.
מה הטריגר שגרם לכאבים?

lemner40

Well-known member
בן כמה אתה ?
איזה בעיות רפואיות אחרות יש לך ?
עשית משהו מיוחד ?
התשובות יכולות להיות שונות לגמרי
זה שונה אם אתה בן 22 או 62
אם אתה רזה או שמן
אם עשית פעילות מיוחדת או לא

dory30

Well-known member
בן כמה אתה ?
איזה בעיות רפואיות אחרות יש לך ?
עשית משהו מיוחד ?
התשובות יכולות להיות שונות לגמרי
זה שונה אם אתה בן 22 או 62
אם אתה רזה או שמן
אם עשית פעילות מיוחדת או לא
43; צליאק, אפילפסיה ופסוריאזיס; לא משהו יוצא דומן; יש לי עודף משקל; אני עושה פילאטיס ויוגה 3 פעמים בשבוע, האחרונה בחמישי לפנות ערב.

lemner40

Well-known member
43; צליאק, אפילפסיה ופסוריאזיס; לא משהו יוצא דומן; יש לי עודף משקל; אני עושה פילאטיס ויוגה 3 פעמים בשבוע, האחרונה בחמישי לפנות ערב.
די ברור שיש לך תסמונת מטבולית,
השמנה, סביר להניח שיש לך גם התחלה של סכרת, לחץ דם גבוה, ובעיות לב התחלתיות.
(גם אם הרופא המשפחה שלך לא גילה את זה, את רוב הבדיקות הם לא עושים)
די ברור שיש לך מערכת חיסון חלשה עם בעיות אוטואימוניות,
ואתה כנראה אלרגי למוצרי מזון, אלרגי לקמח, כמו רוב בני האדם אתה גם כנראה רגיש למוצרי חלב (גם אם לא גילית את זה) ואולי גם לכל מני ירקות,
אומרים לאכול ירקות, רק שלא יודעים שרבים מהם גורמים לדלקות פרקים וכאבים ברגליים
יש סיכוי טוב שיש לך דלקת פרקים, עם התחלה של גאוט,
אני במקומך, הייתי עושה
3 דברים
1. משנה את התזונה שלי, לתזונה קטוגנית, על גבול הקרניבורית, עם כמה שפחות סוכר, פחמימות, אוכל מעובד, שמנים צמחים,
תזונה קטוגנית הומצאה במקור לפני 100 שנה בשביל לטפל באפילפסיה, סוכר ושמני זרעים הם שורש כל הרע, רק אחר כך גילו את שאר היתרונות של הדיאטה הקטוגנית.
להתרכז בחלבון (בשר, עוף ,דגים, ביצים), שמנים : שמן זית, חמאה, ומעט ירקות.
לנסות כמה שבועות ולראות עם יש שיפור.
השמנה היא גם אחת הבעיות העיקריות, בטוח על לחץ על הרגליים, אבל גם על שאר האיברים הפנימים,
ותזונה קטוגנית היא הדיאטה הכי קלה לעשות, כי אם אתה לא אוכל פחמימות אתה לא רעב.
כל מנגנון הרעב מבוסס על ירידה ברמות הסוכר בדם.
גם יצא לי לראות אנשים שהבריאו מפסוריאזיס על ידי תזונה קרניבורית.
2. מתחיל לעבוד על שרירים, ללכת לחדר כושר, בבית או בחוץ, עם משקולות או עם משקל גוף,
יוגה ופילאטיס זה נחמד אבל זה חלש, ולא באמת עוזר
כל המידע מהשנים האחרונות מראות שמה שחשוב זה שרירים,
לפני כל שאר הפעילות הגופנית.
3. נחשף לשמש, כל יום חצי שעה, לא בצהריים, אלא בבוקר או אחר הצהריים, ויטמין D הוא אחד הויטמינים החשובים , והכי בריאים, שחשובים להמון תהליכים בגוף.
4. אתה בגיל שבו הגוף מפסיק לייצר הרבה חומרים , לצערנו הגוף שלנו נבנה בשביל להוולד, לגדול, להתרבות ולמות, מגיל 40, הגוף שלנו מפסיק לייצר הרבה מאד חומרים
הייתי מציע לך להתחיל לקחת בבוקר
NMN +TMG
GLYCINE +NAC
5. להתחיל לראות סרטונים על תזונה קרניבורית, יש כאן ערוץ , כל יום הוא מוסיף עוד ראיונות עם אנשים שהיו מאד חולים עד ששינו את התזונה שלהם,
הנה אדם שהיה לו פסוריאזיס, השמנה, רגישות למזון, דלקת פרקים ועוד.

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
ואתה כנראה אלרגי להרבה מוצרי מזון, אלרגי לקמח,
יש צליאק, צודק.
השמנה, סביר להניח שיש לך גם התחלה של סכרת, לחץ דם גבוה, ובעיות לב התחלתיות.
אני צריך להוריד במשקל ואת היתר אבדוק עם הרופאה.
משנה את התזונה שלי,
צריך לחזור לדיאטנית
נחשף לשמש, כל יום חצי שעה, לא בצהריים, אלא בבוקר או אחר הצהריים, ויטמין D הוא אחד הויטמינים החשובים , והכי בריאים, שחשובים להמון תהליכים בגוף.
אני נחשף ובלי קשר לוקח ויטמין די, בגלל האפילפסיה (הנוירולוגית רשמה לי)

וממש תודה רבה בכללי על העצות!

lemner40

Well-known member
יש צליאק, צודק.

אני צריך להוריד במשקל ואת היתר אבדוק עם הרופאה.

צריך לחזור לדיאטנית

אני נחשף ובלי קשר לוקח ויטמין די, בגלל האפילפסיה (הנוירולוגית רשמה לי)

וממש תודה רבה בכללי על העצות!
רופאי משפחה ודיאטניות חוזרות על שטויות שלימדו אותם בבית ספר לרפואה,
רוב מה שהם אומרים לא נכון ולא רלוונטי
בעיקר כל מה שקשור לתזונה, רפואה מונעת וטיפול במחלות כרוניות
עובדה, ב50 השנה האחרונות הרפואה מאד התקדמה
אבל האוכלוסיה המערבית רק נהיית יותר ויותר חולה, יותר ויותר שמנה, יותר ויותר אלרגית.
העובדה השניה, הרפואה המערבית אין לה פתרונות לכל הבעיות שכתבת,
הם רק מטפלים בסמפטומים,
לכל המחלות שציינת ורוב האחרות - הם קוראים מחלות כרוניות, קרי, מחלה שאין לה רפואה.
אם הרפואה היתה יודעת לטפל במחלות, אתה היית בריא
היית בא עם כל אחת מהמחלות שציינת, מקבל כדור ומבריא, אבל הם לא יודעים.
אני במקומך הייתי רואה כמה עשרות סרטונים על אנשים שונים בערוץ שהבאתי לך,
אתה תראה עשרות או מאות אנשים מספרים איך הבעיות הרפואיות שלהם עברו,
ומנסה,
אתה עלול לגלות שכל הבעיות הרפואיות שלך יפתרו אם תנסה חודש דיאטה קרניבורית.
ואל תתפלא אם הדיאטנית והרופאה לא שמעו על זה מעולם ויגידו לך שזה מסוכן
הם כנראה מטומטמות וחסרות ידע.
בכל מקרה, חיפוש ביוטיוב או גוגל באנגלית של אחת הבעיות שלך עם קרניבור, תמצא הרבה אנשים שהיו להם את הבעיות שיש לך והבריאו רק מלאכול סטייק, כן, זה מאד שונה ממה שלימדו אותך עד עכשיו.
אבל הסיכוי שתמצא רופא או דיאטנית בישראל ששמעה על זה או יש לה דיעה חיובית הוא אפסי,
בארצות הברית יש כבר אלפי רופאים שבעניין.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
רופאי משפחה ודיאטניות חוזרות על שטויות שלימדו אותם בבית ספר לרפואה,
רוב מה שהם אומרים לא נכון ולא רלוונטי
בעיקר כל מה שקשור לתזונה, רפואה מונעת וטיפול במחלות כרוניות
עובדה, ב50 השנה האחרונות הרפואה מאד התקדמה
אבל האוכלוסיה המערבית רק נהיית יותר ויותר חולה, יותר ויותר שמנה, יותר ויותר אלרגית.
העובדה השניה, הרפואה המערבית אין לה פתרונות לכל הבעיות שכתבת,
הם רק מטפלים בסמפטומים,
לכל המחלות שציינת ורוב האחרות - הם קוראים מחלות כרוניות, קרי, מחלה שאין לה רפואה.
אם הרפואה היתה יודעת לטפל במחלות, אתה היית בריא
היית בא עם כל אחת מהמחלות שציינת, מקבל כדור ומבריא, אבל הם לא יודעים.
אני במקומך הייתי רואה כמה עשרות סרטונים על אנשים שונים בערוץ שהבאתי לך,
אתה תראה עשרות או מאות אנשים מספרים איך הבעיות הרפואיות שלהם עברו,
ומנסה,
אתה עלול לגלות שכל הבעיות הרפואיות שלך יפתרו אם תנסה חודש דיאטה קרניבורית.
ואל תתפלא אם הדיאטנית והרופאה לא שמעו על זה מעולם ויגידו לך שזה מסוכן
הם כנראה מטומטמות וחסרות ידע.
בכל מקרה, חיפוש ביוטיוב או גוגל באנגלית של אחת הבעיות שלך עם קרניבור, תמצא הרבה אנשים שהיו להם את הבעיות שיש לך והבריאו רק מלאכול סטייק, כן, זה מאד שונה ממה שלימדו אותך עד עכשיו.
אבל הסיכוי שתמצא רופא או דיאטנית בישראל ששמעה על זה או יש לה דיעה חיובית הוא אפסי,
בארצות הברית יש כבר אלפי רופאים שבעניין.
בתור אחד שהיה פרו חיסונים, תגובתך מאוד הפתיע אותי :)
מה קרה? התפקחת?

lemner40

Well-known member
בתור אחד שהיה פרו חיסונים, תגובתך מאוד הפתיע אותי :)
מה קרה? התפקחת?
מה ?
אני בעד עובדות
לא בעד קשקושים משום סוג ושום צורה
קודם כל על עובדות שאני רואה על עצמי,
ואז עובדות על אנשים אחרים
ואז מחקרים,
למשל לגבי תזונה, יש כמה רופאים קרניבורים שהחליטו לבדוק מאיפה מגיעים כל ההמלצות על התזונה המערבית, למשל לאכול הרבה ארוחות ביום (זה אסון) שחייבים לאכול פחמימות , שצריך לאכול סיבים תזונתיים
וכו וכו
הם גילו שכל ההמלצות האלו לא מבוססות על שום מחקר אנושי
סתם תאוריות שאנשים המציאו ותפסו
העובדות הם הפוכות
לגבי חיסונים, רוב החיסונים הם הכרחים לעצירת מגיפות,
אני בעד כי יש הוכחות מדעיות להצלחה שלהם,
חיסונים למחלות קטלניות אני בעד,
לגבי חיסון לשפעת שאני לא לוקח, כי ראיתי שבמשך שנים שלקחתי והסביבה שלי לקחה, עדיין באותם שנים חליתי בשפעת, מאז שהפסקתי לקחת את החיסון, גם הפסקתי לחלות בשפעת,
אני בעד תוצאות
לגבי חיסוני קורונה, לא הוכח עדיין שהחיסונים עשו משהו פרט ליצירת היסטריה ציבורית.
ואנחנו יודעים שכל תהליך האישור שלהם היה לקוי מאד.
אני לא נגד הרפואה המערבית, יש תחומים שהם מצוינים בהם, אם שברת את היד , לך לבית חולים,
אם אתה עובר התקף לב, לך לבית חולים,
אבל לגבי רפואה מונעת ותזונה הרפואה המערבית נכשלת לחלוטין, ואת זה רואים בתוצאות,
כמו שכתבתי, ככל שהרפואה יותר מתקדמת, ככה האוכלוסיה יותר חולה.
כך שהם לא בכיוון.
התוצאות מראות, שסוכר, פחמימות ריקות, שמני זרעים ואוכל מעובד זה רעל לגוף האדם.
ואם הרפואה ממליצה עליהם (והיא ממליצה) אז הרפואה טועה לחלוטין.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה ?
אני בעד עובדות
לא בעד קשקושים משום סוג ושום צורה
קודם כל על עובדות שאני רואה על עצמי,
ואז עובדות על אנשים אחרים
ואז מחקרים,
למשל לגבי תזונה, יש כמה רופאים קרניבורים שהחליטו לבדוק מאיפה מגיעים כל ההמלצות על התזונה המערבית, למשל לאכול הרבה ארוחות ביום (זה אסון) שחייבים לאכול פחמימות , שצריך לאכול סיבים תזונתיים
וכו וכו
הם גילו שכל ההמלצות האלו לא מבוססות על שום מחקר אנושי
סתם תאוריות שאנשים המציאו ותפסו
העובדות הם הפוכות
הן הפוכות ולא הם :)
לגבי חיסונים, רוב החיסונים הם הכרחים לעצירת מגיפות,
אני בעד כי יש הוכחות מדעיות להצלחה שלהם,
חיסונים למחלות קטלניות אני בעד,
לגבי חיסון לשפעת שאני לא לוקח, כי ראיתי שבמשך שנים שלקחתי והסביבה שלי לקחה, עדיין באותם שנים חליתי בשפעת, מאז שהפסקתי לקחת את החיסון, גם הפסקתי לחלות בשפעת,
אני בעד תוצאות
לגבי חיסוני קורונה, לא הוכח עדיין שהחיסונים עשו משהו פרט ליצירת היסטריה ציבורית.
ואנחנו יודעים שכל תהליך האישור שלהם היה לקוי מאד.
יפה, אז אתה מבין שאושרו באישור בזק מבלי בדיקה מעמיקה.
למה אתה חושב שיש שוני בין חיסון הקורונה לשפעת לאחר שהשתכנעת כשהתחסנת לשפעת חלית יותר מאשר כשאתה לא מתחסן?
החיסון מנוון את המערכת החיסונית שלך והגוף לא יודע איך להילחם במיפגעים בדומה לילד שמנת שיוצא מהבית ולא מסוגל לעשות כלום, כדוגמת מ.ח.פ אם ייצא.
אני לא נגד הרפואה המערבית, יש תחומים שהם מצוינים בהם, אם שברת את היד , לך לבית חולים,
אם אתה עובר התקף לב, לך לבית חולים,
אבל לגבי רפואה מונעת ותזונה הרפואה המערבית נכשלת לחלוטין, ואת זה רואים בתוצאות,
כמו שכתבתי, ככל שהרפואה יותר מתקדמת, ככה האוכלוסיה יותר חולה.
כך שהם לא בכיוון.
גם אני לא נגד ומשתמש בה בשעת הצורך מבלי שהיד תהיה קלה על ההדק, לרבות בחיסונים לא עונתיים.
התוצאות מראות, שסוכר, פחמימות ריקות, שמני זרעים ואוכל מעובד זה רעל לגוף האדם.
ואם הרפואה ממליצה עליהם (והיא ממליצה) אז הרפואה טועה לחלוטין.
היכן הרפואה המליצה על פחמימות ריקות למעט במצב חולי?
תמיד ממליצים לאכול חיטה מלאה, לא לאכול סוכרים כי יש מספיק בפירות ובמזון שאוכלים ועוד.
בשום מקום לא נטען שאוכל מעובד הוא בריא ולא ראיתי אף רופא שממליץ על אוכל מעובד.

lemner40

Well-known member
הן הפוכות ולא הם :)

יפה, אז אתה מבין שאושרו באישור בזק מבלי בדיקה מעמיקה.
למה אתה חושב שיש שוני בין חיסון הקורונה לשפעת לאחר שהשתכנעת כשהתחסנת לשפעת חלית יותר מאשר כשאתה לא מתחסן?
החיסון מנוון את המערכת החיסונית שלך והגוף לא יודע איך להילחם במיפגעים בדומה לילד שמנת שיוצא מהבית ולא מסוגל לעשות כלום, כדוגמת מ.ח.פ אם ייצא.

גם אני לא נגד ומשתמש בה בשעת הצורך מבלי שהיד תהיה קלה על ההדק, לרבות בחיסונים לא עונתיים.

היכן הרפואה המליצה על פחמימות ריקות למעט במצב חולי?
תמיד ממליצים לאכול חיטה מלאה, לא לאכול סוכרים כי יש מספיק בפירות ובמזון שאוכלים ועוד.
בשום מקום לא נטען שאוכל מעובד הוא בריא ולא ראיתי אף רופא שממליץ על אוכל מעובד.
הרפואה המערבית ממליצה על שמני זרעים רעילים כמו שמן קנולה, שמן סויה , שמן חמניות וכו
שהם גרועים כמו סוכר
והרפואה המערבית ממליצה על 60 אחוז מהתזונה של פחמימות, זה הבסיס של פירמידת המזון, למרות שבפועל אין צורך בגרם אחד, אין שום פעולה ביולוגית שמצריכה פחמימות, ולמרות שבפועל לחם מלא הוא כבר לא מלא, וחיטה מהונדסת ולא דומה לדבר הטבעי שהיה בעבר.
והרפואה המערבית ממליצה לאכול כל היום, למרות שכל הנתונים מראים שצריך להגביל את שעות צריכת הקלוריות.
והרפואה המערבית ממליצה על ממתיקים מלאכותיים שהם גורמי נזק
והרפואה המערבית ממליצה לאכול כמה שיותר סוגי ירקות למרות שרבים מהם רעילים, מי שיאכל הרבה תרד, עלים ירוקים, במיה, עלי סלק, חצילים, מלפוננים וכו, יפתח דלקת מפרקים, כי אלו ירקות שמלאים בחומצה אוקסלית.
ואפשר להמשיך עוד ועוד

דיברגנט חדש

Well-known member
הרפואה המערבית ממליצה על שמני זרעים רעילים כמו שמן קנולה, שמן סויה , שמן חמניות וכו
שהם גרועים כמו סוכר
והרפואה המערבית ממליצה על 60 אחוז מהתזונה של פחמימות, זה הבסיס של פירמידת המזון, למרות שבפועל אין צורך בגרם אחד, אין שום פעולה ביולוגית שמצריכה פחמימות, ולמרות שבפועל לחם מלא הוא כבר לא מלא, וחיטה מהונדסת ולא דומה לדבר הטבעי שהיה בעבר.
והרפואה המערבית ממליצה לאכול כל היום, למרות שכל הנתונים מראים שצריך להגביל את שעות צריכת הקלוריות.
והרפואה המערבית ממליצה על ממתיקים מלאכותיים שהם גורמי נזק
והרפואה המערבית ממליצה לאכול כמה שיותר סוגי ירקות למרות שרבים מהם רעילים, מי שיאכל הרבה תרד, עלים ירוקים, במיה, עלי סלק, חצילים, מלפוננים וכו, יפתח דלקת מפרקים, כי אלו ירקות שמלאים בחומצה אוקסלית.
ואפשר להמשיך עוד ועוד
אין לי מושג מהיכן אתה מביא את הדברים שלך, הרפואה המערבית לא ממליצה על רוב הדברים שכתבת.
ה-|המלצה| היא להשתמש בשמן זית ולא בשמנים שציינת, גם אין המלצה לאכול כל היום ובמיוחד לא לפני השינה.
לגבי פחמימות לאכול רק את אלו בעלי ערכים תזונתיים כמו כוסמת, שיבולת שועל, קינואה, גרגירי חומוס, שעועית לבנה וכמובן פירות כגון בננות.
הירקות שכתבת למעט חצילים שלא טובים לאלו שיש להם בעיות עור כמו לדורי, אך לאדם הנורמטיבי הם ירק לגיטימי לחלוטין במיוחד לאור העובדה שאתה לא אוכל אותם לא מבושלים או מאודים, דבר המפחית במידה רבה את כמות האוקסלאט ותוסיף את העובדה שאלו מזונות שמאוד עשירים במרכיבים בריאים כך שעדיין התועלת עולה בהרבה על החסרון היחסי.
לגבי שייקים מהם אתה צודק :)

lemner40

Well-known member
אין לי מושג מהיכן אתה מביא את הדברים שלך, הרפואה המערבית לא ממליצה על רוב הדברים שכתבת.
ה-|המלצה| היא להשתמש בשמן זית ולא בשמנים שציינת, גם אין המלצה לאכול כל היום ובמיוחד לא לפני השינה.
לגבי פחמימות לאכול רק את אלו בעלי ערכים תזונתיים כמו כוסמת, שיבולת שועל, קינואה, גרגירי חומוס, שעועית לבנה וכמובן פירות כגון בננות.
הירקות שכתבת למעט חצילים שלא טובים לאלו שיש להם בעיות עור כמו לדורי, אך לאדם הנורמטיבי הם ירק לגיטימי לחלוטין במיוחד לאור העובדה שאתה לא אוכל אותם לא מבושלים או מאודים, דבר המפחית במידה רבה את כמות האוקסלאט ותוסיף את העובדה שאלו מזונות שמאוד עשירים במרכיבים בריאים כך שעדיין התועלת עולה בהרבה על החסרון היחסי.
לגבי שייקים מהם אתה צודק :)
כל מה שציינת כבריא גורם להשמנה, סכרת , טריגלרידים ושלל מחלות.

lemner40

Well-known member
צילאקית, מחלות אוטואימוניות, רגישות, כאבי מפרקים, בעיות עור
מוכר ?

נערך לאחרונה ב:
למעלה