הניקוד לאחר מחזור 18 +הערות/tapuzforum/images/emo6.gif

הניקוד לאחר מחזור 18 +הערות/tapuzforum/images/emo6.gif

מקום1:אנריקה עם 504 נקודות! (תתחיל לחשוש..) מקום2:מני עם 499! (למה חשבתי שאתה לוזר?!;) מקום3:אקסמן עם 472! (זה לא מספיק!!): מקום4:ילד טוב עם 447! (מישהוא אמר שאחרי 3 מחזורים הוא יעקוף אותי..אז אמר!;) מקום5:ירושלמי עם 316! (נראה שהתחלת לשחק/tapuzforum/images/emo8.gif) מקום6:רוצה תורה עם 304! (מה יהיה עם מכבי?! /tapuzforum/images/emo6.gif) מקום7:סטלנודד עם 290! (אם רק תיהיה עיקבי..) מקום8:ראול עם 289! (כנ``ל הערת סטלנודד) מקום9:צהוב שחור עם 271! (תודה על השירים/tapuzforum/images/emo152.gif) מקום10:אבי פארל עם 256! (כשאתה מהמר את בסדר..) מקום11:נער נחמד עם 252! (אולי תלווה קצת נקודות מ`זיהוי השחקנים`?!:) מקום12:סניידר עם 219! (אחי,לשרשר את ההימורים/tapuzforum/images/emo46.gif&/tapuzforum/images/emo6.gif) מקום13:ד``ר הולמס עם 184! (ברוך הבא,/tapuzforum/images/emo45.gif קיבלת 120 על הצטרפות חדשה, ותהמר כל הזמן!) מקום14:עיני נחש עם 75! (שמח שאתה מבקר מידי פעם..) מקום15:שאבעס גוי עם 67! (תשתדל להמר בגמר היורו.. בשביל הספורט..) /tapuzforum/images/emo70.gif /tapuzforum/images/emo51.gif /tapuzforum/images/emo70.gif /tapuzforum/images/emo92.gif /tapuzforum/images/emo70.gif /tapuzforum/images/emo70.gif /tapuzforum/images/emo70.gif

אממ

אני מאמין שעוקבים אחרי הניקוד שלי כמה זוגות טובות של עיניים.. (ואתה תורם להם לפחות 2/tapuzforum/images/emo67.gif)

עוד לא הבנת

שאתה לא יריב בשבילי?! /tapuzforum/images/emo152.gif (אני יסיים מעליך זה בוודאות)

אני רואה

שלטביה ניצחה כבר את ליטא איזה מוזר.. בוואן היה כתוב שהמשחק ב5 פחח ההימור בטל אא``כ מישהוא הימר ע``ז לפני שהמשחק התחיל (ננסה לברר גם מתי הוא התחיל.. אינלי מושג/tapuzforum/images/emo4.gif)

מני,היכן אתה?!

לא חבל? הפסדת כבר את המשחק של הולנד-ווילס (התחיל ב4) ל``נ גמני הפסדתי משחק כאן.. כעת מה שנותר לך לקוות שהולנד תסיים בתיקו או תפסיד /tapuzforum/images/emo67.gif

איזה שיט גם את המשחק הזה הפסדתי!

אם אפשר פעם הבאה לציין כשיש משחקים שמתחילים מוקדם תודה

כוס אמק

לא שמתי לב לגמרי באמא שלי תרצה תחשיב לא תרצה אל תחשיב נסתדר עם זה אבל איזה פאק התחילו מוקדם המשחקים מי חשב על זה בכלל.

מה אניעשה?! הפסדת 3 משחקים..

חבל! להבא אשתדל לעלות רק משחקים שהם מאוחר או ממש מהבוקר..

למה 3?

דבר שני תיהיה בטוח שבוויילס לא הייתי שם תיקו או שוויילס ינצחו.לטביה רק עכשיו משחקת

‏..

א:לטביה כבר נגמר בצהריים (ואף 1 לא הספיק להמר על המשחק הזה) לכן הוא בוטל לגמרי ואין עליו ניקוד!! ב:הולנד נגמר כבר למרות שאני מאמין לך שהיית מהמר על הולנד אבל עדיין לא הימרת! (גם לי זה קרה עם אשדוד שחשבתי שהימרתי שהם ינצחו 0:2 וכך הם ניצחו ופתאום אני קולט שפשוט לא כתבתי את זה) ג:הפסדת את אוקריאה שבדיה ששם כבר דקה 80 ו.. והימרת כבר באמצע המשחק וכן את דנמרק פולין שגם שם כבר מסתיים המשחק והימרת באמצע/סוף..

למעלה