הנני כאן :) חוזרים למצב ישיבה מול המחשב

הנני כאן :) חוזרים למצב ישיבה מול המחשב

אז שלום לכולכן/ם (זה נשמע כל כך רשמי חחח) טוב היי , שבתי לתיקשור עים העולם החיצון אני ברוך השם מרגישה הרבה יותר טוב יום שישי מוקדם בבוקר יש לי ביקורת אצל המומחה שניתח אותי כדי לראות מה ואיך מתאחה אני כל כך שמחה לשמוע ולקרוא מה חדש עים כולם אצלנו , הנסיכונת רון-אשלי עולה בשעה טובה לכיתה א אנחנו כולנו בהתרגשות עצומה ולפעמים נראה כאילו אנחנו מתרגשים יותר ממנה
הזמן טס במהירות הבזק כאילו רק אתמול היפיופה שלי נולדה חח
היא ממש מדהימה אמיתית אני כותבת עליה וכולי מתמלאת אהבה - יו הניתוח ניראה לי עשה אותי יותר רגשנית משהייתי חחח וזהו סוזן-לי המתוקה ושובבה עולה לגן חובה (אני חושבת שקוראים לזה ככה בארץ שנה לפני כיתה א ) היא מתרגשת להיות באותו בית ספר עים אחותה ולמורות שהיו לה שהן בחסד עליון - הן לא מהעולם הזה הן מדהימות שחבל"ז (פה הבתי ספר הפרטיים מחוברים עים הגנים הפרטיים כך שלכל בי"ס יש גן משלו) ובקיצור איך שאומרים ביידיש "טראכט גוט , זיינט גוט" לתרגום תחשוב טוב יהיה טוב ממש ככה ,,, וזכורנה הילדים הבעל והקן הקטן שבניתן/ם הוא צריך להיות הפוקוס שלכן בחיים ולא החמה המכשפה (כמו שלי ושל שרית) והסובבים נשיקות

S r 35

New member
נורית - טוב לראות אותך כאן ../images/Emo140.gif

מאחלת לך בריאות, כייף והמון אושר ונחת מהבנות ומהמשפחה
לבנותייך - המון הצלחה במסגרות החדשות. המעברים הללו מאוד מרגשים.

../images/Emo68.gif כיף לפגוש אנשים נחמדים במיוחד בפורום

במיוחד בפורום של מגדל העמק הטובה והוותיקה:) גם אני שמחה להכיר

לנורית -אהה כעת אני מבינה.... סורי!

מאחלת שבוע טוב, בריאות....
שמחת חיים!
מכל ה

dafgol

New member
נוריתו'ש ../images/Emo24.gif

איזה התרגשות לקראת העליה של רון אשלי לכתה א' , שיהיה בשעה טובה
גם לסוזן לי בגן חובה. שומעים את ההתרגשות שלך עד לכאן
צודקת לגביי מה שחשוב ומה לא בחיים
שמחה שחזרת אלינו בכוחות מחודשים
המשך סופ"ש נעים לך שם

תודה דפנה יקירתי שבוע טוב נעים ומבורך

המון תודות אין עלייך את מקסימה שיהיה שבוע טוב ומבורך שבוע נעים גם במזג אויר וגם בהווי נשיקות מרחוק קרוב

frige

New member
נוריתו'ש../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מה שלומכם? מזמן לא דיברנו.
בכיתה א', איזו גדולה היא כבר
המון בריאות ואושר
שרית

שריתי תתחברי במסנג'ר את לא תאמיני

אני יצרתי קשר עים בני כיתה דרך האתר של החבר'ה זה מה זה מרגש חחח בקשר לבנותיי המתוקות והמקסימות כן אני מאוד מאוד מתרגשת לא תאמיני עד כמה וזהו , ברוך השם מרגישי ם יותר טוב תתחברי למסנג'ר נשיקות

למעלה