הנני כאן, עידכונון

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
הנני כאן, עידכונון

אז הנה הסיפור מהבוקר. כבר איזה כמה ימים שאני סובלת מכאבי גב וביומיים האחרונים התחילו לי גם כאבים קצת בחזה. עכשיו, בבוקר הלכתי לרופא המשפחה שלי והוא שמע חירחורים גסים מפוזרים, אלי, בעלי היקר עם בדיחות מחלת הניקיון שלו אמר:"תתחילי להיות מסודרת אז הם לא יהיו מפוזרים". חחח. טוב, נסעתי לעומר בעפולה לצילום חזה וכך היה. נא לקרוא את כל מה שהטכנאי אומר במבטא רוסי חזק בסיגנון סרטי הבורקס למיניהם. הטכנאי בקריזה: "שרית פרג'" אני: "פרג' אחותך". כל הקהל בחוץ נקרע מצחוק. נכנסתי. אני: (אין אף אחד בחדר). "בוקר טוב" הטכנאי: "בוקר טוב" הטכנאי: "שרית, חכי, רוצה לראות אותך קודם" (מהרהר לו בראש: טוב, אם היא מכוערת אגיד לה להתפשט ואם בסדר אז לא צריך). "טוב, שרית, מורידה חזיה ונשארת עם חולצה ובאה לפה". אני: בחדר הלבשה....... הטכנאי: "שימי סנטר פה וידיים פה, חייב לשאול אם את בהריון" אני: "לא". הטכנאי: "שרית, לנשום" שרית נושמת הטכנאי: "לא לנשום" ואני נפלתי על הרצפה מרב צחוק. פשוט לא יכולתי לעמוד בזה יותר. הטכנאי כמובן לא הבין מה ומי נפלו עליו. אחרי שאספתי את עצמי מהריצפה התפניתי שוב לנשימה ארוכה ולצילום. אחרי חצי שעה התוצאות: אין דלקת ראות, עקומה לצד ימין קמורה בעמוד שידרה גבי. כאילו לא מספיקה לי פריצת הדיסק בעמוד שידרה תחתון עכשיו זה. טוב, נזמין תור לאורטופד להמשך בדיקה וטיפול. ת'אמת כבר 10 שנים שלא בדקתי מה המצב שלי אז אני אבקש לעשות שוב MRI כי נראה לי שכל עמוד השידרה שלי בדרך לקריסה קלה. גם ככה הוא לא איי,איי,איי. אז זהו תלאות היום שלי. אח"כ הלכתי לקניות בשפע שוק ושבתי הביתה, בישלתי צהריים כולם אכלו וזהו. וקדימה, כולם ביחד: ג'קו, ג'קו, ג'קו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ממיס הבחור. שששששששששששששששששששששששששש שאלי לא ישמע. המשך יום נעים ובישולים מוצלחים לכולם. אוהבת שרית

LANIT1

New member
FRIGE איזה סיפור ...../images/Emo63.gif

|עברת היום הרבה אני רואה . וטוב שאת מרגישה טוב נתנו לך משהו לגב ישעזור... תגידי הטכנאי היה רוסי לפי המבטא... והורדת חזיה בסוף ולא נשמת.. כול הכבוד עושה מה שאומרים לך.. טוב מה נשמע ככה תהיי בקשר|טלפון

frige

New member
אניטה, מה העיניינים?

שכחתי להגיד לך. תאריך הלידה שלך הוא יום לפני של אלי. אלי נולד ב- 23.10.1970. תגידי, גם את מזל מאזניים שלא מאוזן בכלל?????????????????????????. תהיי בקשר. מחר יום בישולים. עושה מטבוחה (לפי חמתי) ובשר עם במיה, מתכון יינתן בפינה הבאה. בשביל הגב שלי אין הרבה מה לעשות. כבר חיה עם זה מספיק שנים. יאללה בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי.

frige

New member
לחברה שלי היתה לא מזמן

מוכנה לברר עבורך. אני יודעת שהיא לקחה אנטיביוטיקה ושכבה בבית איזה שבועיים. אני אשאל אותה אם תירצי.

שרית - באמת תבררי

בשבילי, תעשי טובה, אני לא יודעת אם זה בדיוק מה שהיה לה, ואני מקווה שהיא בריאה ומרגישה טוב, אבל אשמח אם תבררי. תודה ושבת שלום

dafgol

New member
שריתו'ש ../images/Emo24.gif

תרגישי טוב יקירתי , תשתדלי לנוח מידי פעם ולא להשתולל יותר מידי....אז לא תלכי היום לדיסקו....לא יקרה כלום....
ליבי איתך , גמני סובלת מהגב < לא כמוך אבל כואב > שולחת לך
ענקי
וואו נראה לי שהיום יהיה רייטינג גבוה לערוץ 2.....

למעלה