הנני כאן

frige

New member
הנני כאן

טוב, הכנתי בנטש (קציצות טריפוליטאיות), 40 במספר. בורקס תפו"א עם פיטריות ועשבי תיבול. סלטים. מרק עוף. 25 חזות עוף (כן, הוספתי, נוספו עוד אורחים) ממולאים בירקות מוקפצים. עם רוטב פיטריות בתנור. 2 פשטידות מעקוד. אורז פראי עם ירקות מוקפצים. 2 חלות ענקיות (מעשי ידיי). בקיצור, כל זה הכנתי להיום לחג, לערב שבת, לסוכה. יהיה פה שמייח. 20 איש יצטופפו להם. יהיה נחמד. שיהיה לכולם חג שמח ונפלא. ביום ראשון אעלה תמונות של האוכל בפורום מתכונים. אעשה קישור גם לכם. אוהבת שרית

S r 35

New member
WOW כל הכבוד !!!!

מתי הספקת את כל זה? ... מה שבטוח עשית אותי רעבה .... אפשר להצטרף?
חג שמח!!!

LANIT1

New member
הי FRIGE איפה את?

זה לא בסדר שאת לא בקשר?? חשבתי נסעת לא .. מתי הכנת את כל האוכל הזה? ומי האורחים...כולכך הרבה. תתקשרי מזמן לא דיברנו..
אז תהנו לכם .. נ שיקות

גדולה גדולה ושוב - ענקיתתתת

בטוח כלללל האורחים מלקקים ת'אצבעות.איזה כייף להם. ואם יש שאריות אנחנו פה. הכנתי גם כמה דברים, אבל ממש בקטנה.מזל שיש בעל שעוזר. במצבי לא פשוט לעמוד יותר מכמה דקות. שבת שלום

frige

New member
תודה לכולם

באמת השקעתי המון הערב (כמו בכל הפעמים הקודמות). היה אוכל בשפע. היו 24 איש. חברה שלי ובעלה והתאומים שלה גם הצטרפו אלינו. היה ממש ממש כיף חוץ מכמה פליטות פה מאוד מיותרות של האחת והיחידה - חמתי, כן, כן, לא טעיתם. כרגיל היה לה מה להגיד ושוב לנסות להוציא לי את הרוח מהמפרשים. בכללי, היה מדהים, הילדים נהנו, אנחנו נהנינו, האוכל היה משגע והרגליים והגב שלי גמורים. אז עכשיו אלך לי לשים את גופי הדואב במצב מאוזן ואנוח לי קצת. תודה על המחמאות. בקרוב תמונות הארוחה. אלה - נשאר עוד אוכל כמובן, מחר ההורים שלי אולי יבואו שוב לאכול. אם יישאר אתם מוזמנים בכיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. שתהיה לכולם שבת שלום וחג שמח. אוהבת שרית

שרית - תציצי בוואלה על הבוקר שניסו

לרצוח אותו, באחת התגובות שם, לא זוכרת איזו, יש מישהו שמסר ד"ש לבעלך או במילים אלה: "ד"ש לאלי פריג'".

frige

New member
זה לא אלי שלי

יש לאלי בן דוד בשם אלי פריג' והוא יליד המקום.

למעלה