הנפת דגל פלשתין מול בית ראש הממשלה

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אשמח להסבר מדוע הניפו דגלשל פלשתין
בהפגנה שאמורה להיותהפגנת נגד מדיניות הממשלה. 20200719_113602.jpg 20200719_113602.jpg

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כלומר המפגינים העלו לחינם את נושא מצוקת בעלי העסקים עדי למנף את הרשות?
מסכימה שצריך לשלוח את מנפי הדגל לארצם.

משתפרת1

Well-known member
תסתכלי היטב על הפרטים: צמוד לעמוד של הדגל, משמאלו, עומד יהודי דתי עם כיפה וזקן. הדמויות מטושטשות, אך אני רואה כמה ז'קטים בערב חם ולח, לפחות עוד 3 מגבעות, ובנות שלובשות חולצה עם שרוולים מתחת לסרפן (לא זו שליד הדגל מימין, זו שמימינה ולפניה). הציבור הזה- לא נראה לי שהשתתף בהפגנת השמאל אתמול.

Harrington

Well-known member
מנהל
תסתכלי היטב על הפרטים: צמוד לעמוד של הדגל, משמאלו, עומד יהודי דתי עם כיפה וזקן. הדמויות מטושטשות, אך אני רואה כמה ז'קטים בערב חם ולח, לפחות עוד 3 מגבעות, ובנות שלובשות חולצה עם שרוולים מתחת לסרפן (לא זו שליד הדגל מימין, זו שמימינה ולפניה). הציבור הזה- לא נראה לי שהשתתף בהפגנת השמאל אתמול.
משתפרת מציע לך לצפות בסרטון הבא:
סרטון מההפגנה אמש עם דגל פלסטין

נעימה 5

Active member
אם זאת היתה הפגנה למצוקת בעלי העסקים,,יפה מאד וחשוב, אבל הפכו אותה להפיכה נגד השלטון,,ונגד ביבי
החלפת שילטון הוגנת רק בקלפי, וזה מסוכן מאד, לעשות הפגנה נגד ראש ממשלה, ולא מדובר בראש ממשלה העכשוי בכללי נגד כל ראש ממשלה ולא חשוב מאיזה צד
זה מסוכן מאד,יכולים להביא תסיסה משני הצדדים ואף להגיע למלחמת אחים,,וזה כבר התפוררות טוטאלי ת של המדינה
אז בבקשה תחליפו שלטון בקלפי,,ולא בראשי חוצות כי בנפשכם הדבר,
ודגל פלסטין,,מכירת הארץ ,למי שהדגל הנל שיך לו,

נעימה 5

Active member
מה את רוצה להגיד?? אולי באו סהכ" להפגין נגד ביבי ללא שיכות לשמאל ולימין? יש הרבה מהימין שלא מרוצים מביבי,
ולשיך אותם לדגל??,,רק כי כך חושבים?? זה עוון,,צריך להיות בטוחים , לא רק כי כך חושבים, ווככה עפות להן שמועות,,כי כל אחד חושב,מה שהוא חושב
ועובר מפה לאזן,,וכך נוצרים להם שקרים ,שמתבססים עי" מחשבות,,
רבות מחשבות בלב איש,

דיברגנט חדש

Well-known member
מה את רוצה להגיד?? אולי באו סהכ" להפגין נגד ביבי ללא שיכות לשמאל ולימין? יש הרבה מהימין שלא מרוצים מביבי,
ולשיך אותם לדגל??,,רק כי כך חושבים?? זה עוון,,צריך להיות בטוחים , לא רק כי כך חושבים, ווככה עפות להן שמועות,,כי כל אחד חושב,מה שהוא חושב
ועובר מפה לאזן,,וכך נוצרים להם שקרים ,שמתבססים עי" מחשבות,,
רבות מחשבות בלב איש,
לא, זה לא מובן.
אפילו, מוקי שקיצוני בדעותיו, לא יכל לשאת זאת ופרש מההפגנה בהפגנתיות של זלידה ממנה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אשמח להסבר מדוע הניפו דגלשל פלשתין
בהפגנה שאמורה להיותהפגנת נגד מדיניות הממשלה.
התשובה פשוטה.
כל הפגנה כזאת מתחלקת לשני חלקים (לענייננו, בפועל יש יותר).
קבוצה אחת זו קבוצה של מפגינים לגיטימיים לחלוטין שבאים להפגין בדיוק למען המטרה המוצהרת של ההפגנה.
קבוצה אחרת זו קבוצת אנרכיסטים שזולת להוציא את ממשלת ישראל (וכן, את נתניהו) רעה, לא מעניין אותה כלום.

ככל שהונף דגל כזה ונראה שזה אכן המצב, הרי שמן הסתם הקבוצה השניה הניפה אותו.

זה כל הסיפור.

כמובן שאם מתחשק למישהו להרחיב, אפשר לפרק את הקבוצה הראשונה גם ל101 גורמים, חלקם רלוונטיים וכנים וחלקם ממש לא. אבל תכל'ס זה דיון אחר.

למעלה