הסבר לגולשות/ים: מה זה "האדמת שם משתמש/ת"

הסבר לגולשות/ים: מה זה "האדמת שם משתמש/ת"

הממשק של תפוז מאפשר להאדים (אותיות אדומות) שמות של משתמשים מסויימים, על מנת להבליט אותם. נראה לי נכון להאדים את שמותיהם של נותני המענה מטעם הרשות, על מנת שנוכל לזהות את תגובותיהם יותר בקלות. בינתיים נכנס אבי גבע ושמו הואדם. כשיכנסו נוספים (אמיר שוצמן, דורון בכר, או אורחים נכבדים כדוגמת ראש העיר ואחרים - נוכל להדגיש כך גם את הודעותיהם/ן). יום נפלא, חנה

ננו9

New member
אני לא כל כך בעד..

הממשק של תפוז אמנם מאפשר האדמת שמות ע"י מנהל הפורום לכל מי שבו הוא יחפוץ, אולם ישנם קודים בלתי כתובים בקרב גולשי פרדס התפוזים הזה - שפחות או יותר מציינים שניק הצבוע באדום הוא: בפורומים מקצועיים זה לגולש אשר בקיאותו בתחום והשתתפותו הפעילה ישדרגו את הבנת הגולשים האחרים, והוא "בעל דעה" בפורומים החברתיים זה לרוב יהיו הגולשים הפעילים, ה"מגניבים של הקומונה", וכל אחד אחר. והסתכלתי בכרטיסים של החברים פה. רובם גולשים כאן כבר למעלה משלוש שנים... על סמך מה שראיתי וקראתי ביומיים האחרונים בפורום הזה, נראה שהוא מתהווה להיות יותר בקטע החברתי (קטעים עם חיים רמון, יריד אומנים, שרשור בעלי מקצוע) ... לטעמי האדמת נושאי משרות בשירות העירוני על בסיס קבוע סתם מיותרת. אם ישנו אירוח בפורום של כבוד ראש העיר, אז בודאי ובבדאי (הטעות במקור) להאדים את שמו, וכך גם כל אחד אחר..זה באמת ימקד את הגולשים לסנן שרשורים לא רלוונטיים ולהתרכז בנושא חשוב. בנוסף, וכאן אנצל הזדמנות זו אומר את דעתי האישית, לא הייתי רוצה לראות את הפורום הזה, לאחר מעבר הדירה, מתנהל ברובו ברוח של "106 שלום, פניות למחדלי העירייה, סגירת בתי-ספר, המנכ"ל אמר ככה - ראש העיר אמר לי ככה, וכו' וכו' תתקבלנה בברכה אבל במינון נמוך. נא השאירו הודעתכם " לפורום הזה יש בית חדש כדי ליצור בו משהו חדש. אז כן הייתי רוצה לראות שרשורי האכלת חתולי הרחוב אירועי ספורט (אפילו מחתרתיים) שמתקיימים בעיר ואפ'חד לא יודע עליהם בכלל הייתי שמח לראות כאן מהגרים אנגלוסקסיים שערקו מה"רעננה ליסט" לתפוז הייתי רוצה לנצל את הפורום עבור משתתפיו, גולשיו ושאר תושבי העיר - כדי לקבל הנחות למופעי הקיץ באמפיארק שאותו, דרך אגב, אני מתחזק עם האלף ש"ח פלוס ,ארנונה שלי.. פורום חברתי, נו.. האדמת שמות לנושאי משרות עלולה לעורר את 'הנשמות הטובות' - והנה חזרנו אחורה לימי YNET ודיוני ה"קרבה לצלחת" אז בואו נשאיר את זה fersh .. חנן

ראשית, אני אתך באמירה

"לפורום הזה יש בית חדש כדי ליצור בו משהו חדש". גם אני אשמח לראות יותר שרשורים על האכלת חתולי רחוב (אגב - היה לנו כזה
). יע"ז, הכללים הם כללים גמישים ובעניין האדמת ניקים, חשוב לי שהתשובות תבלוטנה. זו דרך ויזואלית נוחה לעשות זאת. אין ממש כללים להאדמת ניקים וגם שלושת הערוצים שהזכרת הם וריאציות של מנהלות/ים. נתחיל ככה - לא ילך, נשנה. חנה.

ימאנזה

New member
לא נראה לי כל כך קריטי

נראה לי סביר במיוחד היות והקריטריון להאדמה מוגדר מראש וברור מאד ולכן לא עניין גחמני. חשבתי שהשארנו את הפרנויה מאחורינו. לטעמי אין פגם ברעיון ואינו פוגע בדמוקרטיה.

הפרנויה נשארה שם ../images/Emo13.gif

שוב, כפי שציינתי - אין חוקים גורפים בפורומים בנושא זה ונראה לי שחשוב להדגיש את ההודעות האמורות.

למעלה