הסבת מקצוע

In Another Time

New member
הסבת מקצוע

היי, אני זקוק לעזרתכם.

קצת רקע - עשיתי עתודה בתור הנדסאי מכטרוניקה ועסקתי בזה בצבא. כשהשתחררתי המשכתי לעבוד במפעל בתפקיד הזה, אני עובד שם כבר חצי שנה.
אני מצטיין בעבודה שלי. הצטיינתי בצבא, ובעבודה הנוכחית שלי תוך חצי שנה קידמו אותי, והוסיפו לי עוד 3 תפקידים, כרגע אני עושה בנוסף לתפקידי, גם מטלות של 2 מהנדסי מכונות (שפוטרו...).
אבל, אני לא אוהב את התחום הזה בכלל! הוא משעמם אותי, לא מאתגר אותי, ואני לא מתחבר לזה. אני שונא את העבודה שלי.

אני רוצה בקרוב (אוקטובר הבא) להתחיל ללמוד תואר ראשון בהנדסת תוכנה.
חשבתי אולי יהיה כדאי למצוא עבודה בתחום התוכנה עד הלימודים,לרכוש קצת ניסיון, ידע וקשרים... כי אני באמת לא יכול לסבול את המשרה הנוכחית שלי.

אין לי ניסיון רלוונטי ולא תעודה רשמית. יש לי ידע כללי בתוכנה, כי למדתי הרבה דברים לבד.
לקחתי כמה קורסים בתכנות באונ' הפתוחה תוך כדי השירות הצבאי שלי (אבל לא ניגשתי לבחינות כי המפקדים שלי לא נתנו לי). בנוסף, למדתי כמה דברים מכל מיני הרצאות ווידיאוים של אוניברסיטת MIT. אבל שוב, אין לי שום תעודה רשמית.

* האם כדאי לי לנסות לחפש עבודה בתחום התוכנה, לפני שיש לי ניסיון או השכלה רלוונטית?
* איך להפוך את הקו"ח שלי לרלוונטיים בעיני המעסיקים? אודה אם מישהו יוכל לעזור לי.

הסבה מקצועית

היי,
זה רעיון טוב להתחיל לחפש עבודה בתחום שבו תרצה לעבוד בעתיד. אין לי את קורות החיים שלך אז אני לא יכולה לראות באיזו מידה יש לך התאמה לתחום התוכנה. אבל כתבת שעשית כמה קורסים אז אולי זה יכל לעזור.
אני מציעה שתתחיל לענות על מודעות דרושים של משרות התחלתיות בתחום שבו אתה מתכוון לעסוק בעתיד ותראה מה יקרה.
לגבי איך לעשות את קורות החיים שלך אטרקטיביים למעסיקים בתחום התוכנה - אני צריכה לראות את קורות החיים ולבדוק אם אני יכולה לעזור..
אתה מוזמן לשלוח לי קורות חיים למייל .

למעלה