הסגל שובת בבר אילן - וגם בעברית

Unicorn98

New member
הסגל שובת בבר אילן - וגם בעברית

נתבשרנו היום שבעקבות שביתת אזהרה חד יומית של הסגל בבר אילן, הצטרף היום גם הסגל באוניברסיטה העברית, לא הבנתי מה דין שמיטה להר-סיני? מדוע עלינו בעברית לסבול על חטאי בר אילן (לכאורה..) ? חוצפה שאין כדוגמתה.

עדכוני שביתה והסברים

ובכן, ועדה בראשות אחד מלץ, המליצה להכפיף את ההירככיה האקדמית (בראשות הרקטור) להיררכיה הניהולית (בראשות הנשיא). אוניברסיטת בר-אילן היא הראשונה שמתכוונת ליישם את ההמלצות. המרצים חוששים שהדבר יכניס שיקולים לא ראויים (כמו פוליטיקה, עסקנות, וכסף) למערכת האקדמית. ולכן מוחים. הסגל (כרגע עדיין לא ברור בדיוק איזה סגל) הודיע על "הפסקת לימודים" ביום רביעי, לצורך התייעצות או התדיינות או משהו כזה. למיטב הבנתי, האוניברסיטאות האחרות פוצחות בשביתת הזדהות בת 4 שעות, כיוון שהן חוששות לעתידן האקדמי שיילך בעקבות בר-אילן, אם ההמלצות יישומו (מה שכנראה יקרה).

Imperia

New member
על לוח המודעות בפקולטה

למדעים מדויקים בת"א היתה הודעה על שביתה של הסגל הבכיר, מחר מ- 11:00 עד 15:00.

זק...מבזק...מבזק...מבזק...מבזק...מב

הודעת האוניברסיטה בר-אילן היא שביתת הסגל הבכיר. הודעת הפקולטה למשפטים אומרת שלא יתקיימו כלל לימודים מחר (למעט שני קורסים ספציפיים), והפסקת הלימודים היא כוללת.

2_be

New member
אם ככה , מה זה שווה?

עד 11 יש לי הרצאות עם סגל בכיר ומ- 11 תרגולים עם סגל זוטר... אז מה הרווחתי?

פומפיה

New member
בעוד שכולכם מזדהים עם הבר-אילניסטים

תמיד ישנו ההוא שלא מפספס אף הזדמנות לפספס. בימי רביעי שגרתיים יש למרצה שלי פגישות קצרות עם כל צוותי המחקר. כיוון שמחר יש שביתה, וכיוון שבמחלקה יצאו בהודעה על שביתה רבתי, אני וחברה שלי פנטזנו על כמה שעות של שינה/ החלפת מסכת הגז (אני עדיין עם מסכת נוער
)/ סידורים.... אבל מישהו שאל שאלת קיטבג ולכן כל הכיתה מגיעה מחר, בגשם, ל- 20 דקות. יאמי.

פומפיה

New member
נו, לפחות לא היה גשם ../images/Emo3.gif

זה עבר, ומהר, אבל לא ברור לי איך אנשים מצליחים להיות כל כך
? אתם חושבים שזה רק בבר-אילן, או שבכל כיתה, בכל מקום, יש אחד כזה?

יוסי®

New member
את יודעת, תמיד יהיו את אלה שגם אחרי

שעוברת רבע שעה והמרצה לא הגיע הם עדיין יישארו בכיתה בציפייה דרוכה...

greywolf

New member
סטודנטים=פנסיונרים

איתי לומדים הרבה פנסיונרים של המעמד הבינוני, שפרשו בגיל המפליג של 50+, אחרי שעשו את הבוחטה והם... סטודנטים מן המניין. מאחר וזמנם בידם הם קוראים כל מה שנכתב, בנושא הסמינר, ומאחר והם בגיל של הפרופסורים מן המניין, הם מקבלים יחס של עמיתים. היום אני לומד בסמינר של 7 סטודנטים ששניים מכוכבי הפנסיונרים לומדים בו. לרוע המזל, הם גם היחידים כמעט שמדברים בו, מה שמוביל לכך שהדיונים הם ברמת שיחה אינטילגנטית של חברים שנפגשים ביום שישי, ונגמרים ביום שישי.

פומפיה

New member
יו, נשמע ממש לא כיף.

בפסיכולוגיה כמעט ואין כאלה. אבל ביחב"ל, מדע-המדינה ושות´ יש את "אנשי הקבע", זן מעניין אחר

Blue Tooth

New member
היי זאב אפור ../images/Emo13.gif

המאמר בהחלט משקף את המצב. בנוסף, זה לא חדש שפוליטיקאים מנצלים ארועים ומצבים במדינה לתועלתם, ע"י הסטת תשומת הלב של הציבור אל ארועים אלה באמצעות התקשורת, כשזה נוח להם... בכל אופן,
על המאמר! אמשיך לצפות למאמריך - אל תשכח לעדכננו (ולא רק את ה-מנהלת!
)

פומפיה

New member
../images/Emo45.gif

אני מצטרפת להצעה של הכחלחלה. ועוד
: אולי תשלח לי במסר אישי קישורים לשלל המאמרים שלך (כותרת המאמר והכתובת) ואני אוכל להקדיש לך פינה בקהילה שלנו? מה אתה אומר?

המאיה

New member
כנל ../images/Emo5.gif

נו שוין, למי יש כוח לשעורי השלמה. אני צריכה חופש.

למעלה