הסדרה נגמרה, כל דמות הלכה לדרכה

DontEvenBlink

New member
הסדרה נגמרה, כל דמות הלכה לדרכה

אז זהו, הא? תשע עונות, ועבר שבוע מאז שזה נגמר.

כל דמות המשיכה הלאה. אבל מה איתנו, הצופים? מה נעשה בלי פרק חדש כל יום שני?
אז בואו תספרו לנו: איך זה מרגיש להיפרד מסדרה אהובה? אחרי איזה סדרות תעקבו עכשיו? אולי תתנו לנו המלצות על סדרות טובות שכנראה עוד לא ראינו?

ועוד משימה קטנה: כדי שלא נזכור את הפרק האחרון בתחושה מרירה, אני רוצה לתת לכם אתגר. תכתבו פה עכשיו רק את הדברים שאהבתם בעונה האחרונה. כמו מארשל שאמר רק דברים חיוביים על העבודה שלו, אני רוצה שתגידו רק דברים חיוביים על הסוף.
אז.... challenge accepted?

Ayelet 363

New member
האתגר

קטעים חמודים של רובין ובארני.
כשלילי ומארשל השלימו, שלילי בהיריון.
כשכל אחד מהם פגש את האמא.
בייחוד הפרק ה-200

בכללי הממוצע של העונה היה שמכל פרק נהניתי לפחות קצת.

Ayelet 363

New member
סדרות אחרות

מראש אני רואה יותר מדי ובדיוק השבוע וויתרתי על סדרה. אני גם בפיגור בסדרות שאני רואה. וגם רוצה להוסיף עוד
בעיקר כי אני רוצה עוד פנטזיה ומד"ב וכי אני מתגעגעת לתחושה של פאנדום חדש.

אני רואה שילד, משחקי הכס, קומיוניטי, על טבעי, קאסל, בונז, the crazy ones (את זה מזמן לא ראיתי כי אחותי ואבא שלי מחכים לכתוביות בעברית, ומזמן אין) ועוד. אלה גם רק הסדרות שמשודרות כרגע, לכן לא הזכרתי את דוקטור הו ועוד שמחכים להן.

השגתי את pushing daisies בשביל תחושת פאנדום חדש, כי המליצו לי על זה, זה נשמע לי נחמד וזה קצר. כמעט בחרתי בסטארגייט, אבל אפילו האורך של פוינג דייזיז מדאיג אותי. גם קיוויתי להשלים את ורוניקה מארס לפני הסרט וזה לא יקרה (לפחות כשאראה את זה לא אהיה בלחץ להספיק בשביל סיבה חיצונית. אבל חבל לי. רציתי להצטרף פאנדום בזמן ההמתנה לסרט, גם אם זה בסוף ההמתנה. נחמד שלא צריך להמתין, אבל אני חושבת שלעבור את זה עם הפאנדום שווה את זה).

לי באופן אישי

לא מפריע שהתוכנית נגמרה. על כל אחת שנגמרת יש עוד אלפים שממשיכים. אני אהבתי בעונה את פרק החרוזים ואת הפרק של הארוחה ערב לפני החתונה.

E l S i

New member
|אנרגיות חיוביות|

*המשפחה ה"גדולה" (נו, יחסית) של מרשל ולילי
*זה שהם הצליחו "לחיות את החלום (של כל אחד בנפרד) ולהישאר ביחד"
*שהאמא ממש חמודה ומגניבה

האמת שיש עוד הרבה דברים שאהבתי, אבל גם שלא, ולא כל כך מתאים לי לסכם

ימית108

New member
אני כל כך מתגעגעת לסדרה

אני צופה בסדרה מהפרק הראשון כשהוא רק שודר בארץ, אני יודעת בעל פה כל כך הרבה דיאלוגים ובדיחות מהסידרה...
its hard to let it go

סדרות חדשות - אני מאוד אוהבת את כל הסדרות של ABC
האנטומיה של גריי
מאוד מומלץ - סקנדל ("שערוריה")
נקמה
עד עצם היום הזה (Once upon a time ) - זו סדרה פשוט אגדית !! אין מילה אחרת לתאר אותה ! אני מקווה שיש פה אנשים שצופים בה

למעלה