הסכם ממון

דינוצה

New member
שלום רב. אני חיה עם בן זוג ידועים בציבור משנת 1996. בשנת 2000 ערכנו ביננו הסכם ממון אז לי לא היה רכוש והוא היה גרוש ובעל דירת 4 חדרים במרכז הארץ. בשנת 2004 הוא מכר את הדירה שברשותו וקנה וילה בשרון וכתב חצי בית על שמי. עכשיו אחרי 25 שנה של חיים משותפים (+ 2 ילדים) אני רוצה להפרד . הוא טוען שאני צריכה להחזיר לו את שווי הדירה שהיתה לו לפי הסכם הממון. האם הוא צודק?

SupermanZW

Well-known member
שלום רב. אני חיה עם בן זוג ידועים בציבור משנת 1996. בשנת 2000 ערכנו ביננו הסכם ממון אז לי לא היה רכוש והוא היה גרוש ובעל דירת 4 חדרים במרכז הארץ. בשנת 2004 הוא מכר את הדירה שברשותו וקנה וילה בשרון וכתב חצי בית על שמי. עכשיו אחרי 25 שנה של חיים משותפים (+ 2 ילדים) אני רוצה להפרד . הוא טוען שאני צריכה להחזיר לו את שווי הדירה שהיתה לו לפי הסכם הממון. האם הוא צודק?
כן.

ד

דאטויוס

Guest
אם הבית החדש (וילה שרון) נרכש מכספו, ולך לא היה ממון, מה שמימן את עיקר הרכישה של הנכס החדש היה כספי דירות 4חדרים שהוא מכר, לאחר מכן צברת ממון ולא שייך לערת הנכס הנרכש, בשביל לענות לך על השאלה בצורה המקצועית ביותר צריך לראות מה כתוב בהסכם הממון, בלי בדיקה קפדנית של הסעיפים שהוסכם בניכם לא ניתן לקבוע, את חייבת להתייעץ עם עורך דין שיעזור לך בנושא

למעלה