הסלואו משה מקום פגז !

Chenipeper

New member
הסלואו משה מקום פגז !

הייתה אחלה של מסיבה!! התקלוט של טרז'ר עם נצ'י היה בן זונה באמת התקלוט שהכי הזעתי בו :)!! מי לורד גם הפציצו חבל על הזמן... ואז קצת בספות להכיר חבר'ה וכאלה... ואז גימל שאו שהוא פתח או שמיי לורד סגרו עם מיסטה בובמבסטיק של שאגי...אחת היציאות היותר טובות בערב הזה לדעתי.. את השאר לא יכולתי לשמוע כי הייתי חייב לטוס הביתה... מי שהיה שיספר מה הלך באבויה ממש רציתי להישאר אבל גם נתקענו עם המפתחות של האוטו בפנים וסתם סיפור מצחיק תכל'ס.... שוב מזל טוב גיל!

K C

New member
באמת מסיבה סבבה

אנשים טובים, אלכוהול.... והפלא הלך. אם איזה צדיק מצא פלא דנדש של סוני, דברו איתי. כולי געגועים

Chenipeper

New member
כן אחי !!!! ראיתי את הפלאפון הזה!!!

אני חושב שזה זה :) פלאפון סוני אריקסון לבן כזה אם אנ'לא טועה ...זה היה על הספה שהכי קרובה לכניסה.. ואז באתי להביא אותו לזאת שבקבלה ומישהי עם שיער מתולתל קצר ומדבקת תיקה בין הגבות אמרה שהיא תיתן אותו לבחורה שבכניסה...

Chenipeper

New member
רוב הסיכויים שכן..

ואם לא אז תוך שבועיים אחי אני מוצא את הבחורה... אני אתלה שלטים שלה עם המספר שלי למטה ופרס מכובד למוצא

K C

New member
תבורך!

איזה סרטים עם הפלא הזה.. כשף, אם רואה את ההודעה...תתקשרי אליי
סתם אין לי פלאפון תשלחי לי את הפלא שלך אשרך גבר

K C

New member
תן להודות עכשיו

לצדיק שמצא את הפלא ולא לקח הביתה. יש כבוד!!

Carcass

New member
היה בנזונה..

שיידי כבוד על הסלקשן של הטיונים בהתחלה. מיי לורד נתנו סט משובח גם הם...המון טיונים משובחים כולל קינג ילומאן וכמובן שהכי השתגעתי ביו בראון. ג' עם קטעי מעבר משובחים,המיליטרי מאן על ה ג'ה ג'ה סיטי שרףףף. אבויה עם הרבה ספיישלים מצויינים,באמצע הסט שלהם די הלכתי.. בכל מקרה,היה בנזונה.. וקייסי,למה כל פעם שאני פוגש תך אתה מאבד משו חחח...מקווה שתמצא את הפלאפון(ע'ע ארנק).

K C

New member
כשף ה-../images/Emo47.gif לעזרתי!

מצאה את הפלא.. ובת'כלס, הסטלות האלה מסוכנות

אממממ..

אני הייתי השליחה, אגב בפוקס זה היה- נתנו אותו ל'אישה המתולתלת עם הטיקה' חח ששמה ים בישראל, ואחרי שאתה ואני דיברנו בשבת, נסעתי לבן שמן, וממש ברגע האחרון לפני שהיא נסעה לירושלים היא אמרה לי- 'וואי כשי, איך שכחתי, אתמול אמרו לי להביא לך את זה...' ואז ישר עשיתי אלייך צלצול, לה לה לה
תודה על הבננות ויום טוב -כשף!

למעלה