הסקירה שלי ל Abuyaka & Life Sweet

Carcass

New member
הסקירה שלי ל Abuyaka & Life Sweet

טוב קודם כל ויזואלית,גם העטיפות וגם הדיסקים נראים מצוין,חשוב ביותר. קודם כל ישירות נתקלתי בבעיה אחרי שניסיתי לנגן אותם פעם ראשונה - המערכת באוטו לא הצליחה לקרוא אף אחד מהם,את האבויאקה התחילה לקרוא עם המון רעש סטטי ואז הפסיקה,את לייף סוויט לא הצליחה לקרוא בכלל,במערכת עצמה אין בעיה בוודאות,קוראת את רוב הפורמטים האפשריים ואין לה בעיות עם שום דיסק שניסיתי עד כה. הבעיות המשיכו עם האבויאקה כשניסיתי לפתוח אותו במחשב הביתי,הכל היה טוב ויפה בערך עד צ'ון 23 משם התחיל הרעש הסטטי עד אלוהים ישמור,בכל תוכנה שפתחתי אותו איתה,גם פה אין שום בעיה,הכונן,כמו כל המחשב הזה בעצם,חדשים ובני 4 חודשים,עם הלייף סוויט לא היתה בעיה שכזאת. האבויאקה מתנגן נורמלי בעצם רק שאני פותח אותו במערכת קולנוע ביתית(בדיוידי). עכשיו לסקירה תכלס, אבויאקה - את הרוב המוחלט של הצ'ונים אני מכיר כמובן,אבויה דיי כיסו את רוב הרידימים והצ'ונים החמים בחצי שנה האחרונה,בסדר הנכון מהרגועים יותר אל המשוגעים,אין יותר מדי מה לחפור על זה. הפקה ברמה הגבוהה ביותר,באמת תענוג לאוזן,בעיקר במערכת קולנוע ביתית עם הסאב(שהיא היחידה שקוראת לי תדיסק
). מה שכן,איפה כל הספיישלים?יש לכם(אבויה) ארכיון בלתי מבוטל של ספיישלים,לדעתי תוספת של כמה,לפחות בפתיחת המיקסטייפ,היה חשמלי. לייף סוויט - מה אני יגיד לכם,חוץ מכמה צ'ונים פה ושם,משעמם אותי,אני מפיל את האחריות המלאה על הז'אנר הגווע של הקונשס והניו רוטס בג'מייקה,מרבית הרידימים החדשים פשוט משעממים ואפשר לבחור בפינצטה את הרידימים הבאמת מפילים. הדיסק עצמו זורם,יותר מדי זורם,אפילו מונוטוני מדי בשבילי,איפה הבלאגן איפה. בערך מה שהכי הפריע לי,אמנם קוראים לשיר הנושא לייף סוויט וזה ביג צ'ון כשלעצמו,אבל בערך ממנו והלאה(חוץ מטאורוס עם ביוגל),אממ,לא קשור? מה אני מתכוון?זה דיסק רוטס?רגאי?לא הקארטל,לא הביני מאן,לא הצ'ינו עם סטפן מקרגור וכ'ו,מה לעשות,לא קשורים,מה הפואנטה שלי?אם יש הפרדה אז תפרידו עד הסוף. למרות כל הביקורת שלי שאולי מסתמנת כשלילית,לא יוצא פה כל יום ולא כל יומיים מיקסטייפ,בטח שלא ברמת הפקה והשקעה שכזאת. שווה ת'10 שקל. nuff respect and large up yourself abuya sound.

bigwill

New member
נראה לי שסתם נפלת על דיסק אחד בלאי...

שלי עובדים מצויין שניהם.. ואבויקה העיף אותי חבל על הזמן.. רץ בלופים. לייף סוויט באמת חסר בו קצת משהו... פלפלי נקרא לזה :S אבל בסך הכל מושקע וזול עם מוזיקה מצויינת.. מה רע :]

Gouzita

New member
אלעד

תיכול להוריד ממני בסולס אתה תמצא את זה. אצלי ציפיתי שתהייה הבעייה הזאת ודווקא לא הייתה ואפילו המערכת הדפוקה בבסיס שלי קראה אותם. טאורוס וביוגל -גדול. די צבא- רוצה שלום!

למעלה