הסקר השבועי
אובג'קשן

python 4

New member
הסקר השבועי../images/Emo26.gif אובג'קשן../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

מי הבנאדם שבחר בכריס להיות עורכת דינו? כי זה לא אני, וחשבתי שאני מעריצה היחיד בפורום זה. אבל אני, כמו רובכם, בחרתי במייקל בולדווין, העורך דין שעדיין לא ניצח באף משפט בג'נואה סיטי (עד כמה זכור לי) - ועדיין הוא הכי מבוקש. במקום השני בסקר עו"ד, בפער גדול אחרי מייקל, נמצא ג'ון סילבה
, שהרקורד שלו יותר מאוזן, ואילו את המקום האחרון חולקות כריס - שמעולם לא הפסידה במשפט, ואלכסנדרה פרז ששכחה כבר מזמן שהיא עורכת דין. במילה אחת - לא אכפת לכם להפסיד במשפט, העיקר שייצג אותכם העורך דין היחיד בג'נואה סיטי ששכב עם פיליס
. אני מחזיר את הסקר השבועי לנושא שבמרכז פרקי השבוע - משפט המשמורת על קייל המסכן. מי צריך לזכות - ג'ק, או דיאן? ענו בסקר, וכתבו את דעתכם בשרשור הזה..

שניהם צריכים לזכות

לג'ק יש אישה משפחה חברים וסביבה טובה לדיאן יש רק את עצמה אבל היא אמא של הילד ואמא זה אמא לכל החיים אז בחירה קשה . בסוף דיאן תזכה במשפט. רינתוש

sergew2

New member
לגבי הסקר החדש

רק משמורת משותפת!!! זה אבסורדי לקחת את התינוק מדיאן מכל הבחינות! כך שזו לא אופצייה בכלל, אבל גם לשלול כל קשר עם ג'ק לא הוגן. לכן המסקנה היחידה-משמורת משותפת! ד"א איפה אפשר להצביע???

python 4

New member
צודק - הוספתי את האופציה הזו לסקר

של המשמורת המשותפת. מצביעים בפס הכחול למעלה, איפה שכתוב "סקר".

בחרתי בדיאן, אבל כמובן שאני חושבת

שג'ק צריך להיות מעורב בחיי הילד. שניהם צריכים לגדל אותו נקודה. לאוליביה ומלקולם לקח קצת זמן אבל בסוף הם הצליחו להגיע לעמק השווה עם נייט. אם ג'ק ירצה מספיק והוא יתנער מהשנאה לדיאן למען הילד (וגם דיאן צריכה לצאת מהפנטזיה שלה לפרק את החבילה של פיליס וג'ק) אז הם יוכלו לגדל אותו ביחד ולחיות באושר ועושר, (עד שפיליס תחליט לדרוס אחד משניהם במכונית שלה).

למעלה