הסרט עם בלייק יצא באיכות DVD

TetiBETTY

New member
הסרט עם בלייק יצא באיכות DVD

למי שמעוניין בלינק צפיה שיפנה אליי במסרים..

Robin Sparkles

New member
היום ראיתי שהעלו

והוא כבר אצלי במחשב
בטח אני אראה מחר או משהו...אני מקווה שיהיה מעניין אני אפילו לא יודעת על מה הסרט

GossipKid

New member
THE TOWN? משהו כזה?

לא אהבתי שבלייק ופן שיחקו בשני סרטים שונים \:

TetiBETTY

New member
חחח אני אגיד לך על מה הוא...

ראיתי את התקציר באנגלית, אז בתרגום חופשי שלי... : בגיל 50, פיפה-לי מתפארת במשפחה שלווה, היא אישה מסורה למוציא לאור מוצלח כבר 30 שנה. אמא גאה לתאומים מוצלחים, ומוקפת בחברים ושכנים נחמדים. אבל, כשבעלה מחליט בספונטניות לעזוב את ניו-יורק לטובת בית פרישה לגמלאות ומנהל רומן עם מישהי צעירה ממנה, פיפה מוצאת את האישיות המאושרת והשמחה שלה נעלמת בדרכים מפחידות ומדאיגות.היא סוף סוף מוצאת אושר וביטחון במשפחה משלה, ועכשיו העולם החמים בסכנה. ****************** לדעתי המאהבת הצעירה זו בלייק... לפי התמונה ששמתי למעלה..

TetiBETTY

New member
אד ווסטוויק אורח נכבד ../images/Emo3.gif

הייתה ההצגה של "המלט" בברודווי בניו-יורק עם ג'וד לאו והביקורות היו ממש טובות. בכתה ציינו כי: בקהל נצפו אורחים נכבדים כדוגמת נטלי פורטמן, אד ווסטוויק והבמאי סם מנדס. נחמד לדעת שאד אורח נכבד ביחד עם פורטמן וכו'.. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3786817,00.html

JAP Noa

New member
רצוי לפרט יותר..

בעצם לא נתת שום מידע על הסרט בכותרת הראשית, וחבל.

GossipKid

New member
וואי כ"כ תודה!

ממש עזרת לי והוא הוסיף אותי והוא כזה נחמד והוא עונה והוא מספר על עוד פרופילים אמיתיים ודייייייייייייי

מצטערת להגיד לך ולנפץ לך אשליות...

אבל הוא לא אמיתי... כי התיבה שבה יש את ✔ Verified Official: Sebastian Stan ניתנת לעריכה ע"י המשתמש.... [ראי תמונה למה שאני מדברת]

GossipKid

New member
וואי את צודקת!

למרות שיש שם תמונות ממש ממש מציאותיות ונדירות... לפחות כך זה נראה... הם גרמו לפרופילים להיראות ממש אמיתיים. אבל גם פן, שלפני זה, לא היה לו את האישור, ויום אחרי זה פתאום יש(?) אוקיי ממש לא נראה לי שהם אמיתיים...

GossipKid

New member
או שאת לא צודקת...

I know that leigh is real because in nyc i have a friend who's a close friend with leighton. Is that enough for you? I already see leighton and my friend together in nyc, so that's why I know leighton is real... :) I wouldn't talk with a fake. That's why im talkin with her, because she's the only real. goodbye‎ זאת הודעה שכתבה לי אחת שניהלתי איתה דיון מעמיק, חושפני וחצוף עם העלבות והשמצות בפייס מול הסלבס שלנו. אמיתיים או לא, הבכתי את עצמי... והסתבכתי לגמרי. הם חירפנו לי את הראש, אמיתיים או לא?

GossipKid

New member
לא חמוד בעליל!כנסו דחוף...

|דגש|חחח סבסיטאן החמוד כשאני חושף אותו, שניה לפני זה דיברתי עם הצדיקה שניסתה לשכנע אותי שהם אמיתיים. ככה ידבר סלבריטאי אמיתי?! תגידו לי שאני חי בסרט רע. 16:47Evg IM SO SORRY 16:47Sebastian It's okay what was marianna's reason 16:48Evg i thought you are not real 16:49Evg she said she talk with leighton 16:50Sebastian and what did leighton say 16:50Evg that you are real... and penn too 16:51Sebastian ok 16:51Evg WOW You really have time to be online on facebook? 16:51Sebastian Oh my fucking god leave me alone im a person too!! I have friends on here i go on facebook just like you do PLease stoppppp 16:52Evg XD 16:52Sebastian just remove me from your friends ist if your going to be a pain in the ass 16:52Evg :(:( 16:53Sebastian dont fucking talk to me 16:53Sebastian אינו מחובר.

רואה...

הם לא אמיתים... כאילו גם אני יכולה להכניס את הVERFICTION לפרופיל שלי וגם אתה יכול לעשות כך.... וגם שים לב שבפרופיל של סבסטיאן ובפרופיל של פן ה ✔ Verified Official: נמצא במקום שונה!! אם זה באמת היה הם זה היה אמור להיות באותו מקום!!

GossipKid

New member
נכון! והוא אשכרה העליב אותי :(

זה פשוט היה מעליב. להמ ששחקן ידבר ככה? ולו רק מפחד של יחסי ציבור גרועים. כבנאדם, אסור לו לדבר ככה!

בדיוק זה לא הוא...

אני לא חושבת שסבסטיאן האמיתי ולייטון האמיתית היו מפגינים את אהבתם בפייסבוק... סורי אבל זה תת רמה בשביל סלבריטאים...

GossipKid

New member
כל כך נכון! הרי הם מתחבאים מפאפרצי, לא רצים

אליהם...קיצור, חבורה של מעצבנים ולא סלבריטאים.

למעלה