הסרת שיער בפאות

מצב
הנושא נעול.
הסרת שיער בפאות

הסרת שיער בפאות
שלום, אני בת 26. בשנה האחרונה התחילו לצמוח לי שיערות ארוכות בפאות (חלקן בלונדיניות ויותר פלומתיות וחלקן כהות ושחורות). ייתכן בגלל שהפסקתי לפני שנה שימוש בגלולות. זה מאוד מפריע לי וחיכיתי לראות אם יש שינוי אך הן ממשיכות לצמוח. הבנתי שבגלל שיכול להיות שזה הורמונלי לא כדאי לי להסיר באפילציה כי יכול להיות שזה יחזור לצמוח.
האם הסרה מהשורש בשעווה או בחוט יכולה לגרום לצמיחה מואצת? או לצמיחה של שיערות שחורות יותר?

הסרת שיער בפיאות

הסרת שיער בפאות
שלום, אני בת 26. בשנה האחרונה התחילו לצמוח לי שיערות ארוכות בפאות (חלקן בלונדיניות ויותר פלומתיות וחלקן כהות ושחורות). ייתכן בגלל שהפסקתי לפני שנה שימוש בגלולות. זה מאוד מפריע לי וחיכיתי לראות אם יש שינוי אך הן ממשיכות לצמוח. הבנתי שבגלל שיכול להיות שזה הורמונלי לא כדאי לי להסיר באפילציה כי יכול להיות שזה יחזור לצמוח.
האם הסרה מהשורש בשעווה או בחוט יכולה לגרום לצמיחה מואצת? או לצמיחה של שיערות שחורות יותר?
הסרת שיער בפיאות
היי
אפילציה מסירה את השיער לצמיתות גם אם הרקע הוא הורמונלי,ברור ששעווה וחוט עלולים להגביר לפעמים את הצמיחה,ברור גם שעקב הפסקת השימוש בגלולות יתכן התפרצות קלה שניתנת להסרה מוחלטת על ידי אפילציה מקצועית,
רק אפילציה מסירה את השיער לצמיתות ובמקום שטופל לא תהיה חזרה של צמיחה בגלל שאפילציה מטפלת ומשמידה את שורש השיער ברמה שעוצרת את הספקת המזון לשורש השיער כך שזה מוות בטוח לשיערות,

מצב
הנושא נעול.
למעלה