העליתי אתר חדש - אשמח לקבל את חוות דעתכם

ניצן ר

New member
העליתי אתר חדש - אשמח לקבל את חוות דעתכם ../images/Emo13.gif

הנה האתר, אני רוצה לדעת דברים כמו: מה הוא משדר? האם הוא משדר עיצוביות? האם נעים להסתכל? האם נוח למשתמש? מה צריך / כדאי לשפר? האם צריך להוסיף / להוריד משהו ? ובאופן כללי, מה דעתכם. המון תודות, ניצן

ניצן יש לך בעיה קשה בהצגת התמונות באתר!

הן עולות מטושטש מאוד חשבתי שזה אולי רק אצלי אבל עברתי למחשב השני שלי וגם שמהזה היה ככה

מסכימה עם 'כרגע אני פה'../images/Emo45.gif

לגבי התמונות.. גם אצלי הן מטושטשות.. בעיניי הוא פחות משדר עיצוביות - חסר לי משהו, אולי קצת צבע
ממ... זה קצת מזכיר לי את האתר של רשת (בגלל הריבועים) ודווקא למישהי עם כישרון ואתר עוסק בעיצוב הייתי מצפה לראות יותר עיצוב
מקווה שלא עברתי גבול מסויים.. זו רק דעתי ואת יכולה לא לקבל אותה, כמובן. ו..ברוכה הבאה

לצערי, אני מצטרפת לדעתם של אלו שלפניי

חלק מהתמונות מוצגות מפוקסלות ... כמו למשל עיצוב פלייר לדיסק - וזה עושה יותר נזק מתועלת... עדיף לא להראות דוגמה ולא להראות אותה כך. בעיצוב אתר האינטרנט הייתי עושה קרופ ומראה רק את החלק שמציג את האתר ולא את הלחצנים והחלונות של מערכת ההפעלה... גם אני חושבת שאתר שמתיימר לשדר עיצוביות צריך להיות קצת יותר מעוצב כמובן, זאת דעתי האישית וזה עניין של טעם וסגנון חשוב שאת עצמך תהיי שלמה עם זה ושזה יציג את ה"מעצבת" שבך. בסך הכל האתר נוח, פשוט ולא מסורבל מדיי. זה צעד מאוד נכון, והעיקר שיזמת והתחלת :) בהצלחה

למעלה